Skocz do zawartości
Gmeru

Shrek 3 PL - Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że parę osób to już kupiło. Fajna w ogóle jest trzecia część? O jakość się raczej nie pytam bo domyślam się, że jest wypas. A jak z dźwiękiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obraz tak jak napisałeś 10 na 10.

Dźwięk. Polski Dubbing oceniam na 6 może góra 7 na 10.

Angielski Dolby TrueHD oceniam na 9 na 10.

Ogólnie polecam za cenę 74,99zł.

PS. Ogólnie minus za to że nie wydali pozostałych części. Edytowane przez Lukasz436

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem to parę dni temu na C+HD.
Nawet w SAT TV widać było postęp w jakości video w trzecim odcinku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Lukasz436' post='135829' date='09.12.2008, 22:10 ']Obraz tak jak napisałeś 10 na 10.

Dźwięk. Polski Dubbing oceniam na 6 może góra 7 na 10.

Angielski Dolbz TrueHD oceniam na 9 na 10.

Oglnie polecam za cenę 74,99zł.

PS. Ogólnie minus za to że nie wydali pozostałych części.[/quote]

mówisz że nie wydali to skąd w necie jest wersja 1080p pierwszej części z polskim dubbingiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='_kamil' post='135947' date='10.12.2008, 14:22 ']mówisz że nie wydali to skąd w necie jest wersja 1080p pierwszej części z polskim dubbingiem ?[/quote]

Nie interesują mnie "wersje" z netu.

Wiem na pewno że na Blu-Ray 1 oraz 2 część nie pojawiła się jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Nie wydali na BD. A w necie jest dużo rzeczy.

Dzięki za info : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='_kamil' post='135947' date='10.12.2008, 16:22 ']mówisz że nie wydali to skąd w necie jest wersja 1080p pierwszej części z polskim dubbingiem ?[/quote]

Niektórzy "mistrzowie" ripują zwykłe DVD ostatnim kodekiem DiVX (bodajże od wersji 6.8), który umożliwia wybranie rozdziałki 1920x1080 w materiale wyjściowym. A potem takie "coś" udostępniają w sieci z hasłem "BDrip" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='djrobus' post='136018' date='10.12.2008, 21:22 ']Niektórzy "mistrzowie" ripują zwykłe DVD ostatnim kodekiem DiVX (bodajże od wersji 6.8), który umożliwia wybranie rozdziałki 1920x1080 w materiale wyjściowym. A potem takie "coś" udostępniają w sieci z hasłem "BDrip" :)[/quote]

guzik prawda... 99,9 % sa to ripy z amerykanskich plyt blu ray a polski lektor/dubbing sa dodawane z naszych plyt dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat Shreki to są nagrania z satki. Cała masa filmów została wyemitowana w TV, ale nie wydana na HD-DVD/Blu-ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krzysiojaworzno' post='136073' date='11.12.2008, 00:33 ']guzik prawda... 99,9 % sa to ripy z amerykanskich plyt blu ray a polski lektor/dubbing sa dodawane z naszych plyt dvd[/quote]

Mhhhhmmmmm - w szczególności te ze znaczkiem np. Universal HD..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie tej sprawy sam się zastanawiałem jak to może być możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...