Skocz do zawartości
sawosz

Dystrybutor Vision - filmy Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Bartinio drogi psychologu, oczywiście jestem za powrotem do tematu Vision. Nie bardzo rozumiem tylko czemu to ja jestem winny, a nie prowokujący na temat członków, rodziców itd. Poparłem tylko człowieka, któremu reklamację tych gniotów z Vision uznał nawet sklep po obejżeniu ich. Sam zbieram filmy. DVD mam ponad 2000, większość BR i myślę, że warto dzielić się informacjami na temat jakości. Gdybym wcześniej to przeczytał to bym ich nie kupił. Teraz lipa bo nie zbieram rachunków. Mój błąd. P.S. Na ogólnym forum oceniaj poziom wszystkich, ja też kiedyś miałem psychologię.

nie dziwie sie ze nie rozumiesz, przeczytaj swoje poprzednie posty ktore mijaja sie z prawda, prowokują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak posty innych prowokują mnie. Czemu mam być bierny i wszystkiemu się poddawać. Ja tylko ponownie twierdzę, że filmy z Vision nie są w HD w kinie domowym klasy średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vision ma w swoim katalogu DVD sporo dobrych i bardzo dobrych tytułów:

- Terminator 2

- Total Recall

- Cliffhanger

- Rambo I-III

- Universal Soldier

- Basic Instinct

i inne

Czy to znaczy że o polskich wydaniach tych filmów na BD możemy zapomnieć? :angry: (tzn przynajmniej do czasu aż w końcu Vision zdechnie i ktoś przejmie ich katalog)

Edytowane przez Gieferg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Vision nie ma tych filmów w katalogu. Teraz wydaje je Kino Świat na DVD. Na Blu-Ray wydali tylko dwa tytuły są to Rambo Pierwsza Krew i Terminator 2 wersja kinowa. I to chyba koniec, więcej nie wydają bo podejrzewam że te dwa tytuły na Blu-Ray, kiepsko się sprzedały.

A co do Vision to trzeba przyznać że ich seria QDVD, jak na Polskę, to i tak nie było źle. Lepsze to niż nic.

Wie ktoś może co się stało z dystrybutorem Vision ? Bo ostatnio przestali wydawać filmy ? W sklepach już nie można dostać filmów Resident Evil i Resident Evil 2. Dlatego kupiłem je w Anglii bo nie było wielkiego wyboru.

Ciekaw jestem czy dystrybutor Vision jeszcze istnieje ? I czy ma zamiar jeszcze wydawać filmy ? Ich strona internetowa jeszcze istnieje, ale nic się na niej nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vision padł na pysk ... mała strata, bo wypuszczali same ścierwa .... :)

Na T2 w trzech wersjach w polsce się nie doczekacie - niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dobrze wiedzieć. Ciekawe kto przejmie w Polsce filmy po Vision ? Jak na razie to możemy zapomnieć o reedycjach filmów Resident Evil cz.1 i cz.2

Vision było kiepskie, jedyne co im się jakoś udało to seria QDVD. Jak na Polskę to seria QDVD nie była zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...