Skocz do zawartości
piczes

Pro Evolotion 2009 (także kontra FIFA 09)

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie REWELKA pod każdym względem. Grafika, grywalność wszystko wypas. O serii EA lepiej sie nie wypowiadać (kolejny badziew). Nie sprawdziłem jeszcze jak chodzi po sieci. Jak już może ktos sprawdził jak gierka chodzi on-lne to dajcie znac. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='piczes' post='126584' date='19.10.2008, 14:14 ']...O serii EA lepiej sie nie wypowiadać (kolejny badziew)....[/quote]

No to gratulacje. Widać, że nie masz pojęcia co się w tym roku wydarzyło w sprawie piłek kopanych na konsole. Podpowiem Ci: fifa rządzi. I ten rok już nie należy do Konami i jej piłki (to oczywiste, że 2009 jest lepsze od 2008 bo już gorzej być nie mogło).

Pierwszy raz w historii EA w końcu pokazało jak powinna wyglądać kolejna część z cyklu a nie odcięła kupony.

Grafa w Fifie rozwala na łopaty tą z PES ; ) mogliby w końcu z Konami napisać nowy engine bo bieda nie z tej ziemi ;) Polecam pograć sobie w obie i wtedy pisać jaka jest grafika.

Recek wszędzie cała masa. Jedna chociażby na IGN: [url="http://ps3.ign.com/articles/919/919810p2.html"]http://ps3.ign.com/articles/919/919810p2.html[/url]

[i] Gameplay
The best pure soccer around. Pro Evolution Soccer is going to need to throw the kitchen sink at this one.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E-tam,GMERU,nie przesadzaj,mam dwie pelne wersje na ps3,pes-a dzien przed premiera i szczerze Ci powiem,ze bardziej podoba mi sie PES-2009,szczegolnie gra on-line w LEGENDS czteroma graczami,zobacz co sie dzieje w powtorkach fify to samo co bylo zmora w poprzedniej wersji pesa,rowniez na PESie nie stwierdzilem na razie przyciec w grze w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tobie i wielu może ale fakty są faktami (i to nie moja tylko opinia ale WSZYSTKICH pism i stron branżowych). Fifa w końcu dorównała a w wielu aspektach (grafa, licencja, 10 vs 10 online, polski komentarz! (klimat panowie, klimat) itd) przewyższyła PESa. Pierwszy raz w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodze sie,ze FIFA duzo nadrobila,ale wedlug moich spostrzezen,czy grafika w fifie jest lepsza to juz bym sie zastanawial.z innej beczki poczytaj recenzje wydania FIFY na PSP-KATASTROFA.
licencje-zgoda,ale wlasnie zakupilem patcha do pes-a ktory problemy z nazewnictwem druzyn eliminuje. Edytowane przez macek.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z PSP się zgadzam chociaż nie grałem w nią na PSP. Ale widziałem, że niezła kupa ; )

Chodzi o to, że pierwszy raz w historii warto kupić Fife a nie PES. Niech się wezmą do roboty a nie odcinają kupony! (zapomnijmy o PES2008 na PS3 bo to jakaś żałość była, fifa08 też wolna itp) Będą zmiany na miarę PESów z PS2 czy patrząc w historię ISS to dam im znowu szansę. W życiu bym nie przypuścił, że kiedyś napiszę, że fifa jest dobra. Ale w końcu EA dopięło swego i dali czadu : ) Warto ją sprawdzić.

A fani PES i tak będą grali w PES ; ) bo człowiek czuje się jak w domu ; p

Ale broń Boże FIFA09 BADZIEW bo to oczywista nieprawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc ja jako zagorzały fan PES'a, który przez ostatnie lata pluł i wyśmiewał się z Fify, w tym roku przesiadłem się na produkt EA.
Zobaczę jeszcze pełną wersje PES'a na PC, bo nie będę kupował pełnej wersji na x'a. I tak nie da się grać w obie piłki jednocześnie na dobrym poziomie, bo nawyki i szybka reakcja są w tych grach najważniejsze.

