Skocz do zawartości
subek

Tanio i dobrze :) Kino za okolo 1500zl.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce zakupic jakies kino domowe, jako ze nie jestem zadnym audiofilem nie chce wydawac gory pieniedzy. Chce przeznaczyc na ten cel okolo 1500zl, wiadomo ze o 200-300zl wiecej mozna doplacic jak cos jest tego warte. Interesuje mnie sam amplituner i zestaw glosnikow. Moze byc osobno, moze w komplecie byle by bylo dobrze.

Zestaw bedzie wspolgral z PS3, X360 oraz tunerem cyfrowym. Kolumny moga byc duze moga male. Jedyne czego nie lubie to przesadnie duzo basu :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz Subek do mnie na PW a coś ciekawego się znajdzie. Na PW bo nie chcę robić sobie reklamy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrobnij mi co masz ciekawego i juz :angry:

Edytowane przez subek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o takim zestawie? [url="http://allegro.pl/item432729343_yamaha_rx_v363_prawdziwa_gw_3_lata_vk7830_5_1.html"]http://allegro.pl/item432729343_yamaha_rx_...vk7830_5_1.html[/url]. Aktywny sub jakos nigdy do mnie nie przemawial ale moze w kinach domowych to zaleta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj śmiało, ja też szukam czegoś do 2tyś. jakiś amplituner i głośniki :angry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o.k. Mam taki mały amplituner 6.1 do sprzedania. Sony STR-DG710( srebrny). Do pokoju 20-25 metrów będzie dobry. Mój jest niemal 2 razy większy dlatego stoi w nim coś innego. :_bezradny: Jest w komplecie odtwarzacz DVD Sony DVP-NS78H ( srebrny) ze świetnym upskalowaniem do 1080p po HDMI. Wychodzi, że odtwarzacz jest praktycznie za darmo. Cena za ten zadbany komplecik to 950 zł. Oczywiście z nadal obowiązującą polską gwarancją Sony a i pudełka oryginalne sie znajdą.Jeśli jesteś lub ktoś inny jest zainteresowany oto link do aukcji (grecznościowa): [color="#ff0000"][url="http://allegro.pl/item435842116_amplituner_sony_str_dg710_dvd_sony_dvp_ns78h.html"]KLIK[/url][/color]
Amplituner bezproblemowo radził sobie z dekoderem N i PS3 po HDMI. Nie jest to monstrum mocy i opcji ale myślę, że spełniłby twoje oczekiwania Subek. Dodasz do tego monitory i suba lub coś do wielokanałowego do PeCeta z górnej półki ( a taki GigaWorks też potrafi zagrać) i masz zestaw na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arsenal srebrny kolor u mnie odpada i nie potrzebuje DVD.

Zadnych opinii na temat zestawu z Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='subek' post='117696' date='12.09.2008, 11:40 ']Witam,

chce zakupic jakies kino domowe, jako ze nie jestem zadnym audiofilem nie chce wydawac gory pieniedzy. Chce przeznaczyc na ten cel okolo 1500zl, wiadomo ze o 200-300zl wiecej mozna doplacic jak cos jest tego warte. Interesuje mnie sam amplituner i zestaw glosnikow. Moze byc osobno, moze w komplecie byle by bylo dobrze.

Zestaw bedzie wspolgral z PS3, X360 oraz tunerem cyfrowym. Kolumny moga byc duze moga male. Jedyne czego nie lubie to przesadnie duzo basu :)[/quote]

już mi trochę głupio pisac ale kurde znowu ONKYO 506 wydaje się najrosądniejszym rozwiązaniem. Za niecałe 1000zł fajny amplituner z tym ż ebrak dekoderów HD a w połączeniu z PS3 fajnie jak by amplituner miał taką możliwość. Można tez popatzrec coś z używek ale nawet używke trudno znaleź w takiej cenie.
Z kolumn JBL SCS 178 ale koszta około 1000zł i ewentulanie można suba nie kupować i troszkę przyoszczędzić lub kupić tylko przód np. JBL ES 80 lub aby zmieścic się w 1500zł to ES 30 ewentualnie wersje E z JBL.
pozdr. dawmac



KOLEDZY , za 3000 pln. to nawet kabla zasilającego nie kupcie - dajcie spokój !!!

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=12504&st=60&gopid=118213&#entry118213"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...mp;#entry118213[/url]


Oczywiście to żart , ale warto poczytać !


Pzdr

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzewam temat żeby nowego nie zakładać. Jako, że jakiś czas minął, a ja nadal nie posiadam kina to teraz się zawziąłem i muszę coś mieć do końca roku. Przy okazji podniosłem tez trochę poprzeczkę jeżeli chodzi o budżet. Jak na razie wybór padł na:

- ONKYO TX-SR 606 ampli
- Quadral Quintas 500 głośniki
- jakiś sub w przyszłości jak będzie brakowało basu

Z góry napisze, że nic z tego nie słuchałem i nie mam czasu na odsłuch, dlatego pytam o opinie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w czyms pomoge, ale ostatnio zakupilem zestaw, z ktorego jestem bardzo zadowolony.

Amplituner Sony STR-DG520
DVD Sony DVP-NS78H
Głosniki Sony FCR-6000

Całość 1600 zł.

Faktem jest ze amp bez dekoderow HD, ale mysle ze to dobry sprzet "na rozgrzewke" przed kolejnym krokiem gdy pojawi sie wiecej $$$ do wydania na ten cel. Glosniki w pokoju ok 16 m2k az za mocne, a DVD jak juz ktos tu wczesniej pisal dysponuje swietnym skalerem do 1080. Dla srednio wymagajacego i nie posiadajacego sluchu muzycznego przecietnego smiertelnika zestaw uwazam za calkowicie wystarczajacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]już mi trochę głupio pisac ale kurde znowu ONKYO 506 wydaje się najrosądniejszym rozwiązaniem. Za niecałe 1000zł fajny amplituner z tym ż ebrak dekoderów HD a w połączeniu z PS3 fajnie jak by amplituner miał taką możliwość. Można tez popatzrec coś z używek ale nawet używke trudno znaleź w takiej cenie.[/quote]


Sam sobie przeczysz, przeciez PS3 mu zdekoduje i wysle PCM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ONKYO 504 i Quadrale i jestem bardzo zadowolony. W pokoju 21 m taki zestaw gra swietnie. Mocy az za duzo, nigdy nie doszedlem nawet do 80% skali bo robilo sie juz nieprzyjemnie glosno. Jesli chodzi o bas to te glosniki stykaja spokojnie bez suba, jak cos pierdyknie na filmie to az nogawki spodni sie trzesa. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli domyślam się, że ampli to dobry wybór. Ale co powiecie o głośnikach? Opinie jakie znalazłem są mocno zróżnicowane, nie mam gdzie ich odsłuchać czasu też za bardzo nie mam. Będę ich używał głównie do PS3 i jakichś filmów, słuchanie muzyki to może będzie 1% ich użycia i to pewnie jeszcze z radia.

Dobrze sobie poradzą z odwzorowaniem tego co się dzieje na ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...