Skocz do zawartości
pmcomp

Premiera BD Bond 007 Quantum of Solace w dniu 27.03.2009

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.png


ce12c6e0eb87d46a.jpg



Na amazon.de premiera 27.03.2009.


Oto dane wydania:

Bildformat: 2,40:1
Audio:
Deutsch 5.1 DTS
Englisch 5.1 DTS HD Master Audio (Lossless)
Spanisch 5.1 DTS
Italienisch 5.1 DTS
Audiobeschreibung für Sehbehinderte (Englisch 5.1 Dolby Digital)
Untertitel:
Deutsch
Englisch für Hörgeschädigte
Spanisch
Italienisch
Dänisch
Finnisch
Norwegisch
Schwedisch
Zusatzmaterial In HDTV:
„Another Way to Die”-Musikvideo
Kinotrailer
Kinoteaser
Bond am Set – 24 Minuten Special Feature
Beginn der Dreharbeiten
Am Set
Olga Kurylenko und die Bootjagd-Sequenz
Regisseur Marc Forster
Die Musik
Die Filmcrew


Czyli jak poprzednio w Niemczech bez polskich napisów, dźwięk DTS HD MA.
Ciekawe kiedy u nas?
I za ile?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w Uk? 23.03.2009 Tylko nie wiadomo jak z PL :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś zjadło 5.1 DTS HD Master Audio ? Będzie okrojona wersja na Polskę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quantum of Solace leży po 90 zł na alledrogo i czeka na premierę. Może i kiepski, nie oglądałem ale dla miłośników serii przygód o agencie 007 to pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość troche spóźniona, bo na allegro już był wystawiony ten film 10 lutego z zaznaczeniem, że wysyłka po 23 marca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość troche spóźniona, bo na allegro już był wystawiony ten film 10 lutego z zaznaczeniem, że wysyłka po 23 marca...

Napiszę tak: wszelkiej maści alledrogowiczów, którzy sprzedaja powietrze (czyli oferują coś czego nie mają np. Braveheart) powinno sie tępić w sposób okrutny i likwidować konta bo jest to niezgodne z regulaminem. Z tego powodu allefdrogo nie jest dla mnie żadną referencją, a na tym portalu zamieszczamy newsy sprawdzone lub cytujemy strony rzetelne.

Takie jest moje zdanie.

Ja też mogę dzisiaj wystawić tryligię Aliens na BD z datą np. 10.06.2008. Bedziesz zadowolony jak klikniesz, a ja Ci 11-ego napiszę ... sorry, nie mam?

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu nie masz racji, wszyscy którzy wystawili ten film rzetelnie informują kiedy będzie dostępny w sprzedaży (zbierają wcześniej zamówienia i nie twierdzą, że już go mają-doczytaj uważnie) np. ten: http://www.allegro.pl/item560757031_007_ja...ce_blu_ray.html

A jest to bardzo solidny sprzedawca :)

Przecież nikt nikogo nie zmusza do kupowania na allegro...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oj jest to praktyka już od bardzo dawna, chodzi mniej więcej o to samo jak w przypadku przedsprzedaży w sklepach. Co do samego filmu bez rewelacji ten nowy Bond totalnie nie podchodzi (chodzi o aktora) brakuje mi zwłaszcza specyficznego humoru sytuacyjnego który miały stare części...

Edytowane przez Dacar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak z Mrocznym Rycerzem.

Wszyscy psioczą, a i tak okaże się najbardziej wyczekiwaną premierą pierwszego kwartału 2009.

Byłem w kinie na premierze i rozczarowała mnie jakość (podobnie jak Batmana właśnie) dlatego kupię, obejrzę i podzielę się opinią. A opinię nt. serwisu Allegro jako źródła newsów zostawię dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee, całkiem fajny jest - gorszy od Connery'ego, ale lepszego już chyba nie będzie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość troche spóźniona, bo na allegro już był wystawiony ten film 10 lutego z zaznaczeniem, że wysyłka po 23 marca...

A w e-sklepach jeszcze wcześniej, ja traktuję to raczej jako info o cenie którą wymusza rynek, już potaniało o kolejne 10 zł, cena u sprawdzonego sprzedawcy wynosi 79.99 zł choć byli i tacy co skusili się na 110 zł. Uważam że powinna być specjalna kategoria pt. "przedsprzedaż" i po problemie, jak ktoś lubi w marcu kupować lipcową premierę w zawyżonej cenie to jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Eeeeeee, całkiem fajny jest - gorszy od Connery'ego, ale lepszego już chyba nie będzie ;).

Brosnan byl najlepszy - Bond to nie jakis debil, osiłek a już na pewno nie blondyn - tak wiec Craig nie pasuje. Inna sprawa, ze sam film na świetnym poziomie.

Edytowane przez dominikm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...