Skocz do zawartości
madoleo

Tiesto Copenhagen Blu-ray dostepne!

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj dostepny jest w sprzedazy Tiesto Copenhagen (jak sie nie myle na dwoch plytach Blu-ray) w cenie ok 21 funtow z przesylka do PL na amazon.co.uk. W empiku premiere przekladaja co chwile, wiec nie ma co czekac na dostepnosc w Polsce.

Tiesto w HD mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='madoleo' post='97995' date='21.04.2008, 09:42 ']Od dzisiaj dostepny jest w sprzedazy Tiesto Copenhagen (jak sie nie myle na dwoch plytach Blu-ray) w cenie ok 21 funtow z przesylka do PL na amazon.co.uk. W empiku premiere przekladaja co chwile, wiec nie ma co czekac na dostepnosc w Polsce.

Tiesto w HD mniam :)[/quote]




Na dvd.co.uk 14 funtów + 1 funt wysyłka.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale niestety ani jakosc obrazu ani dzwieku nie powala. Koncerty krecone ponad 25 lat wczesniej wygladaja lepiej....

pozdrawiam

binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='binary' post='98005' date='21.04.2008, 10:38 ']ale niestety ani jakosc obrazu ani dzwieku nie powala. Koncerty krecone ponad 25 lat wczesniej wygladaja lepiej....

pozdrawiam

binary[/quote]


Masz BR ? Ile i jakie są ścieżki dźwiękowe ? Podobno są też napisy - to prawda ?




Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tiesto in Concert 2003 widzialem ripa z 1080i i wygladal oszolamiajaco jak na tamte czasy ale wydania plytowego sie nie doczekalismy wogole a szkoda bo mogloby wyjsc... tutaj zapewne material byl krecony od razu pod plytke wiec roznica powinna byc chyba na plus Copenhagen aczkolwiek jeszcze nie ogladnalem wersji 1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłem na koncercie Tiesto - Elements of Life w Dublinie w 2007.
Byłe jazdeczka chociaż techno- maniakiem nie jestem.
wydanie B-R już do mnie idzie z www. DVD.CO.UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='madoleo' post='98006' date='21.04.2008, 10:44 ']w dvd.co.uk faktycznie taniej ale Stock Arriving within 2-3 working days.[/quote]

juz masz [b]in stock[/b], tez zamowione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Basstech' post='97996' date='21.04.2008, 09:52 ']Na dvd.co.uk 14 funtów + 1 funt wysyłka.

Pozdr[/quote]

Zamówłem, *****syny, dwa tygodnie opóźnienia mieli :blink: .
Ale przepraszali :huh: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!
Jak któryś z kolegów obejrzy ten koncert proszę o info czy warto kupic BR. Mam już dvd, ale jeżeli BR jest zdecydowanie lepszy to się skuszę.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='BoDeX' post='98011' date='21.04.2008, 12:40 ']Masz BR ? Ile i jakie są ścieżki dźwiękowe ? Podobno są też napisy - to prawda ?




Pzdr.[/quote]


Przepraszam ze odpisuje z pewnym opoznieniem ale bylem nieobecny usprawiedliwiony.

Na pytanie czy ogladalem BD odpowiadam - nie. Swoją opinie wydałem po obejzeniu 2-plytowego ripa "tiesto.elements.of.life.copenhagen.2discs.720p.bluray.x264-sinners". Mam maniaka Tiesto wsrod przyjaciol i zmuszony bylem obejrzec lwia czesc tego koncertu. Co do reszty pytan o dzwiek i napisy rozumiem , ze sa to pytania sprawdzajace czy mam to wydanie na BD czy sciemniem.
Drogi kolego Bodex! Oboje sobie mozemy sprawdzic, ze wydanie to powinno posiadac DTS MA i DTS, ja sluchalem tego w DTS 5.1 1,5 mbps i brzmialo g*wnianie . Pisze tak nie dlatego ze nie cenia sobie Sz.P. DJ Tiesto tylko, ze jak dla mnie, to wydanie brzmi poprostu marnie. Podejrzewam ze z HD dziekiem bedzie HD-g*wnianie. Zaznaczam , ze to sa moje prywatne doznania i nikogo nie chce zniechecac do tego wydawnictwa, a jedynie zwrocic uwage , ze moze warto poczekac z zakupem do momentu kidy pojawia sie jakies miarodajne (liczne) oceny. Zreszta przekonamy sie juz niebawem jak jest naprawde. Wracajac do obrazu jesli to co widzialem to faktycznie byl BDripp to ...zdrowia szczęścia pomyślności zycze.

binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='binary' post='98005' date='21.04.2008, 10:38 ']ale niestety ani jakosc obrazu ani dzwieku nie powala.[/quote]



No szkoda tylko, że nie dopisałeś o tym , że nie oglądałeś z BD , tylko z jakiegoś RIP-a :(

Czekamy więc na pierwsze recenzje , na BD-50 bitrate dla obrazu ( o ile realizacja jest OK ) powinien być miodny bardzo !
DTS HD-MA także "musi zagrać" :) Dodatkowe ścieżki to DD 5.1 i marne DD 2.0


CZEKAMY !

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='98372' date='23.04.2008, 12:49 ']No szkoda tylko, że nie dopisałeś o tym , że nie oglądałeś z BD , tylko z jakiegoś RIP-a :(

Czekamy więc na pierwsze recenzje , na BD-50 bitrate dla obrazu ( o ile realizacja jest OK ) powinien być miodny bardzo !
DTS HD-MA także "musi zagrać" :) Dodatkowe ścieżki to DD 5.1 i marne DD 2.0


CZEKAMY !

