Skocz do zawartości
Gmeru

n przesunie ARD i ZDF na 58 i 59 kanał - Euro 2008 na żywo w n!

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Gmeru' post='101701' date='14.05.2008, 22:10 ']Ale tu nie ma nad czym dyskutować. Jest oficjalne potwierdzenie z ZDF i ARD od Pani Barbary Niemann.

Tylko co tu się podniecać: liczy się tylko HD :);)[/quote]

Element dyskusyjny to tylko moja i osobista próba oceny cytowanej wypowiedzi:
[quote]Ha ha ha .... ciekawe jak się teraz czują właściciele Polsatu.
Zapłacili bodaj 15 mln zł za prawa do transmisji. Chcieli na tym zarobić[/quote]

ZDF i ARD to wielce zasłużone kanały (chyba publiczne BRD) promujące od lat (solidnie) wydrzenia sportowe.
Kto to Pani Barbara Niemann ?

Uczciwość w businesie to ostanio [b]OSCYPEK kontra Uscypek.[/b]
A w tle jest prosta ocena normy moralnej ziomali:
[b]albo mamy ligala albo obnosimy się dumni: Dymam i mam za friko.[/b]
Ja dokonałem wyboru.
Nawet niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[quote name='daniel76' post='101642' date='14.05.2008, 18:52 ']a co Bożydar i Borek jakiś striptease robią że po tej reklamie z nimi w rolach głównych mam się na polsat zdecydować ;):):):) ?[/quote]
Jeśli Cię to kręci, to raczej Polsat możesz sobie odpuścić. :)

[quote name='crazy-j' post='101646' date='14.05.2008, 19:21 ']Z tym polskim roznie bywa. A jak dwoch komentuje (czytaj nap.......ala) to juz wole wyciszyc niemiecka fonie.
Swoja droga ciekawe jak w Szwecji. Ich mecze powinny isc w otwartym HD (720p) na SV, musze to sprawdzic.[/quote]
Przesadzasz, nasi fajnie komentują. :)
To już nie to samo, co kiedyś, ale myślę, że jeszcze dają radę i ogólnie fajnie się mecz ogląda.

Edytowane przez Ethan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='101703' date='14.05.2008, 21:27 ']Element dyskusyjny to tylko moja i osobista próba oceny cytowanej wypowiedzi:[/quote]

Mojej wypowiedzi .....
Fakt .... może trochę głupawej :)

Nie dodałem jedynie że żaden ze mnie kibic i cała ta sytuacja lekko mnie świeszy :)
A moja wypowiedz była podyktowana ...... sprawdzaniem reakcji na nią :)

Jak widzę niektórzy potraktowali ją NADZWYCZAJ poważnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam n-kę od początku ale własnie z okazji EURO2008 zakladam sobie ekstra antene i kupuje dekoder Cyfrowego Plebsatu. Z bólem wielkim ale się jednak zdecydowałem. Czemu nie skorzystam z oferty ZDF/ARD? [b]Bo transmisje nie będą w HD!!![/b] Nie wiem czym się tu niektórzy podniecają ale chyba zapomnieli, że to forum HDTV i to jest nasza pasja. Więc, sorry, ale za SD z niemieckim komentarzem /zwalaszcza w meczu Niemcy-Polska, hehehe/ bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie ta informacja kieruje do zastanowienia czy na pewno kupować dodatkowo cyfrowy polsat do nki. Polski komentarz jest fe, a jakość trochę gorsza ale za zaoszczędzone pieniądze można sobie jakiegoś BD i jeden pakiet w nce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jest typowa dla pewnej postawy.
To nie Ciebie krytykuję ale postawę. OK ?

Inny temat to poziom komentatorów.
Zauważyłem, że to ma dla wielu z Was [b]zasadnicze znaczeni[/b]. Jakaś bzdura.

