Jump to content

Arek Nowak

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Arek Nowak

 • Rank
  VHS
 1. Hey dzięki za pomoc . To nie jest bzyczenie a konkretniej pisk . Zmierzyłem swoim profesjonalnym miernikiem częstotliwość i jest to mieszanka częstotliwości z przedziału 15-16 Khz . Nie słyszę tego z pozycji w której patrzę na ekran i występuje tylko gdy telewizor jest wyłączony w trybie czuwania . Zapytałem tez pare osób z forum na facebooku i nic nikt nie słyszy niestety może to przypadek mojego telewizora tylko ,albo poprostu jest ta częstotliwośc zbyt wysoka i zbyt cicha żeby była słyszalna przez niektórych ludzi . Co ciekawe mój poprzedni LG OLED 55 B8 nie piszczy w ogóle . Jedyny wspólny dźwięk jaki wydaje w trybie stanby który jest tylko słyszalny gdy przystawi się ucho dosłownie bezpośrednio do kratki wentylacyjnej po prawej stronie gdzie jest układ zasilania to takie cykanie które jest non stop jakby ktoś stukał szybko paznokciem o coś wykonanego z drewna w panasie tez to mam , ale już wyszukałem ze to jest normalne . Tylko te piszczenie , tv zakupiłem tydzień temu i mam 5 lat rozszerzonej gwarancji od Panasonica bo trwa promocja obecnie przez dwa miesiace . Jestem ciekaw czy ktoś jeszcze zaobserwował podobne objawy .
 2. Witam serdecznie . Posiadam nowy 65-calowy telewizor GZ950. Obraz jest wspaniały, zapytałbym o problem lub nie problem, który znalazłem. Gdy telewizor jest wyłączony (tryb czuwania), kiedy kończy się cykl konserwacji lub poprostu odrazu wchodzi w tryb czuwania (dioda świeci na czerwono) natychmiast zaczyna piszczec z tylnego panelu, w którym znajdują się wejścia HDMI podczas pracy pisk znika odrazu . Jest to słyszalne tylko wtedy, gdy ucho jest umieszczone bezpośrednio na tym panelu w odległości kilku cali( nie słyszalne z pół metra ) I znika, gdy telewizor działa. Wydobywający się dźwięk oscyluje w okolicach 15-16 Khz przypomina to dźwięk starych monitorów CRT . Czy jest to coś powszechnego, czy powinienem się martwić ? Również wylaczylem wszystkie funkcje które działają w standby jak sprawdzanie aktualizacji aby upewnić się, że nie pobiera prądu w standby więcej , ale wciąż slychac ten specyficzny pisk . Z góry dziękuje za pomoc .
 3. Witam serdecznie . Posiadam nowy 65-calowy telewizor GZ950. Obraz jest wspaniały, zapytałbym o problem lub nie problem, który znalazłem. Gdy telewizor jest wyłączony (tryb czuwania), kiedy kończy się cykl konserwacji lub poprostu odrazu wchodzi w tryb czuwania (dioda świeci na czerwono) natychmiast zaczyna piszczec z tylnego panelu, w którym znajdują się wejścia HDMI podczas pracy pisk znika odrazu . Jest to słyszalne tylko wtedy, gdy ucho jest umieszczone bezpośrednio na tym panelu w odległości kilku cali( nie słyszalne z pół metra ) I znika, gdy telewizor działa. Wydobywający się dźwięk oscyluje w okolicach 15-16 Khz przypomina to dźwięk starych monitorów CRT . Czy jest to coś powszechnego, czy powinienem się martwić ? Również wylaczylem wszystkie funkcje które działają w standby jak sprawdzanie aktualizacji aby upewnić się, że nie pobiera prądu w standby więcej , ale wciąż slychac ten specyficzny pisk . Z góry dziękuje za pomoc .
×
×
 • Create New...