Pzdr.[/quote]

Tak naprawde to szkoda ze nie dopisalem, ze czepiam sie glownie realizacji tego "dzieła". A czy 50mbps cos zmieni ? Ciekawy jestem czy bedziesz rownie entuzjastyczny jak zobaczysz te zdjecia z recznych kamer w polowie nieostre z paprochami wielkosci slonia w kadrze. Czepiam sie dlatego, ze pomimo pewnej statycznosci sceny jest to fantastyczne widowisko zywiolowe widowisko, a w tym filmie tego nie widac. Moj kolega byl oczywiscie zachwycony, choc bywa co roku na koncertach Tiesto w Dublinie. Ale to zaslepiony fan. Dla mnie ten film to amatorszczyzna. No ale moze niech wypowiedza sie profesjonalisci, wszak tacy tu tez pisuja.

A fanow to i tak nie odstraszy.

Pozdrawiam serdecznie i lece popracowac.

binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jest na pudelku DTS HD MA zaraz zabieram sie za ogladanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='macek.g' post='98548' date='24.04.2008, 10:56 ']No i jest na pudelku DTS HD MA zaraz zabieram sie za ogladanie[/quote]


oprócz DTS HD MA powinno być DD 5.1 i DD 2.0

Opisz szybciuto , bo kolege zżera ciekawość - zaraz go zeżre na dobre ! ;)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://img215.imageshack.us/img215/4620/p1010448hh6.jpg"]TU[/url]

odtwrzane z ps3 i bitrate dochodzi do 50 ale srednia to 25

[url="http://img215.imageshack.us/img215/7517/p1010449vm0.jpg"]TU[/url]

to 50 to bylo raz do tej pory hhehe ogolnie nie jest zle ale do tej pory to poczatek [url="http://img215.imageshack.us/img215/5844/p1010452on5.jpg"]TU[/url] Edytowane przez macek.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólne wrażenia ?
Technicznie ścierwo , czy miód ? ;)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj otrzymałem koncercik z www.dvd.co.uk (wysłany 22.04).

Moje wrażenia:
Obraz - ogólnie naprawdę bardzo dobry (w nie których momentach widać jedynie ziarno - podkreślam w nie których - ale to ogólna specyfika koncertów). Pozostałe momenty prezentują się naprawdę bardzo dobrze.

Dźwięk - DTS HD naprawdę jest bardzo dobry. Birate DTS-u to 4,5 - 5,5. Naprawdę daję ładnego kopa.

Ogólnie całe wydanie prezentuje się bardzo dobrze. Godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj nabyłem płytę. Co ja mogę powiedzieć: Jestem wielkim fanem takiej muzy ; p więc dla mnie zakup obowiązkowy! Jakość video bardzo dobra. O dźwięku chyba nie muszę pisać: DTS MA daje rade! Na tej płycie rozgrzewam swoje nowe nabytki ; p bo jest konkretny kop!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='binary' post='98376' date='23.04.2008, 12:07 ']... czepiam sie glownie realizacji tego "dzieła".
... zdjecia z recznych kamer w polowie nieostre z paprochami wielkosci slonia w kadrze.
Czepiam sie dlatego, ze pomimo pewnej statycznosci sceny jest to fantastyczne widowisko
zywiolowe widowisko, a w tym filmie tego nie widac. Dla mnie ten film to amatorszczyzna.[/quote]


Z dużym smutkiem muszę potwierdzić wszystko co powyżej napisał Binary.
O ile do zawartości i samego koncertu nic nie mam, to sposób realizacji i podanie woła o pomstę do nieba.
70% materiału to totalna amatorszczyzna - drżące ujęcia, brak ostrości, SD, idiotyczne najazdy - żenua ! :)
Są bardziej przyjazne sposoby na pokazanie dynamiki wydarzenia, ale nie - po co ? Chaos totalny ...
Warunki oświetleniowe w głębszej części widowni są oczywiście słabsze - umieszczenie tam "latającego
reportera" z ręczną kamerą VHS to debilizm totalny. Dźwięk i muza na 10 / obraz i realizacja na 3 - niestety.
Oczywiście to moja subiektywna, techniczna ocena wydania - do TIESTO nic nie mam, właśnie dobudzam sąsiadów ! :blink:


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojojjjj przecież to jest specjalnie tak zrobione... widać, że nie kumacie klimatu trance&techno :blink: Odpowiem jeszcze bardziej po młodzieżowemu: trzeba się dobrze naje... i wtedy oglądać to coś :) Taki to ma klimat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumacie, kumacie - ale tutaj widać wyraźnie, że realizatora ten TOWAR dlugo jeszcze trzymał ... :unsure:


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał odlota no i co ; ) lata, trzęsie, jest kolorowo a wiele razy HD :rolleyes:)))) odpalcie to na DVD :unsure: (ja widziałem....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki BoDeX. Ale może już ciiicho (nad tą trumną) bo nas psami poszczują :)

Do Gmera zaś:

Właśnie dlatego skrytykowałem ten film, bo wiem jak koncerty Tiesto wyglądają i na żywca i na innych filmach. NIetrudno też mi jest wyobrazic sobie jak moznaby było skrecic ten film - wszak na scenie działo się znacznie wiecej niż na innych koncertach.
Myślę że zrozumiałe jest to , iż po pierwszym wydaniu HD spodziewac by sie można było lepszej realizacji. A i jakośc oglądanego przeze mnie rippa odstawała od średniej. Stąd też cierpikie słowa.
Amen
- aby uciąc wszelkie dyskusje na ten temat i nie urazic uczuc fanów, fanatyków czy myślących po prostu inaczej.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...