Skocz do zawartości
pintr

Toshiba 40 ZF 575 DG - kiedy będzie dostępny następca słynnego ZFa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nic o nim nie myślimy,gdyż ten TV narazie nie istnieje, a wszystko to co o nim jest napisane to tylko czyste spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne???? wiec dla czego ,ów lcd ma juz wystawiona cene nawet w digitalo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, a widząc doświadczenia wielu użytkowników poprzedniego modelu Toshiby ZF z "serwisem" tej firmy w Polsce raczej wykreśliłem go z listy zakupów.

Na placu boju zostały Sony x4500 albo Samsung A956.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakbym miał patrzeć przez pryzmat: bo mi się może popsuje to bym nic nie kupił. Samsungi psują się tak, że O_______O i jakoś nikt nic nie pisze bo to nie ma i tak znaczenia a ich serwis działa po prostu idealnie ; ) Toshiba jest zero awaryjna przy Samsungu ale "parę" osób ma po prostu pecha :( i teraz cierpią. A nowy model ZF może być co najmniej bardzo dobry skoro nadal ZF to czołówka TV na rynku LCD pomimo, że ma już na karku prawie rok. Ja nie mogę się doczekać kiedy to już wyjdzie. Ale na premierę to sobie jeszcze długo poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram Gmeru.Wszystko się może zepsuć,a w sumie kupując TV liczymy na jakość obrazu a nie na serwis.A być może po przejściach niektórych użytkowników ZF ,Toshiba Polska coś zrobi ze swoim serwisem i wszyscy na tym wyjdą dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Serwis to serwis i kij mu w oko :(:angry: Ale Toshiba to marka, która wypracowała sobie ogromną renomę i wśród LCD jest prawie guru chociaż teraz wyraźnie dała sobie odpuścić ale za rok może być już inaczej (nowe modele, cell itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Samsunga piszesz serwis działa idealnie, a Toshiby do d... i co z tego że awaryjność jest niska... poza tym, 575 ma być chyba maksymalnie w rozmiarze 46 cali? To trochę mało... więc fakt, tu masz rację, Toshiba trochę sobie odpuściła... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, jaki nowy ZF będzie, to tak naprawdę nikt nie wie. To samo z rozmiarami. Po nowym roku się zapewne okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wiem już troche więcej .Rozmawiałem z działem sprzedaży Toshiba Polska .Człowiek z którym rozmawiałem był bardzo konkretny w tym co mówi .I niestety mam złe wiadomości ( może nie tak ,zła i dobrą :-) ) Te modele TV co były pokazane na IFI-e nie będą produkowane chodzi mi o model ZF 575 ,w tej chwili następca modelu ZF jest model ZV ale jest gorszy jakościowo ,matryca LG ,brak głośników Onkyo .Około marca -czerwca ,jeszcze nie wiadomo dokładnie ,mają wejść nowe modele i tu jest właśnie dobra wiadomość (będą to modele klasyfikowane wyżej niż poprzednik ZF i do tego maja mieć procesor CELL na pokładzie ,plus te wszystkie bajery typu resolution + itp.).Oficjalna informacja odnośnie nowych TV ma sie pojawić w styczniu.Więc czekamy i zbieramy kasę bo pewnie nowe modele będą drogie :-) ....Juz sie nie mogę doczekać ,a tu wychodzi że jeszcze kilka miesięcy trzeba się wstrzymać ...ojoj :-) Edytowane przez pintr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='135640' date='08.12.2008, 23:32 ']Dokładnie. Serwis to serwis i kij mu w oko :):) Ale Toshiba to marka, która wypracowała sobie ogromną renomę i wśród LCD jest prawie guru chociaż teraz wyraźnie dała sobie odpuścić ale za rok może być już inaczej (nowe modele, cell itd)[/quote]

