Skocz do zawartości
pmcomp

W najbliższą niedzielę na Polsacie bedziemy mieli problem ...

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładnie.

W najbliższą niedzielę wieczorem polscy kibice będą mieli problem co oglądać: Kubicę czy mecz. Polsat przeniesie F1 do TV4, za[beeep]iscie, jakość będzie jszcze gorsza niż normalnie.

Ja chyba na zywo F1, a potem słuchawki na uszy żeby odciąć sie od otoczenia :D ) i retransmisja meczu na Eurosport HD.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='105385' date='04.06.2008, 11:33 ']No to ładnie.

W najbliższą niedzielę wieczorem polscy kibice będą mieli problem co oglądać: Kubicę czy mecz. Polsat przeniesie F1 do TV4, za[beeep]iscie, jakość będzie jszcze gorsza niż normalnie.

Ja chyba na zywo F1, a potem słuchawki na uszy żeby odciąć sie od otoczenia :D ) i retransmisja meczu na Eurosport HD.

Pozdro[/quote]


Jak fajnie, że mam IPBoxa9000 , będzie F1 i mecz na jednym ekranie,hahah

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='105386' date='04.06.2008, 12:38 ']Jak fajnie, że mam IPBoxa9000 , będzie F1 i mecz na jednym ekranie,hahah

Pozdrawiam[/quote]

No tak, ale mecz w SD.

Tak to i ja mogę mieć: PIP w TV i TV4 i Polsat tylko co z tego jak oba w fatalnej jakości.

F1 ma byc w porządnym SD z Premiere a mecz w HD z Polsat HD lub Eurosport HD.


:D

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Erosport HD nie ma co liczyc, retransmisja dopiero w poniedzialek o 23 30. I tak juz codziennie: jeden mecz z poprzedniego dnia o 23 30 a drugi dopiero prze poludniem nastepnego dnia czyli z dwudniuowym poslizgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a co z otwartą emisją Euro 2008 przez polsat ?
będą transmisje W HD Live free?, różne opinie czytam i już się gubię
jeśli tak to czy na Fergusonie 8900 będzie to do odbioriu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig jest o 19.00, więc do 20.45 powinien się skończyć. Ubiegłoroczny, mimo wielu wypadków, trwał 1h44m, więc idealnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DaN' post='105396' date='04.06.2008, 13:14 ']Wyścig jest o 19.00, więc do 20.45 powinien się skończyć. Ubiegłoroczny, mimo wielu wypadków, trwał 1h44m, więc idealnie :D[/quote]

Oby.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='105385' date='04.06.2008, 12:33 ']Polsat przeniesie F1 do TV4, za[beeep]iscie, jakość będzie jszcze gorsza niż normalnie.

Pozdro[/quote]

Hmm, u mnie na polsacie sport lub polsacie sport extra na cyfrówce od lokalnego providera jakość jest bardzo dobra no i 16/9. Wyświetlam na plaźmie Panasa 42 cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Ator' post='105421' date='04.06.2008, 15:02 ']Hmm, u mnie na polsacie sport lub polsacie sport extra na cyfrówce od lokalnego providera jakość jest bardzo dobra no i 16/9. Wyświetlam na plaźmie Panasa 42 cale.[/quote]

To nie znaczy, że gdzieś nie jest lepsza.

Popatrz na przekaz F1 z Premiere. Nie wspominając o pseudofachowcach komentatorach w CP. A na Premiere ludzie się znają.
No ... wada jest, trzeba szprechać.
mama zawsze mówiła synku ucz sie języków :D .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś lubi przekazy w lepszej jakości to są one tutaj: [url="http://hdtvfeeds.wordpress.com/category/feeds/sport/motorsport/"]http://hdtvfeeds.wordpress.com/category/fe...ort/motorsport/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mecz o 23.30 ma jeszcze taka zaletę, że przerwa jest ok. 24.15 to wtedy w nocnym nie ma juz kolejek.
Ale bez jaj. Dzieki N-ce można sobie będzie zapisać na HDD i jeszcze kiedyś obejżeć. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi widomo to w HD beda tylko retransmisje w Polsacie wiec sie tak nie ma co jarac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Alcazar' post='105463' date='04.06.2008, 18:14 ']z tego co mi widomo to w HD beda tylko retransmisje w Polsacie wiec sie tak nie ma co jarac :lol:[/quote]

A w Eurosport HD w czym będą?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...