Jump to content
Sign in to follow this  
rafcioking

czekanie na kuriera Nki

Recommended Posts

Witam , dwa tygodnie temu zawarłem telefoniczną umowę z Nką miałem czekać na kuriera z umową i nboxem a tu lipa , cisza w eterze. Dzwoniłem do nki w mojej sprawie to miła pani powiedziała że sprzęt wyszedł z magazynu i czeka na kuriera . ALE ILE TO MOŻE TRWAĆ ;)

Edited by rafcioking

Tyle, ile miły pan kurier (pewnie z UP$) łaskawie podejmie twój dekoder i wybierze się do Ciebie - a biorąc pod uwagę wolne dni, to może to niestety potrwać. Ja na jedną przesyłkę to prawie miesiąc czekałem :lol:

Dzisiaj dzwoniłem do Nki i nadal nic "kurier nie podjął przesyłki". Teraz będzie tak: jutro to po weekendzie to wiadomo , pojutrze to już prawie weekend , w następnym tygodniu przyjedzie kurier nie będzie mnie w domu bo pracuje do 17 tej , zostawi awizo i będę sie z nim umawiał następne 2 tyg. to jest CHORE !!

[quote name='rafcioking' post='130652' date='11.11.2008, 19:25 ']Dzisiaj dzwoniłem do Nki i nadal nic "kurier nie podjął przesyłki". Teraz będzie tak: jutro to po weekendzie to wiadomo , pojutrze to już prawie weekend , w następnym tygodniu przyjedzie kurier nie będzie mnie w domu bo pracuje do 17 tej , zostawi awizo i będę sie z nim umawiał następne 2 tyg. to jest CHORE !![/quote]

To kup w sklepie i po bólu.

Pozdro

[quote name='hr.susel' post='130698' date='11.11.2008, 21:43 ']Niektórzy wolą umowę na 12 miechów[/quote]

No to wtedy muszą się uzbroić w cierpliwość :) .
Coś za coś.

Pozdro

Witam!
Też czekam już dwa tygodnie.Dzwonie do Nki i miły pan informuje że mam uzboić się w cierpliwość, oni zmieniali system.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta oby tak dalej.

Czy ktoś się interesował jak wspomniane problemy z dostarczeniem sprzętu mają się do nowych wytycznych n-ki, które to mówią ,że w trybie awaryjnym, który obecnie obowiazuje w firmie do odwołania - wszystkie dekodery po podpisaniu umowy są obligatoryjnie automatycznie aktywowane w ciagu 2-ch godzin. Jeśli dobrze rozumiem od tego też czasu naliczany jest abonament. Czy tak?

Transport Kurierski dla Nki realizuje firma Opek. Miałem z tą firmą raz do czynienia i teraz chyba bym wolał sam zanieść swoja paczkę do Warszawy niż umawiać się z nimi...do tego nie odbierają telefonów.

OPEK to jedna z najgorszych firm kurierskich w Polsce. Są najtańsi - no i to jest tak , że jaka cena taka usługa ;)

no i lipa nadal nic dzwoniłem do nki ... oczywiście 15min czekania to standart na konsultanta . Przeprosili i powiedzieli że maja zmianę w systemie i mam uzbroić się w cierpliwość!? ;)

ale nic to przez ten czas czekania podłączyłem TWINa poprowadziłem drugi kabel i czekam na nboxa recordera ;)

[color="#FF0000"][WYMODEROWANO] [/color]jest to że już na początku olewają klienta,bija kasę na infolinii,ale mam zamiary wziąść biling i żądac zwrotu kosztów,na to jest paragraf!to jawne oszustwo!

EDIT moderator

Niezależnie jak bardzo kolega jest sfrustrowany radzę powściągnąć język i zważać na stosowane słownictwo. Edited by SlawekR

Dzisiaj mija 7 dni,po oczekiwaniu13 minut wreszcie się dodzwoniłem u usłyszałem od konsultanta że jego koleżanka która mówiła że dekoder dotrze w ciągu 7 dni była w błędzie,na dzień dzisiejszy to kres 14 dni :blink: ,obaczymy co powiedzą za tydzień :( .
A jeśli chodzi o OPEK to odbiór sprzętu odbywa się natychmiastowo :rolleyes: , cały burdel i zamieszanie powoduje centrala N-ki :rolleyes: i niekompetencja osób tam pracujących...