Ogólnie gameplay fify jeśt świetny, bardzo dobrze zrobili sprawę główek, rykoszetów, fizyki itd. Jak włączam teraz PES'a to wygląda mi na jakiś ... (o matko) arcade :(
No i we fifie można grać 10vs10, choć przyznam szczerze, że unikam tego trybu z obcymi, bo z reguły każdy bierze piłke i biegnie przed siebie, a potencjalni obrońcy nawet nie wracają na swoją połowę i z gry robi się sieczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grając na pc wole PESA 09 jednak na konsoli FIFE 09 ktora od wersji na pc rozni sie djametralnie , panowie z konami zostali daleko w tyle jesli chodzi o grafike , gre online. Oby PES 10 byl na nowym silniku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po latach sytuacja się odwróciła. Kiedyś PES rządził na sonce a fifa na pc dziś odwrotnie.Ja grałem tylko w fife 09 na pc i nie dotrwałem do końca pierwszego meczu,żenada i grafika i wszystko inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieli by mi zapłacić, żebym grał w tegoroczną Fifę ;)

To tylko potwierdza teorię o gustach i guścikach :)

Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fifa 08 na ps3 juz byla lepsza od pes 2008 - taka jest prawda ...A fifa 09 powiem tak samo - juz totalnie miazdzy pes09 - tak juz chyba bedzie na dlugie lata...oczywiscie mowa o fifie 09 na ps3 - ( PC i psp to faktyczna kupa - to sa zupenie inne gry...a ta sama nazwa niestety)... Wracajac do samej konfrontacji fifa 09 - pes 09 fifa miazdzy wiadomo grafiką, grą online to jest wypas totalny - gry rankingowe z ludzmi z calego swiata, fizyką ruchów zawodnikow - biegaja jak zywi i sie tez tak zachowuja , dramaturgia meczy powala - zachowania zawodnikow jak w realnej grze - pomylki, potkniecia , machniecia sie, nie trafinie w pilke...totalny realizm... normalnie masa- no i oczwiscie grywalnasc samej gry ktora niestety zostawia ta kupe o nazwie PES09 daleko w tyle...juz kilku moich kolesi zazartych fanow kupy pes09 musialo mi zwrocic honor...i przesiedli sie na Krola pilki Kopanej czyli FIFA 09 - docenili jej moc...pozdrawiam cwaniakow od pes zeby przed wypowiedzeniem sia na temat fify sprawdzili ja na PS3 lub xkolocku 360 najpierw i potem rzetelnie odpisali mi ...hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla spóźnialskich:

Od 16 lipca w sieci Saturn FIFA 2009 za 79 zł.

Szykowanie miejsca na półce przed premierą 2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto bo gra jest naprawdę dobra chociaż nowa część zapowiada się na kolejną poprawę. Ciekawe co pokaże "nowy" PES ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że zmiany nie będą duże, w szczególnosci jak się patrzy na wszelkiej maści trailery i screeny, są bardzo podobne do tych, które wychodziły tuż przed premierą 2009. Panowie z Konami po prostu postawili na PC-ty bo tam mają więcej fanów i potencjalnych graczy. Bądź co bądź ilość graczy w PESa na PS3 nie przerosła JESZCZE tych, którzy pykają na twardzielach. Mam jedynie nadzieje że taki stan rzeczy zmusi panów Azjatów do przyłożenia się do kolejnej edycji Pro Evo, bo niespodziewanie to EA przejeła inicjatywę jeśli chodzi o konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam i tak jestem fanem PES ( w sumie od kiedy pamiętam) i musieli by poważnie skopać żebym się na Fifę przesiadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam i tak jestem fanem PES ( w sumie od kiedy pamiętam) i musieli by poważnie skopać żebym się na Fifę przesiadł...

a to juz tego nie zrobili ?

to co zaprezentowal Pes 09 na konsole po zagraniu w fife bylo jakbym sie cofnal o 10 lat, oby w tym roku bylo lepiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam i tak jestem fanem PES ( w sumie od kiedy pamiętam) i musieli by poważnie skopać żebym się na Fifę przesiadł...

Zagraj w fife dłużej niż 5 minut i wtedy się wypowiedz. Pograj ze 3h. PES niema teraz nawet podejścia do nowych fif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagraj w fife dłużej niż 5 minut i wtedy się wypowiedz. Pograj ze 3h. PES niema teraz nawet podejścia do nowych fif.

Kwestia gustu. Grałem w obydwie dłużej niż 3h i dla mnie nadal PES lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...