Skocz do zawartości
spini79

Sklep internetowy Neo24.pl - szukam opinii

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos kupowal telewiozr w sklepie internetowym Neo24.pl. Mam zamiar kupic telewizor u nich. Ciezko jest do nich sie dodzwonic a o drodze elektronicznej juz nie wspomne bo na maile nie odpisuja, pozostaje sie chyba zarejestrowac u nich i zlozyc zamowienie.
Mam zamiar kupic samsnunga 46A956 czy to dobry wybor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odradzam Ci ten sklep!! Wejdz na opineo i poczytaj opinie. Ja u nich kupowalem ostatnio sprzet i w h...a lecą z wysyłka. Mialem miec zaraz po swietach a oni dopiero sie wzieli za wysyłke. Nawet moja opinia tez tam jest. Szkoda nerwów.
No i oczywiscie dodzwonic sie nie da rady...kupiłes i spadaj. Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam dobre zdanie o tym sklepie
kupilem 29.12 odtwarzacz br panasonica przez internet
sprzet dotarl do mnie 31.12 o 9 rano
jedyny drobny minus to kontakt
nie moglem sie dodzwonic , ale na e-maila odpowiedz przyszla szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem tam zakupy dwa razy: raz na 1500,- drugi raz na 4000,-; wszystko szybko i sprawnie; jednym slowem POLECAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie duzy pozytyw,kupiłem przez internet lcd samsunga52 serii 656,zakup w poniedziałek towar w srode ,sam sobie odebrałem,był telefon ze przesyłka gotowa do odbioru,ja polecam i 1500 taniej jak w mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karta pamięci - ok, szybko i z odbiorem osobistym. Odtwarzacz BD - czekam i czekam .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Parę zakupów - od karty do PSP do lodówki - generalnie wszystko w porządku, dostawa szybka, również odbiór własny ok.
O dodzwonieniu się zapomnij, ale jak wyślesz maila z prośbą o kontakt, to opiekun zamówienia szybko dzwoni.
W jednym wypadku towar czekał na odbiór w punkcie wydań z powodu złego numeru zamówienia na opakowaniu - nie informowali o gotowości do odbioru, ale opiekun miał zaznaczoną wysyłkę i zawiadomił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jak wystawiłem na opineo negatywny komentarz to zaczeli kombinowac,reklamowac choc zawinili. Do tej pory opinia jest zawieszona i to nie tylko moja z tego co widze (w trakcie reklamacji) Jak napiszesz pozytywnie to jest cacy jak nie to....

Wypisują drukowanymi literami,ze WYSYŁKA NATYCHMIASTOWA a póżniej tłumaczenia,że to,że tamto..
Cp prawda przeprosili,zaproponowali na następny zakup az 1% rabatu i wysyłke gratis. Ale dziękuje,nie skorzystam.

Aha,mało tego,że wysłali z opóżnieniem to jeszcze podali kurierowi tylko nr domowy a ten twierdzil,że dzwonił,nikt nie odebrał wiec pojechał z powrotem na magazyn. W ten sposób kolejny dzień opóznienia dostawy. Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! a ja z kolei mam bardzo dobre zdanie o tym sklepie ...Zaraz po kliknięciu na zamówienie zadzwonił pan z informacją ,że on jest teraz moim "opiekunem ' podczas tej transakcji ...to było pod koniec listopada ...Kupiłem plazmę LG z ostatniej ,czyli 7 serii ....nie dość ,że cena chyba najniższa w Polsce ,to jeszcze mi dołożyli mikro wieżę LG i jednym "maleńkim" minusikiem może być tylko to ,że opóźnili się jeden dzień z wysyłką ,co dla mnie nie miało absolutnie żadnego znaczenia ...Ważne ,że TV mam i jestem z niego bardzo zadowolony...:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem w NEO24 kilka AGD i RTV w tym tv Samsung 52A856, oczywiście z duszą na ramieniu co będzie. Ale jestem [u]bardzo[/u] zadowolony z tego sklepu. Naprawdę wart polecenia. Mam wrażenie, że zależy im na kliencie. Kiedy zabrakło pralek zadzwonili do mnie i nie było problemu ze zwrotem pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry sklep polecam , sporo sprzetu tam zamowilem , i tylko raz wysylka sie opoznila -ale liczylem sie z tym , bo zostalem o tym poinformowany. poki nic sie nie zmieni , i dalej beda dobrze podchodzic do klietna to bede tam kupowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem lodówkę, albo płytę grzejną albo jedno i drugie... Tak czy siak pamiętam ten sklep że coś na pewno zamawiałem z wyposażenia kuchni. Bez emocji... Kupiłem, dostałem towar. Ani na plus ani na minus. Działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze wkoncu pojawiła sie moja opinia..negatywna oczywiście. I zwróćcie uwage,ze jest ich wiecej.
[url="http://www.opineo.pl/index.php?sklep=540"]http://www.opineo.pl/index.php?sklep=540[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten sklep Neo24 jest jednym z lepszych sklepów,znajdziesz w nium duży wybór sprzetu agd,rtv i wiele innego ,a teraz wprowadzili nowa usługe neoexpress ,czyli dostawa w ten sam dzień co zamawiasz .nie trzeba czekac 48h tylko dopłacasz parę złotych i sprzet dociera do ciebie i zabiora stary nie potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janek30

Za odkopanie 5 letniego wątku należy ci się medal GÓRNIKA ROKU

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje trzy grosze w odkopanym już wątku :) Panowie opinie typu kupiłem i jestem zadowolony to sobie mozna darować a jak być mogło inaczej :), opiniować dany sklep to moze ktoś tak na prawdę jak przechodził w danych sklepie np. proces reklamacyjny, wtedy wychodzi jak dany sklep sie z tego wywiązuje i jakie ma podejście do klienta.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę czy oni się reklamują, że mają raty -1%??? Nie chce mi się przeglądać teraz tych wszystkich regulaminów ale ciekaw jestem gdzie jest haczyk...

Edytowane przez maciek876

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze w cenie towaru. Nie ma rat 0%

Koszt kredytu jest ukryty w cenie towaru w takim wypadku. Darmowych obiadów NIE MA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... co do obiadów kiedyś chyba jadłem za darmo. Raz w swoim życiu jadłem taki obiad - na weselu ;) Więc wszystko jest możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... co do obiadów kiedyś chyba jadłem za darmo. Raz w swoim życiu jadłem taki obiad - na weselu ;) Więc wszystko jest możliwe

A koperty Młodym nie dawałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam sklep Neo24.pl ,czesto robie w nim zakupy ,szybka realizacja zamówienia ,przyzwioite ceny ,a sprzet dobrej jakości znanych producentów z polski i zagranicy.Kupowałem w tym sklepie sprzet do domu tak i do firmy i zawsze byłem, zadowolony.Polecam wszystkim dlamnie ten sklep to jest najlepszy sklep internetowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...