Bo dla mnie jest istotne TYLKO w którą stronę jest piłka kopana.
Przeżywam widowisko i za to płacę.
Mam kolesia , który ogromnie zna się na piłce "kopanej".
Lubię go zapraszać na piwko przed TV HD. Ma być na finale MOKWA LM.
Wierzcie mi, że jego wiedza mi nie przeszkadza o oglądzie (emocjach) widowiska.
Kolesiów z pracy robię w konia tak:
Mój Sławek mówi mi jakie w przerwie będą zmiany ( Sławek ma wiedzę 99% trenesrką).
W przerwie meczu dzwonię do "biurowych znawców". Są emocjonalni ale się znają.
Mówię tak:
Czy jesteście w BOLKU/LOLKU ?
Bo mam takie uwagi:
tu cutyję mojego experta.
Na zajutrz skacowani weterani witają mnie w biurze:
Dominikjestem, ale Ty się znasz. Kurcze; Było jak mówiłeś.
Mam szacun ale tak na prawdę w ogóle się na szczegółach nieznam.
Czerpię przyjemność tylko z dramatugi sport-show.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='101696' date='14.05.2008, 22:07 ']CYFROWY POLSAT (nadawca - nie mylić a TV POLSAT) wydał dziś komunikat (pierwszy odkąd są spółką giełdową) o standingu.
Wyniki są wyśmienite. A i kurs dzisiaj na warszawskie GPW zareagował.
To tak dla porównania z wiecznie deficytową N-ką.
.[/quote]

Jak czytam takie idiotyczne porownania to smiac mi sie chce!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Kiedyś z "młodymi" na integracji namówili mnie na bridga.
Byłem dobry w lata studenckich ( chyba z resztą włąsny auto-mit).
Usiadłem i wygrałem "na farcie " dwa robry w dużym stylu. To był przypdak i super dobra karta.
Wstałem i podziękowałem.
Do dziś uważają mnie za mistrza i mówią:
To prawdziwy mistrz, z nami nie zagra.
I nie gram.

I znowu :
[quote]Jak czytam takie idiotyczne porownania to smiac mi sie chce!!![/quote]
Śmiech jest zdrowy.
Rapory spółek giełdowych już nie.
[1] Napisz gdzie jest porównanie,
[2] Napisz dlaczego jest idiotyczne,
[3] I napisz dlaczego masz reakcję typu "Śmiech". Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='daniel76' post='101667' date='14.05.2008, 20:37 ']Oczywiście że będzie 16/9 - ja jeszcze nie widziałem w innym formacie meczy na tych kanałach :) Do tego super jakość SD i dźwięk 5.1[/quote]

Ta super jakosc SD to tylko z ASTRY, na HB leci ledwo 3,6 Mbits i jest ok ale nie super. DD5.1 tez tylko z ASTRY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='101755' date='15.05.2008, 07:04 ']Ta super jakosc SD to tylko z ASTRY, na HB leci ledwo 3,6 Mbits i jest ok ale nie super. DD5.1 tez tylko z ASTRY.[/quote]

No właśnie ciekawe jak będą leciały te dwa kanały ... z Astry czy HotBird'a?
Normalnie znaleźć je można na Astrze (w N'ce kanały z Astry mają numery powyżej 500).
Tytuł wątku sugeruje że będą z HotBird'a a więc retransmisja ....
Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikjestem' post='101723' date='14.05.2008, 23:18 ']...[2] Napisz dlaczego jest idiotyczne...
[[/quote]

"To tak dla porównania z wiecznie deficytową N-ką." - to zdanie jest ciut glupie ;) tak jakbys stanal kolo jakiegos dzieciaka w zlobku i porownal swoj wzrost z tym "wiecznym kur[beeep]lem" :P

pozatym co maja notowania polsatu do relacji ME na nce :)
bedzie mozna na zywo ogladac w dobrej jakosci nie wiazac sie na 2 lata z polsatem! to jest bardzo dobra wiadomosc i
maly (bo raczje nie duzy) cios dla polsatu. paru klientow straca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka retransmisja? Wszystkie mecze beda zarowno na HB jak i na ASTRZE niekodowane, beda to transmisje LIVE poza 4 meczami w 3 kolejce fazy grupowej (poniewaz 2 mecze sa wtedy o tej samej godzinie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='101783' date='15.05.2008, 09:30 ']Jaka retransmisja?[/quote]

Może źle się wyraziłem. ARD i ZDF są nadawane przez niemców na Astrze. Aby były też na HotBird'zie trzeba ja tam przesłać = retransmitować (niech ktoś wymyśli adekwatne słowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ARD i ZDF są nadawane przez Niemców i na Astrze i na HotBirdzie

