Skocz do zawartości
buku

Kobitki; dajcie na zmiłowanie !

Rekomendowane odpowiedzi

To apel do kobiet które na pewno się kręcą w pobliżu.
Może coś do jedzenia ?
Albo nawet chipsy ?
Jest 3:2.
Z głodu idzie umrzeć.
Kobita gdzieś poszła do koleżanki. No obciach.
SKANDAL !
A to pierwszy mecz dopiero.

UWAGA
[color="red"][size=7][b]finał 09.07.20056[/b][/size][/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janiunio@
Masz teraz przerwę.
Zrób sobie coś misiaczku do jedzenia. :huh:
Ja właśnie robię sobie wielkie żarcie.
I do tego muszę plamy wybawić. Jak to się robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

; - ) łe tam ja byłem z 10 panienkami i prawie taką samą ilością facetów i było cool ; ) Kiełbaski, grilek, dziewczyny zainteresowane meczem :)

Telewizor z anteną rozkładaną :( a na boisku 22 zawodników (trochę odbicia były....trochę :(

Tak było na początku,

A po 1h meczu naszych wszyscy poszli do domu :huh:

Ale głodny nie byłem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janunio' date='09.06.2006, 19:42 ']To apel do kobiet które na pewno się kręcą w pobliżu.
Może coś do jedzenia ?
Albo nawet chipsy ?...
[right][post="6057"][/post][/right][/quote]

A co to ma być!!?? :blink: To do czego potrzebujesz kobitki? Skandal!! A co to samemu nie łaska? :( I tak bym Ci nie pomogła bo sama oglądałam tą porażkę :(
Ale obciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janunio! widać nie zapoznałeś swojej kobitki z poniższym regulaminem :D
Trochę się narażę naszej "HDTV Rodzynce" :) i zamieszczę ten seksistowski kawałek, ale co mi tam!


[b]Reguły zachowania w domu w okresie od 09-06 do 09-07 [/b]
§ 1
W okresie od 09-06 do 09-07 absolutnym władcą panującym nad telewizją i sprzętem do niej należącym jest Mężczyzna.
§ 2
Żona zajmuje się w tym czasie niemo pracami domowymi
§ 3
Przed każdym meczem należy postawić Mężczyźnie przy fotelu telewizyjnym skrzynkę zimnego, alkoholowego piwa.
Z akcentem na "zimne"!!!
§ 4
Podczas meczu, pobyt kobiety w pokoju telewizyjnym jest surowo zabroniony.
Jednakże dostawy piwa i czegoś do chrupania są dopuszczalne.
§ 5
W 15- minutowej przerwie kobieta ma prawo opieki nad Mężczyzną, W celu opróżnienia popielniczki, jak również pozbierania pustych butelek Po Piwie i zastąpienia ich pełnymi. W razie potrzeby może przygotować
Coś do chrupania. Unikać szelestu torebkami jak również werbalnej komunikacji.
§ 6
Najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu należy podać Mężczyźnie, przygotowany z miłością , posiłek. Aby nie przeszkodzić Mężczyźnie w mentalnych przygotowaniach do meczu , należy trzymać jadaczkę zamkniętą na kłódkę.
§ 7
Podczas Mistrzostw Świata należy zaprzestać wszelkich działań dotyczących Prokreacji. Noszenie ubrania które mogłoby pobudzić męskie rządze w kierunku powyższym, jest również zabronione.
Noszenie odpowiedniego ubioru i wyżej wymienionych zachowań można jednakże nadrobić tuż po gwizdku końcowym, pod warunkiem, iż wynik meczu jest zadawalający dla Mężczyzny.
§ 8
W przypadku kiedy Mężczyzna dzięki jego wspaniałomyślności zezwoliłby kobiecie rzucić okiem na mecz, zabronione są wówczas pytania, typu ( " co to jest spalony?") które mogły by poprzez to odzwierciedlić kobiecy stan wiedzy na temat piłki nożnej.
Poprzez komentarze typu : " oh, Beckham wygląda dzisiaj tak cudownie" narażamy same siebie na cielesną naganę.



Tak, kochane kobiety, jeśli będziecie trzymać się tych minimalnych reguł zachowania, doceni to wasz Mężczyzna i dzięki temu spróbuje:
a) nie rozlewać piwa
B) nie zaśmiecić każdego centymetra kwadratowego w promieniu 3 metrów wokół jego fotelu trenerskiego (= fotel telewizyjny)
c) nie przypominać wam o zdolnościach kulinarnych jego matki podczas konsumpcji potraw wspomnianych w § 6

Edytowane przez KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzyHo miszczu ; ) dobre paragrafy ; ] Ja "narazie" nie mam tych problemów
:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fajne, ale przedruk z forum ksw, powinieneś podać skąd sie wzięło.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z forum ksw, tylko z mojej skrzynki emailowej :)
Dostałem ten tekst mailem ze 3 razy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długo zastanawiałam się czy zabrać głos, po czymś takim! Ale pamiętajcie że to kopanie piłki kiedyś się skończy i wtedy "Przyjdzie koza do woza"!!

Ps. Wiem co to spalony i nie podobają mi się takie gejowskie wynalazki jak ma Beckham w uchu!! Zresztą on sam też mi się nie podoba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...