Edited by beetlejuice35

ja czekam od 27 lipca (sic!), więc spoko - masz jeszcze spory zapas czasu

to już moja trzecia próba podpisania umowy z tymi łosiami

- pierwsza skończyła się straszeniem egzekucją komorniczą, bo nie aktywowałem ani nie oddałem dekodera (którego nigdy nie otrzymałem)
- druga została anulowana po trzech tygodniach, "bo się zablokowała, bo po pierwszej system nie pozwalał przeprocesować"
- trzecia.. cóż... czekam drugi tydzień na kontakt z BOK, czy to może już... czy może mi pozwolą zostać ich klientem...

tak na marginesie - to że nie dostałeś dekodera nie zwalnia Cię z obowiązku aktywacji w terminie 7 dni od podpisania umowy - taki paradoks

życzę powodzenia (sobie też)

[quote name='hr.susel' post='131731' date='17.11.2008, 20:42 ']Cenzuruj się czasem - where is da Mod?[/quote]

Pewnie się wk... i olał ten burd.. ;):lol::lol:

pzdr

no witam wszystkich , a więc dzisiaj dzwoniąc kolejny raz do nki (7min) oczekiwania dowiedziałem się ,że kurier zabrał przesyłke i jest nadany nr listu przewozowego . Zobaczymy , jutro powinno ćoś być ;)

[quote name='hr.susel' post='131731' date='17.11.2008, 19:42 ']Cenzuruj się czasem - where is da Mod?[/quote]

Mod nie zawsze jest w stanie przeczytać wszystko i wszędzie. Proszę na przyszłość skorzystać z panelu administracyjnego i zaraportować post uchybiający regulaminowi, czy też dobrym obyczajom.

To ten przycisk po lewej oznaczony !REPORT. Edited by SlawekR

[quote name='rafcioking' post='131736' date='17.11.2008, 20:06 ']no witam wszystkich , a więc dzisiaj dzwoniąc kolejny raz do nki (7min) oczekiwania dowiedziałem się ,że kurier zabrał przesyłke i jest nadany nr listu przewozowego . Zobaczymy , jutro powinno ćoś być :)[/quote]

witam

jak czytam te posty to mi szczeka opada... ciesze sie,ze wybralem cyfre... tam wymiana dekodera trwa 10 min

pozdrawiam i zycze mniej klopotow z Nką

Ja dzisiaj miałem niezły numer z Nką. Otóż wszedłem na ich stronę i postanowiłem , ze skorzystam z promocji Wszystkie pakiety za 38 PLN. No i wybrałem recordera, wybrałem pakiety, wybrałem gratisy, podałem dane, zakończyłem proces zamówienia. Na samym końcu wyskoczyło okienko z informacją , że wysłano do mnie na podany adres e-mail ( podałem poprawny żeby wyprzedzić ewentualne pytania ) link z potwierdzeniem zakupu. No i czekam na tego maila od rana - 8:30 do teraz i nic mi nie doszło na skrzynkę :) Około 15:00 dzwoniłem do BOK na linię dla nowych abonentów i pytam co się dzieje ? Jak mam potwierdzić zamówienia jak nie dostałem maila - a laska mi mówi - Pan już musi dzwonić pod infolinię dla abonentów ! No to ja jej mówie , że nie mogę ponieważ wg ich procedury to ja nie jestem ich abonentem ponieważ nie potwierdziłem zakupu bo nie dostałem maila. A ona swoje - musi Pan dzwonić na infolinie dla abonentów żeby się dowiedziec dlaczego pan nie dostał maila. Zadzwoniłem oczywiście ale po 5 minutach oczekiwania dałem sobie spokój ... czas oczekiwania ponad 20 minut :) no i teraz sobie czekam na maila - a wg ich procedury po 48 godzinach bez potwierdzenia zakupu - zamowienie zostaje anulowane. Niezły bajzel tam mają _ :) Ciekawe jak się skończy moja przygoda z tą promocją. Bialego brałem w sklepie ale tutaj ze wzgledu na mozliwość podpisania umowy na 12 miesięcy wolałem za posrednictwem netu - no i moze tak byc że im kolejny klient pójdzie w odstawkę. Sami sobie gola strzelają łosie ...

Cenzuruj się czasem - where is da Mod?
[/quote]

Faktycznie trochę przesadziłem,ale nerwy puściły...very sorry!!!
A ty kolego jeśli chcesz posługiwać się angielskim to radzę się podszkolić :)
Attention should be paid to someone able to ;)

Edited by beetlejuice35