Skocz do zawartości
bullet2000

Co lepsze: Samsung BD-P1400 czy P1000 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic odtwarzacz BD i nie wiem na jakiego Samsunga sie zdecydowac (o ile w ogole Samsunga). Moze ktos mi doradzi czy lepiej kupic P1400(sa juz tanie na allegro) czy P1000. Bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1400. 1000 to pierwszy BD na świecie :) Stary jak świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli już Sam to 1400.

[url="http://www.blu-ray.com/players/compare.php?checkbox49=48&checkbox50=53&submitB=Compare&action=compare"]Porównanie[/url] obu modeli. Opis [url="http://www.samsung.com/us/support/download/supportDown.do?model_nm=BD-P1000&mType=UM&vType=L"]BD-P1000[/url] i [url="http://www.samsung.com/us/consumer/detail/detail.do?group=mp3audiovideo&type=blu_ray&subtype=blu_raydiscplayers&model_cd=BD-P1400/XAA"]BD-P1400[/url]

Jeżeli ma być równie tanio to pomyśl też o Sharpie BD-HP20, jeżeli może być ciut drożej to o Panasonic'u DMP-BD30. Jeżeli masz zacięcie do gier to polecam PS3.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry mnie az tak nie interesuja. Samsung p1400 wpadl mi w oko. Allegro jest juz za 699zl ale ciekawi mnie jaka ma gwarancje, czy czasem nie odrecznie nie spisana przez sprzedawce, troche tanio az za tanio.
Zamierzam to podlaczyc do monitora LCD Apple przez DVI, w sumie to nie wiem czy zadziala :) ale poki nie kupie porzadnego telewizora to pozostaja mi eksperymenty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1400 i masz ...wszystko ! :D


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='BoDeX' post='102009' date='15.05.2008, 22:19 ']1400 i masz ...wszystko ! :)


Pzdr.[/quote]

ale ... pamiętaj:

- jest cholernie plastikowy
- głosno chodzi
- płyty długo się wczytują.

Żeby potem nie było na nas :D:) .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest 8 razy tańszy od PIONKA , a ma wszystko to samo ( oprócz LOGO) - bierz w ciemno ! :D


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Thanx. Cena przemawia za samsungiem. Myslicie ze podlaczenie do LCD monitora komp sie powiedzie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli obsługuje HDCP to nie będzie problemu ....


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kicha :) moj monitor nie obsluguje HDCP :) A czy kupno PHILIPS 32PW9551/12 ma jakis sens aby podlaczyc do niego samsunga P1400 przez zlacze kompozytowe ???? Slyszalem duzo dobrego o tym telewizorze i wyslwietla porownywalnie z HD a kolory i kontrast sa lepsze niz w wiekszasci LCD. Tylko czy nie jest to uwstecznianie sie ?? Gabaryty mi nie przeszladzaja. Prosze o porade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bullet2000' post='101977' date='15.05.2008, 20:38 ']Gry mnie az tak nie interesuja. Samsung p1400 wpadl mi w oko. Allegro jest juz za 699zl ale ciekawi mnie jaka ma gwarancje, czy czasem nie odrecznie nie spisana przez sprzedawce, troche tanio az za tanio.[/quote]
Przejrzyj opinie o tym sprzedawcy.
On sprzedaje chyba ciut używany sprzęt może z ekspozycji albo coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, zadalem mu zapytanie mailem to nie odpisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bullet2000' post='102111' date='16.05.2008, 11:16 ']Tylko czy nie jest to uwstecznianie sie ??[/quote]


JEST ! :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie moje pytanie wynikalo z braku funduszy na dobry LCD. ale jak to mowia: " kto nie ma miedzi ten w domu bez HD siedzi !" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam - możesz pokombinować z innymi złączami i jakiś półśrodek znajdziesz do czasu "6" w ToTo :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...