Skocz do zawartości
VAMET

Die Hard 4.0 Blu-Ray na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Dzisiaj kupiłem wydanie Die Hard 4.0 na Blu-Ray w MediaMarkt, wkładam do PS3 i puszczam...
Od razu uruchamia się film bez żadnego Menu, kiedy klikam na pilocie Top Menu, dostaję informacje nie można wykonać tej operacji.
Jak wciskam Pop Menu, to pojawia się podczas oglądania filmu na dole Set Up, Scenes, Special Features.

Moje pytanie, czy mam coś pochrzanione, że nie ma normalnego Menu przed filmem, czy to tylko takie [beeep] wydanie?
Wszystkie inne filmy na BD mają Menu, przynajmniej, te które posiadam.

Po prostu pytam, bo nie wiem, czy jest coś nie tak z tym wydaniem Die Hard 4.0 na Blu-Ray, czy tak po prostu jest?
Ktoś ma ten film i może sprawdzić?

PS. Najśmieszniejsze, że z tyłu na opakowaniu jest Bruce Willis i to jest pokazane Menu wyboru Audio, Scen itd, a w filmie tego nie ma.
Chyba że coś Imperial skopał.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm u mnie dokładnie to samo i też się zastanawiałem czy to wina BD czy ps3, ale mialem do dzis tylko jedną płytę BD właśnie tą...
może ktoś bardziej kumaty powie o co biega????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, odrazu sie odpala film (PowerDVD8) Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

[quote name='angola' post='122709' date='27.09.2008, 18:12 ']ja mam wydanie z Australii i jest tak samo-menusa nima :D[/quote]

A już myślałem, że Imperial napindolił... Czyli kiszka... Najlepsze jest to, że z tyłu opakowania jest pokazane Menu z Willisem, a w środku nie ma.
Produkt nie jest zgodny z opisem :D

A jest ktoś, komu udało się odpalić to Menu, jak tak, to skąd jest to wydanie (kraj)?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam to wydanie Die Hard 4 i menu jest takie same jak u ciebie.
Oglądam na PS3 i wydaje mi się że filmy z FOXA maja wszystkie takie menu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na JUMPERZE i JA ROBOT menu jest "normalne" -to menu na okładce to chyba z wydania amerykańskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Już wiem, na odwrocie jest napisane, że to Technologia SmartMenu, czyli że możesz wejść w Menu podczas oglądania filmu.
FOX wszystkie takie wydania filmów robi. Z drugiej strony mam inne BD innych firm i tam też jest SmartMenu, ale Menu normalne jest.
Ważne że z BD wszystko OK. Szkoda, bo do standardu Menu przed filmem się przyzwyczaiłem.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='VAMET' post='122711' date='27.09.2008, 18:33 ']A już myślałem, że Imperial napindolił...[/quote]
Imperial to nawet nie do końca wie co to jest Blu-ray... Kupują te płyty od dystrybutorów gotowe. Sami nic napindolić nie mogą, bo przecież nawet okładek po Polsku nie chce im się drukować.
A co do menu to moja wersja z US ma inną przypadłość: menu główne chodzi (też mam na okładce napisane, że jest technologia SmartMenu), ale menu w trakcie filmu nie do końca chodzi (tzn. pojawia się przez minutę i każde przełączenie opcji to kilkanaście sekund). To pewnie błąd Samsunga ale widocznie generalnie przekombinowali z menu na tym wydaniu. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='122754' date='27.09.2008, 23:03 ']Imperial to nawet nie do końca wie co to jest Blu-ray...[/quote]

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tyłu na okładce jest napisane ze nośnik to "BD-25 Single Layer Format" a film zajmuje 38,5GB :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='PeterMac' post='122787' date='28.09.2008, 05:59 ']z tyłu na okładce jest napisane ze nośnik to "BD-25 Single Layer Format" a film zajmuje 38,5GB :blink:[/quote]

[b]45,58 GB[/b]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kupiony w Polsce F3 LIC 35561BDSES

[img]http://i33.tinypic.com/k1fn11.jpg[/img]

Dźwięk:
DTS-HD Master Audio 5.1 (max 5100 Kbps) angielski
DTS 5.1 (768 Kbps) francuski
DTS 5.1 (768 Kbps) włoski
Dolby Digital 5.1 (448 Kbps) czeski
Dolby Digital 2.0 (224 Kbps) polski (lektor) VO

Masz konfigurację UDF a nie UDF 2.5 Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowane wczoraj we Wrocławskim MM i nie chce być inaczej pod XP :blink:
Vista nie pokazuje UDF2.5 tylko samo UDF, a ma 2.5

F3 LIC 35561 BDSES

[img]http://i35.tinypic.com/30d8dur.jpg[/img]

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Z innej beczki, czy główny czarny charakter, to ten sam aktor co w Hitman?

Z poważaniem Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Albo mamy inne płytki albo coś z systemami ? Tyle że ja zrzucałem film na dysk i miałem tą samą wartość 45,58 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='VAMET' post='122820' date='28.09.2008, 10:01 ']Witam uprzejmie

Z innej beczki, czy główny czarny charakter, to ten sam aktor co w Hitman?

Z poważaniem[/quote]

tak ten sam

www.imdb.com nastepnym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbowałem też na Sony VAIO podłączonym do tv lcd i potwierdzam, że jest to samo. Brak klasycznego menu.
Co do obrazu to nic mu nie można zarzucić - świetny master. Canal+ ma zresztą zapewne tego klona z tego samego mastera. Oczywiście z taką różnicą, że jest to wersja kadrowana (z cinemascopu) do 16:9. Jakość mastera ma kolosalne znaczenie, nawet przy średnim poziomie bitrate'u na tv sat film wygląda zupełnie przyzwoicie. W tym wypadku nie ma przepaści pomiędzy BD a sat. Różnica jest, ale Die Hard 4.0 na C+HD oglądało mi się zupełnie przyzwoicie. Na BD ten film jest w formacie 2.35:1. Ale to chyba u Foxa jest (będzie) standard; mastering HD do tv jest zawsze z pełnym obrazem 16:9. Z Obcymi było tak samo. Zakładam, że jak Obcy wyjdzie na BD to też będzie 2.35:1.
I dlatego BD jest właściwym nośnikiem dla purystów oryginalnych wersji kinowych :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sławomir Poral' post='122821' date='28.09.2008, 11:01 ']Albo mamy inne płytki albo coś z systemami ? Tyle że ja zrzucałem film na dysk i miałem tą samą wartość 45,58 GB.[/quote]
i jak nadal Ci pokazuje większy rozmiar jak u mnie ? Ja właśnie zgrałem na hdd i tak to wygląda, ciekawy jestem czemu takie różnice w pokazywanym rozmiarze mamy

[img]http://i34.tinypic.com/64oyl1.jpg[/img] Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sławomir Poral' post='122811' date='28.09.2008, 10:35 '][b]45,58 GB[/b][/quote]
Sławku, pamiętaj proszę o ludziach co mają łącza 1 Mbps i wrzucaj miniaturki z odnośnikami do dużych screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...