Skocz do zawartości
Gmeru

Nowe odtwarzacze BD: BD-P4600 / BD-P3600 Profile 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

a testowaliście BD-P1600 pod kątem mkv?

Jeśli nie to jaki inny BD radzi sobie z mkv w ogóle oraz z profilem 5.1 z którymi nie radzi sobie LG BD 370.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest z ta siecie i bd-p 3600??

moze juz ktos sie tym bawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a testowaliście BD-P1600 pod kątem mkv?

Jeśli nie to jaki inny BD radzi sobie z mkv w ogóle oraz z profilem 5.1 z którymi nie radzi sobie LG BD 370.?

Z tego co wiem to nowe Samsungi nie odtwarzają mkv, tylko LG i nie sądzę żeby ktoś szybko zaoferował profil 5.1 niektórzy twierdzą że do rozdzielczości 1080p nie jest to potrzebne.

Wracając do nowych Samsungów, czy ktoś może potwierdzić że 1600 odtworzy pliki avi w rozdzielczości HD np. 720p 1080p, w końcu oprócz mkv również sporo jest w necie plików avi 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy "specjalny klucz USB" (kontroler WiFi) nie powinien znajdowac sie w zestawie P3600 i P4600?

Wie ktos moze czy napisy w divX daje sie skalowac w P3600?

pzdr.

/dada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy "specjalny klucz USB" (kontroler WiFi) nie powinien znajdowac sie w zestawie P3600 i P4600?

Wie ktos moze czy napisy w divX daje sie skalowac w P3600?

pzdr.

/dada

Witka !!

Na alledrogo znalazłem BD-P3600 z kluczem Wifi w cenie około 1200 pln

Pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od wczoraj jestem posiadaczem tego BR, i jestem nim pozytywnie zaskoczony.

Co do sieci to u mnie działa po WiFi i nie ma problemu zarówno z manualnym ustawieniem jak i auto. Ponadto strumieniowe przesyłanie działa idealnie filmy lecą idealnie, JPG i MP3 również. Szkoda, że nie odtwarza wmv - ale może w następnej wersji softu ten format dodają a z tego co wiem ma być również mkv!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w ręce właśnie BD-P4600. 3 tygodnie temu miałem BD390 od LG i napisać mogę tylko, że dzieli PRZEPAŚĆ oba sprzęty na korzyść LGiego. Na razie tak po wstępnych 24h zabawy. Przyjdzie czas na opis i ukazanie niedoskonałości ale w tej chwili wciaż próbuje zgłębić tajemną wiedzę odnosnie tego co wiele osob pisze. Na YT przełącza się niby na HD jak film w nim jest. Po zmaglowaniu >20 plikow z HD/FHD na YT, następnie pobranie ich w realnych HD/FHD i odpaleniu zaczynam myśleć, że ludzie to na 21' tv ogladali bo na 37' (nie piszac juz o 42') te HD/FHD jest zapikselowane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno. Ten odtwaracz ma niby funkcję amlitunera, że można podłączyć do niego głośniki. Ja mam zestawik Samsung HT-Tz225 i tak na prawde gdybym kupił takiego blu-rayam, to mógłbymn się pozbyć amplitunera, który miałem w zestawie. Problem polega na tym, że ten (blu-ray) nie posiada żadnych wejść. Nie mogę do niego podłączyć tunera sat. czy konsoli :/ Są jakieś bluraye tego typu, ale z wejściami optycznymi spdif? Najlepiej 2 lub więcej i najlepiej blu-ray samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jedno. Ten odtwaracz ma niby funkcję amlitunera, że można podłączyć do niego głośniki. Ja mam zestawik Samsung HT-Tz225 i tak na prawde gdybym kupił takiego blu-rayam, to mógłbymn się pozbyć amplitunera, który miałem w zestawie. Problem polega na tym, że ten (blu-ray) nie posiada żadnych wejść. Nie mogę do niego podłączyć tunera sat. czy konsoli :/ Są jakieś bluraye tego typu, ale z wejściami optycznymi spdif? Najlepiej 2 lub więcej i najlepiej blu-ray samsunga.

Ten bluray (i raczej każdy inny odtwarzacz) nie ma funkcji amplitunera

i nie mozna do niego podłączyć głośników (chyba, że aktywnych z własnym wzmacniaczem)

Byłby wtedy jest zupełnie innym urządzeniem zwanym często "kinem domowym".

Nie wiem skąd ten pomysł na "niby funkcję amplitunera"?

Ten model ma tylko dodatkowo wyjścia 7.1 do dekodowania dźwięku i przekazania w postaci analog

(każdy kanał to oddzielny kabel) do amplitunera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...