Skocz do zawartości
Rejter

Koncerty Blu-ray , co polecacie ... ?

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='bohun' post='142524' date='16.01.2009, 17:08 ']A kto by tam słuchał Celine Dion - to raczej dla bab. :) Ja przymierzam się do koncertu Foo Fighters. Miał może ktoś styczność z tą płytką? Trochę wydaje mi się nisko podejrzana cena.[/quote]


dzis kupilem foo fighters
koncert super
dzwiek i obraz na 10 (moim zdaniem)
cena 69zl to chyba taniej niz za granica (mm na gorczewskiej w w-wie )
za to 9.02 ma sie ukazac cos dla milosnikow dobrego mocnego grania -- koncert halforda z rock in rio 3 (juz nie moge sie doczekac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla fana rocka obowiązkowe pozycje to:
Queen - Rock Montreal & Live Aid (można kupić na dvd.co.uk)
The Police - Certifiable (dla mnie referencyjna jakość obrazu i dźwięku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='porcupine3' post='142561' date='16.01.2009, 21:09 ']Dla fana rocka obowiązkowe pozycje to:
Queen - Rock Montreal & Live Aid (można kupić na dvd.co.uk)
The Police - Certifiable (dla mnie referencyjna jakość obrazu i dźwięku)[/quote]


A jaka jakość obrazu i dzwięku Queen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bohun' post='142524' date='16.01.2009, 17:08 ']A kto by tam słuchał Celine Dion - to raczej dla bab. :) Ja przymierzam się do koncertu Foo Fighters. Miał może ktoś styczność z tą płytką? Trochę wydaje mi się nisko podejrzana cena.[/quote]


Ja to mam i jak dla mnie jedynym, malutkim minusem jest pcm 5,1 a nie 7,1 :P poza tym obraz baardzo ok, dźwięk miodzio, a i sam koncercik bardzo fajny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SitrQ' post='142568' date='16.01.2009, 22:01 ']A jaka jakość obrazu i dzwięku Queen?[/quote]

[url="http://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=1492484&postcount=1094"]http://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=14...;postcount=1094[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='porcupine3' post='142573' date='16.01.2009, 22:18 '][url="http://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=1492484&postcount=1094"]http://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=14...;postcount=1094[/url][/quote]

Thanks:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Madonna;
czy chcielibyście, żeby Ona ssała, trzymając waszego Wacóśka taką starczą dłonią:
link do kodycji, jej dłoni, niżej na stronie pod linkem.
[url="http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,6149165,Madonna_randkuje_i_wyglada_jak_nastolatka___FOTO_.html"]http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,614916...ka___FOTO_.html[/url] Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='142583' date='16.01.2009, 23:38 ']Madonna;
czy chcielibyście, żeby Ona ssała, trzymając waszego Wacóśka taką starczą dłonią ?[/quote]


A feeeeeee .... taki duży , a taki ... zboczony ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SitrQ' post='142501' date='16.01.2009, 15:37 ']Ma ktoś może "The 50TH Anniversary of the Fender Stratocaster-Live"?...jeśli tak,to prosiłbym o opinię:)

Mam do wymiany Johna Mayera-nawet nie obejrzana 1 raz do końca-nie moje klimaty:)Pozdrawiam.[/quote]

Mam - opinia enigmatyczna, ponieważ Mayer jest dla mnie "KOTEM", a Ty go odrzucasz, więc nie mogę dyskutować o gustach ! :)

Płytka bardzo fajna - bardzo różny przekrój muzyczki, ale .... musisz obejrzeć i sam zadecydować !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='142589' date='17.01.2009, 00:58 ']Mam - opinia enigmatyczna, ponieważ Mayer jest dla mnie "KOTEM", a Ty go odrzucasz, więc nie mogę dyskutować o gustach ! :)

Płytka bardzo fajna - bardzo różny przekrój muzyczki, ale .... musisz obejrzeć i sam zadecydować ![/quote]

Chodzi mi raczej o jakość dzwięku i obrazu:)Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='142626' date='17.01.2009, 11:12 ']ktos widzial i sluchal Chicago wespół z EarthWind&Fire ?[/quote]

Mam ... mniam. Zarówno obraz jak i dźwięk.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel Richie to jest dopiero COŚ ! :)

POLECAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla milosnikow rocka Rush -- Snakes And Arrows
jest to chyba najlepiej oceniona plyta br z muzyka na portalu [url="http://www.blu-ray.com/"]http://www.blu-ray.com/[/url]
koncert , obraz , dzwiek wszystko 5/5
mam ten koncert i moge potwierdzic realizacja super
muzyka zreszta tez :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale to jest forum o HD a nie o tym jak kto wygląda i co robi. Edytowane przez AdrianWNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bohun' post='142524' date='16.01.2009, 18:08 ']A kto by tam słuchał Celine Dion - to raczej dla bab. :) Ja przymierzam się do koncertu Foo Fighters. Miał może ktoś styczność z tą płytką? Trochę wydaje mi się nisko podejrzana cena.[/quote]

Niektorzy mają żony wiec i patrzą przy okazji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wypozyczylem Alice Cooper - Live At Montreux. Jakosc obrazu rewelacja, zwlaszcza przy zblizeniach, choc obraz z niektorych kamer jest troche miekki. Dzwiek bez zarzutu. Sam koncert, wiadomo, kwestia gustu. Ja fanem nie jestem, znam tylko te najpopularniejsze jego kawalki, ale oglada sie to bardzo przyjemnie.

PS: Dzien dobry, moj pierwszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już była "celina" To dorzuce jeszcze Destiny's child

Obraz i dźwięk bardzo dobry polecam.Nawet można obejrzeć i posłuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce Springsteen with the Session Band "Live in Dublin" - koncercik trochę nietypowy, bardzo akustyczny, trochę w stylu irish folk, uwaga: brak głównych hitów Bruce'a (z czasem okazuje się to zaletą bo są fajne mniej znane utworki + jakieś irlandzki standardy folkowe w jego aranżacji) polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozz

Co do blu ray Destiny's child to chyba troche przesadziles. Do gornej polki pod wzgledem jakosci obrazu i dzwieku to raczej bym go nie zaliczyl.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozz

Co do blu ray Destiny's child to chyba troche przesadziles. Do gornej polki pod wzgledem jakosci obrazu i dzwieku to raczej bym go nie zaliczyl.

Pozdrawiam

braavoo

No nie wiem w porównaniu do np ac/dc jest bardzo dobry.

Mi chodzi o "Live in atlanta" i nie napisałem że jest z górnej półki tylko bardzo dobry.

Pozdrawiam

Edytowane przez rozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem w porównaniu do np ac/dc jest bardzo dobry.

Mi chodzi o "Live in atlanta" i nie napisałem że jest z górnej półki tylko bardzo dobry.

Pozdrawiam

W porównaniu z AC/DC (pod względem jakości obrazy) to wszystko jest dobre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIORUNY są archiwalnym zapisem na taśmie filmowej (24p) i jakość video nie jest cudowna- fakt .

To stary gniot i nie można go porównywać do "błyszczących" produkcji 2008 kręconych TOP kamerami FULL 1080 60i :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...