Skocz do zawartości
paw

Rozrywka dla wszystkich-felieton

Rekomendowane odpowiedzi

[center][b]Zapraszam do dyskusji![/b][/center]

[center][img]http://img444.imageshack.us/img444/6245/56825977gu8.jpg[/img]
[img]http://img222.imageshack.us/img222/4682/23177086vk3.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem w niedzielę w kinie na IV-ej części Indiany Jones'a.
Szmira jakich mało.
Tragedia.
Szkoda czasu i 25,- zł.
Zdecydowanie nie polecam.
Żadna rozrywka.
Na blu-ray'u nie chcę za darmo.

Pozdro
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja naszczęście wydałem dziś tylko 11zł.I dla mnie największą porażką tego filmu była fabuła sci-fiction.Za to nie można się przyczepić do Williamsa i Kamińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do kina przestałem chodzić - mam mniejszą radość przy oglądaniu potem Blu-raya ; )))))) Nie ma jak zboczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='105243' date='03.06.2008, 18:53 ']Byłem w niedzielę w kinie na IV-ej części Indiany Jones'a.
Szmira jakich mało.
Tragedia.
Szkoda czasu i 25,- zł.
Zdecydowanie nie polecam.
Żadna rozrywka.
Na blu-ray'u nie chcę za darmo.

Pozdro[/quote]


Hmm... zniechęciłeś mnie skutecznie , kasuje torrenta :P ale tak chyba bywa zazwyczaj z "odgrzewaniem kotletów" czyli kolejnych części starych filmów
np RAMBO i Rocky - też takie sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, Indy IV to już nie to co kiedyś, taki przęcietny filmik,
ale nie zgodzę się, że Rambo IV był słaby, ten film wymiata,
wracając do Indiego, słaby scenariusz Lucasa jest przyczyną słabości filmu, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem wszystkie wspomniane filmy i myslę że ani fabuła, ani jakość nie odstaje od tych sprzed kilkunastu lat. Nawet dziadkowie się nieźle spisywali (Ford nad wyraz dobrze). Co jest powodem chłodnego przyjęcia? Ruszanie naszych wspomnień. To samo było przy Star Wars. Każdy chciałby nowych części ulubionych filmów, ale tak naprawdę liczą się tylko te stare. Twórcy nawet jakby sięgnęli szczytów swoich zdolności, nie ukontentowali by fanów.
Co do fabuły nowego Indiany to co jest takiego lipnego? UFO i nierealne sceny? Poprzednio była bogini Kali, wyrywane serce, skaczące wagoniki (wpadające potem na tory :P))) ) duchy wyciskające krew z nieboraków, itd itp.
Ja oglądając poprzednio nowe Star Warsy i teraz Indianę, nie analizowałem i porównywałem tylko po prostu dobrze się bawiłem. W nosie mam krytyków i modę na wieszanie psów na takie filmy. Dobra rozrywka uber alles :P)

pozdrawiam

Kaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet zakładając że Indy jest wporzadku(dla kogos) to wciąż jest za mało takich filmów wporządku.I mało kto szarpnie się na bilet tylko pociągnie z neta, bo żal mu kasy na średnią rozrywke przez 2 godzinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tez skończyłem z kinem. Projektor zrobił swoje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam chodzić do kina lecz (niestety/tety) internet filmów tańszych dostarcza.. ale obejrzenie sobie np. "Odchodzi" w jakimś porannym seansie w starym kinie gdzie sala jest pusta.. to misterium , katarsis, klimat.. wciąż pamiętam to uczucie, zapach, oślepiające słońce po wyjściu z sali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...