Jump to content
Sign in to follow this  
Gmeru

Świat HD Sony w Warszawie - Arkadia - coś dla fanów HD

Recommended Posts

[center][b]Jest mi bardzo miło poinformować, że od 21 listopada (piątek) do 21 grudnia (niedziela) odbędzie się w warszawskiej Arkadii kolejna akcja promocyjna z cyklu:[/b][/center]

[center][img]http://images6.fotosik.pl/332/7f205cfc69a7a73d.jpg[/img][/center]

[center][b]Na żywo będzie można przyjrzeć się najnowszym produktom i rozwiązaniom firmy Sony jak np. telewizory z technologią 200Hz czy najnowsze odtwarzacze Blu-ray. Mapka stoisk poniżej:[/b][/center]

[center][url="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3c01dda3137e9717"][img]http://images6.fotosik.pl/332/3c01dda3137e9717m.jpg[/img][/url][/center]

[b][center]Bardzo fajna sprawa i promocja HD! Oby więcej takich inicjatyw ze strony innych producentów sprzętu HD! Naród trzeba edukować ;) [/center][/b]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem w Arkadii, po buty :) , ale przy okazji zatrzymałem 2x się przy wejściu głównym.
52 Z4500 razy kilka.

Materiał jak pani powiedziała, z Blu-raya.

Nie powaliło mnie to na kolana, a wręcz odwrotnie.

Czerń pewnie dobra, w warunkach oświetlenia, pionowe, mocne, zwieszone pod sufitem na wys 15m?, sztuczne lampy zmieszane z dziennym oświetleniem przeszklonego wejścia do mall'a, zapewne podświetlenie dynamiczne panel'u - wyglądało OK.

Własny materiał z logo sony - gość maluje kreskę poziomą kredą na tablicy - coś o prostocie design'u (swoją drogą najładniejszy sony do tej pory) - ale na kresce ZĄBKOWANE krawędzie - stałem w odl. 2 m, żeby nie być tendencyjnym :lol: .
Mecz piłkarski - super zapewnienia marketingowe - 200 Hz - pomaga, działa, klatki, itd - zapraszam do obejrzenia samemu - piłka w ruchu rozmyta, nieostra, bez wyraźnej krawędzi, nie widzę żadnej poprawy w 200 Hz, na 100 hz w sharpie xl2, to wygląda lepiej.
Nie wiadomo jakie funkcje na tych TV były włączone lub wyłączone, zakładam jednak, że nawet jeżeli sony korzysta z agencji reklamowych, to jest jakiś Pan Maniek z sony, co się zna na ustawieniach i nie pozostawia tego przypadkowi.
Mrowienia na niektórych scenach, oczywiście materiał ładny i gładki, po co utrudniać sobie życie. Bez judder'u.

200 Hz to marketingowy bajer, chyba, że sony boi się pokazać pazury, albo olewa Kowalskiego (albo Joe 6-pack'a jak mówią za wodą :) )

Nie ma modelu ZX w Arkadii.

Pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tez jestem juz sceptycznie nastawiony na ten reklamowy bełkot
Obiecuje sie wiele a pozniej wychodzi w praniu że to na cyzm nam zalezalo to tak na prawdę nie do konca tak się nazywa/funkcjonuje etc
Podstawowa zasada - ZOBACZĘ TO UWIERZĘ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóż... to demo z tym piłkarzem to marketing (nie lubię takich filmów ale z drugiej strony to jest edukacja klienta, który nawet nie wie co to jest 100Hz ;p ) ale mam tą płytę i są tam też tablice i materiały, które pokazują przewagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byłem dzisiaj w Arkadii i na ścianie lcd było chyba jakieś kiepskie demo - niby demo blu-ray a na tv jakaś taka drobna "kasza". Np. w Saturnie też jest wyspa Sony gdzie stoją 52 Z 4500 i na tamtym demo blu-ray obraz jest super.
Nie ma modelu 52 W 4500. Jest za to w Saturnie na podpiętym sygnale SD.
I jeszcze jedna kwestia. Na Boga młodzież która prezentuje sprzęt na stoiskach, powinna być jakoś przez Sony przeszkolona. Mianowicie chodzi mi o pytania z jakimi ci młodzi ludzie mogą sie zetknąć. Zaś wygląda to tak jakby nauczyli się recytować dane z katalogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...