Skocz do zawartości
Krzysiek1000

Panasonic DMP-BD35 i DMP-BD55 Nowości Panasa na zimę?

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie ,jeszcze kwestia DVD+R DL i jak bedzie czytal po sprawdzeniu przez kogos w 100% to zapewne kupie ,pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie kabelki zamowiles i skad? Bo jestem tez przed wyborem kabli

profigold oxypure. ale w sklepie w UK 28 funtow za pare. W Polsce sa 2 razy drozsze. /www.futureshop.co.uk i wpisz nazwe kabli,ponoc sa niezle. Ja wciaz czekam ale to jest Anglia tu nikomu sie nie spieszy. A tak na marginesie nawet na najzwyklejszych kablach bedzie GIT roznice naprawde nie beda wielkie(to zalezy na czym sluchasz) chodzi o w zmaka albo o ucho ,albo o portfel albo o .... i tu pewnie sie odezwie GMERU (Sorki)

Edytowane przez peyo111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede mial go podłączonego do procesora Rotela RSP 1098 i wzmaczniacza mocy Rotel RMB 1075 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po analogu (8x Klotz) do ampli 7.1 i HDMI (Alphard) do ampli i TV 52". Obraz i dźwięk fenomenalny. Podejrzewam że też pewnie przeczekam na nim ze 2 lata :rolleyes:

A po co aż 8 kabli Klotza podpiąłeś ?? Nie wystarczyłby jeden HDMI?? Przecież przepuszcza TrueHD jak i DTS .. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ,jeszcze kwestia DVD+R DL i jak bedzie czytal po sprawdzeniu przez kogos w 100% to zapewne kupie ,pozdr.

Cześć

ja co prawda mam DMP-BD30 (nie sądzę, aby była to jakaś wielka różnica :-) i ten model

bardzo ładnie czyta kopie DVD z DVD+R DL, zresztą mam przed sobą instrukcję do BD35

i tam jak byk stoi, że też czyta "+DL"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje wszystkie "niebieskie" Verbatimy przeczytał.

Rozumiem, Blu-raye ? :rolleyes:

A może ktoś sprawdzał na bd-35 płyty Blu-Ray BD-RE 50GB ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...