Może i wypracowała, ale to co wyprawia serwis nie powinno pozostać bez znaczenia, fajnie się mówi jak kogoś to nie dotyczy. Ciekawe[b] Gmeru [/b]co byś powiedział jak byś był w mojej sytuacji (pięćdziesiąt parę dni bez tv !!), też byś powiedział że serwis to serwis i kij mu w oko?
Nie sądzę. Jak tak będą dalej postępować to nie zajdą daleko, myślę że w niedługim czasie znajdzie się opis w gazetach na temat ich poczynań z klientami i wierze że dobiorą im się do [beeep]......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że z powodu serwisu w Polsce (nie związanego z samą Toshibą bo to oddzielna firma), marka Toshiba ma jakiś problem na świecie? Nie sądzę. Jest mi przykro, że jest jak jest i jeszcze raz to napiszę: kij im w oko, że są tacy i tak traktują klientów : ( Modlę się, bym nigdy nie miał z nimi nic do czynienia. Ale to serwis. A Toshiba to Toshiba. Robi jedne z najlepszych LCD na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu troche nowości ze świata Toshiby :-) :
[url="http://forums.techarena.in/portable-devices/1040787.htm"]http://forums.techarena.in/portable-devices/1040787.htm[/url]
[url="http://www.toshiba.co.jp/product/tv/lineup/zh7000/concept.html"]http://www.toshiba.co.jp/product/tv/lineup...00/concept.html[/url]
[url="http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/4331"]http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/4331[/url]
A tu jeszcze kilka szczegułów :
[url="http://techon.nikkeibp.co.jp/english/NEWS_EN/20080922/158333/"]http://techon.nikkeibp.co.jp/english/NEWS_...0080922/158333/[/url] Edytowane przez pintr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Gmeru, właśnie od tego zaczęła się ta dyskusja, ja nie narzekałem na korporację światową Toshiba, tylko na jej serwis w Polsce, który zresztą przecież nie jest wybierany przypadkowo (a może jednak?). Ale to bez znaczenia, bo ja mieszkam tu i teraz i nie będę swojego TV jeździł serwisować do Niemiec, USA, czy Japonii. Czy Toshiba ma przez to problemy na świecie że się o tym dowiedziałem jak działa ich serwis w Polsce, między innymi dzięki Gilkowi? Cóż... a znasz paradoks wyborcy?

B)

Ja w każdym razie LCD za 8, 10 czy 12 tysięcy złotych od Toshiby nie kupię, chyba że faktycznie dojdzie do tego o czym pisze Gilek, że obecne poczynania ich serwisu zostaną opisane w gazecie, polecą głowy i zmienią to wszystko gruntownie.

Zresztą, jeśli to prawda że na następcę ZF-ki każą czekać do połowy przyszłego roku to i tak odpadają...

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I zgodzę się z kolegą wyżej bo nie pisałem o TOSHIBIE na świecie, Ja nadal uważam ZF za bardzo dobry TV, nigdy na niego złego słowa nie powiedziałem i nie powiem, tylko ten przeklęty serwis..... Obyś Ty ani nikt z Was nie miał z nimi do czynienia. To prawdziwa gehenna.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie troche nie na temat wątku się wypowiadacie.Co do serwisu Toshiby to jest inny wątek i tam prosiłbym o wypisywanie jaki to on jest.Tutaj rozmawiamy o następcy ZF-a i prosiłbym pisać o tym właśnie,żeby nie zaśmiecać.Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moze ktos z was juz widzial jak dziala Resolution + w telewizorach toshiby i czy mozna ta funkcje traktowac powaznie ,czy to tylko nowa zabawka bez wiekszego znaczenia, czy działa ona tak jak w odtwarzaczu toshiby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To widzę, że ja jako jedyny nie miałem problemu z serwisem Toshiby.
Może dlatego, że awaria była chyba błaha.
Otóż padnięte gniazdo HDMI3 w 42Z3030 wymienili mi w 10 dni.

Ale wracając do tematu.
Powiadacie, że ZF o przekątnej 52" już nie ma?
Kurde, nie fajnie bo właśnie chciałem swoją "zetke" właśnie na ten model wymienić i liczyłem na to, że niedługo może będą jakieś promocje na ten TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gęsior' post='137073' date='16.12.2008, 19:48 ']To widzę, że ja jako jedyny nie miałem problemu z serwisem Toshiby.
Może dlatego, że awaria była chyba błaha.
Otóż padnięte gniazdo HDMI3 w 42Z3030 wymienili mi w 10 dni.

Ale wracając do tematu.
Powiadacie, że ZF o przekątnej 52" już nie ma?
Kurde, nie fajnie bo właśnie chciałem swoją "zetke" właśnie na ten model wymienić i liczyłem na to, że niedługo może będą jakieś promocje na ten TV.[/quote]


chyba są bo wczoraj widziałem w mm we wrocku dobrze poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 ZF 575 DG i 46 ZF 575 DG dostepne w digitalo od 5 stycznia.
Nie wiem jak to sie ma do zapowiedzi ludzi z Toshiby , jakoby ten model nie mialbyc produkowany albo mialbyc od polowy 2009 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...