[quote name='kamcyk26' post='101755' date='15.05.2008, 08:04 ']Ta super jakosc SD to tylko z ASTRY, na HB leci ledwo 3,6 Mbits i jest ok ale nie super. DD5.1 tez tylko z ASTRY.[/quote]
na 58 i 59 będą z HotBirda, żeby było dla wszystkich. Jak ktoś ma zeza na Astre to może oglądać z Astry. ARD i ZDF z Astry też są na liście nboxów, tyle że dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...polsatowskiej propagandzie mówimy nie!!!! Dość z kręceniem ludzkimi umysłami!!! Kodujcie co chcecie, wy polsatowscy krwiopijcy... Ja wam nie zapłacę ani grosika, wybieram ARD i ZDF!!! I bardzo wam dobrze, takie rzeczy jak ME powinny byc zawsze FTA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='nero2034' post='101873' date='15.05.2008, 17:52 ']...polsatowskiej propagandzie mówimy nie!!!! Dość z kręceniem ludzkimi umysłami!!! Kodujcie co chcecie, wy polsatowscy krwiopijcy... Ja wam nie zapłacę ani grosika, wybieram ARD i ZDF!!! I bardzo wam dobrze, takie rzeczy jak ME powinny byc zawsze FTA!!![/quote]
takie rzeczy typu liga mistrzów tez powinna byc fta , a najlepie gp na zuzlu i orange ekstraklasa tez !!!! wiec nie pisz bzdur nka moze jest fta co ? canal + tez ? nie bronie polsatu ale kto bronił nce wykupienia praw euro ? a dlaczego akurat euro ma byc fta a np. gp na zuzlu nie ? bo co bo bardziel polularne jest? a moze w gp nie ma polaków co ? śmiac mi się chce nad takimi wypowiedziami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='101696' date='14.05.2008, 22:07 ']Jak ostatnio sprawdziłem [b]instalacja antenowa do DVB-T jest droższa od SAT[/b].[/quote]
A to ciekawe, bo ja łapałem DVB-T na kawału drutu. Niestety sygnału z satelity na owej "instalacji antenowej" nie udało mi się złapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antenkę (10cm wysokości) za dosłownie 10zł stoi przy TV taki mały kikucik ; ) więc drogo nie było. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W HD mozna bedzie obejrzec wrzystkie 32 spotkania na ORF 1 HD jesli sie ma odpowiedni tuner z edukacja ale transmisje w 720p
oraz mozna bedzie obejrzec 16 spotkan na BBC HD w 1080i kanal leci FTA Edytowane przez BitTornado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BitTornado' post='101904' date='15.05.2008, 18:37 ']oraz mozna bedzie obejrzec 16 spotkan na BBC HD w 1080i kanal leci FTA[/quote]

Mam nadzieje, ze BBC HD niebawem pojawi sie w ofercie cyfrowej UPC... jest paczka brytoli, tylko tego programu jakos nie dodali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości anteny pod BBC HD: [url="http://www.hollex.pl/index.php?page=szukaj&q=AS-1800"]http://www.hollex.pl/index.php?page=szukaj&q=AS-1800[/url] ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...o jakiej n-ce piszecie? Ja ma dekoderek za 60 zeta FTA i zeza na HB i Astrę i... już! Bez abonamentów mam ZDF i ARD i wiele, wiele innych, jak choćby Eurosport z Astry FTA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A orientuje się ktoś czy ZDF i ARD nadają dźwięk w 5.1 zarówno z HB i z Astry czy tylko z Astry?
Bo mam poważny dylemat czy oglądać w N z wyciszonym centralnym głośnikiem, czy kupić Prepaid polsatu Edytowane przez iSiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem to sam sprawdzić, znalazłem na stronie [url="http://dolby-digital.the-media-channel.com/tvdd-zdf.html"]http://dolby-digital.the-media-channel.com/tvdd-zdf.html[/url] że w tym momencie leci Das Phantom der Oper i ma być nadawany w 5.1
Włączyłem ZDF na N i dźwięk jest tylko 2.0. Co ciekawe nie ma nawet znaczka DD takiego jak np na TVN. Wiec już nie wiem czy będzie Euro w 5.1 na N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...