Skocz do zawartości
HD Tosiek

Dylemat : LC46XL2E czy 47Z3030D

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zmienić mojego Panasonica 37" na coś ciut większego. Odległość do TV to niestety aż 5m. Wiem że idelne byłoby 65" ale nie doskładam brakujących 40kzł do LC-65GD1E A Manta nie robi 65-tek :blink: I tym sposobem po wstępnej analizie rynku i portfela :unsure: wybór padł na Tośke REGZA 47Z3030D i Sharpika AQUOS LC46XL2E Niestety muszę wybrać tylko jeden :D I tu zaczyna się dylemat, który z nich pokaże lepiej? Źródło sygnału to HD DVD i BD oraz UPC (wkrótce HD). Pomocy! ;)

P.S. A może znacie jakiś fajny 52" w przystępnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
W Grudniu miałem ten sam dylemat i po długich poszukiwaniach i przeczytaniu na ;różnych; forach , ( oglądałem te modele w saturnie i u kolegi na prezentacji) padło na 47 Z 3030.Jednak gdy dostawa Tośki do Polski zaczęła się przedłużac , a firma Digitalo zaproponowała mi za małą :P dopłatą 46 ZF w ciemno zakupiłem ZF i jestem bardzo zadowolony.Dodam że kolega zakupił 47 Z i naprawdę nic jej nie brakuje ;) , a z Sharpa zrezygnował bo nie odpowiadały mu kolory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HD Tosiek' post='103320' date='22.05.2008, 13:25 ']Postanowiłem zmienić mojego Panasonica 37" na coś ciut większego. Odległość do TV to niestety aż 5m. Wiem że idelne byłoby 65" ale nie doskładam brakujących 40kzł do LC-65GD1E A Manta nie robi 65-tek ;) I tym sposobem po wstępnej analizie rynku i portfela :( wybór padł na Tośke REGZA 47Z3030D i Sharpika AQUOS LC46XL2E Niestety muszę wybrać tylko jeden ;) I tu zaczyna się dylemat, który z nich pokaże lepiej? Źródło sygnału to HD DVD i BD oraz UPC (wkrótce HD). Pomocy! ;)

P.S. A może znacie jakiś fajny 52" w przystępnej cenie?[/quote]

Muszę Cię zmartwić, z 5 m i 70" to za mało.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='pmcomp' post='103387' date='22.05.2008, 18:33 ']Muszę Cię zmartwić, z 5 m i 70" to za mało.

Pozdro[/quote]
To też już wiem ;) ale projektor niestety odpada, a 110 tys. za LE70F96BD w życiu nie dam. Takim sknera :(

[quote name='diana' post='103378' date='22.05.2008, 17:56 ']Witam
W Grudniu miałem ten sam dylemat i po długich poszukiwaniach i przeczytaniu na ;różnych; forach , ( oglądałem te modele w saturnie i u kolegi na prezentacji) padło na 47 Z 3030.Jednak gdy dostawa Tośki do Polski zaczęła się przedłużac , a firma Digitalo zaproponowała mi za małą dopłatą 46 ZF w ciemno zakupiłem ZF i jestem bardzo zadowolony.Dodam że kolega zakupił 47 Z i naprawdę nic jej nie brakuje , a z Sharpa zrezygnował bo nie odpowiadały mu kolory .[/quote]
Toshiba Regza mi odpowiada ze względu na posiadane HD DVD, sentyment do marki i możliwości techniczne nowych modeli ale Sharp też kusi.

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...