Jump to content
Sign in to follow this  
Gmeru

Świat HD Sony w Warszawie - Arkadia - coś dla fanów HD

Recommended Posts

[center][b]Jest mi bardzo miło poinformować, że od 21 listopada (piątek) do 21 grudnia (niedziela) odbędzie się w warszawskiej Arkadii kolejna akcja promocyjna z cyklu:[/b][/center]

[center][img]http://images6.fotosik.pl/332/7f205cfc69a7a73d.jpg[/img][/center]

[center][b]Na żywo będzie można przyjrzeć się najnowszym produktom i rozwiązaniom firmy Sony jak np. telewizory z technologią 200Hz czy najnowsze odtwarzacze Blu-ray. Mapka stoisk poniżej:[/b][/center]

[center][url="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3c01dda3137e9717"][img]http://images6.fotosik.pl/332/3c01dda3137e9717m.jpg[/img][/url][/center]

[b][center]Bardzo fajna sprawa i promocja HD! Oby więcej takich inicjatyw ze strony innych producentów sprzętu HD! Naród trzeba edukować ;) [/center][/b]

Byłem w Arkadii, po buty :) , ale przy okazji zatrzymałem 2x się przy wejściu głównym.
52 Z4500 razy kilka.

Materiał jak pani powiedziała, z Blu-raya.

Nie powaliło mnie to na kolana, a wręcz odwrotnie.

Czerń pewnie dobra, w warunkach oświetlenia, pionowe, mocne, zwieszone pod sufitem na wys 15m?, sztuczne lampy zmieszane z dziennym oświetleniem przeszklonego wejścia do mall'a, zapewne podświetlenie dynamiczne panel'u - wyglądało OK.

Własny materiał z logo sony - gość maluje kreskę poziomą kredą na tablicy - coś o prostocie design'u (swoją drogą najładniejszy sony do tej pory) - ale na kresce ZĄBKOWANE krawędzie - stałem w odl. 2 m, żeby nie być tendencyjnym :lol: .
Mecz piłkarski - super zapewnienia marketingowe - 200 Hz - pomaga, działa, klatki, itd - zapraszam do obejrzenia samemu - piłka w ruchu rozmyta, nieostra, bez wyraźnej krawędzi, nie widzę żadnej poprawy w 200 Hz, na 100 hz w sharpie xl2, to wygląda lepiej.
Nie wiadomo jakie funkcje na tych TV były włączone lub wyłączone, zakładam jednak, że nawet jeżeli sony korzysta z agencji reklamowych, to jest jakiś Pan Maniek z sony, co się zna na ustawieniach i nie pozostawia tego przypadkowi.
Mrowienia na niektórych scenach, oczywiście materiał ładny i gładki, po co utrudniać sobie życie. Bez judder'u.

200 Hz to marketingowy bajer, chyba, że sony boi się pokazać pazury, albo olewa Kowalskiego (albo Joe 6-pack'a jak mówią za wodą :) )

Nie ma modelu ZX w Arkadii.

Pozdr.

Ja tez jestem juz sceptycznie nastawiony na ten reklamowy bełkot
Obiecuje sie wiele a pozniej wychodzi w praniu że to na cyzm nam zalezalo to tak na prawdę nie do konca tak się nazywa/funkcjonuje etc
Podstawowa zasada - ZOBACZĘ TO UWIERZĘ

Cóż... to demo z tym piłkarzem to marketing (nie lubię takich filmów ale z drugiej strony to jest edukacja klienta, który nawet nie wie co to jest 100Hz ;p ) ale mam tą płytę i są tam też tablice i materiały, które pokazują przewagę.

Byłem dzisiaj w Arkadii i na ścianie lcd było chyba jakieś kiepskie demo - niby demo blu-ray a na tv jakaś taka drobna "kasza". Np. w Saturnie też jest wyspa Sony gdzie stoją 52 Z 4500 i na tamtym demo blu-ray obraz jest super.
Nie ma modelu 52 W 4500. Jest za to w Saturnie na podpiętym sygnale SD.
I jeszcze jedna kwestia. Na Boga młodzież która prezentuje sprzęt na stoiskach, powinna być jakoś przez Sony przeszkolona. Mianowicie chodzi mi o pytania z jakimi ci młodzi ludzie mogą sie zetknąć. Zaś wygląda to tak jakby nauczyli się recytować dane z katalogu.