Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/11/2023 in Posts

 1. 3 points
  Ostatnie tygodnie pracy w redakcji HDTVPolska skupiały się tylko i wyłącznie na jednym telewizorze. Powiedzmy sobie szczerze, który z producentów posiada drugą taką otoczkę podczas prezentacji swoich produktów, jak Sony. Stąd też, gdy kurier przyjechał do nas z najnowszym flagowym modelem, nie mogliśmy się doczekać, by móc rozpocząć dogłębne testy. Telewizor japońskiego producenta korzysta już po raz drugi z matryc QD-OLED, które, jak wiemy, okazały się przełomem w dostarczaniu najwyższej jakości obrazu. Tegoroczny model został wyposażony w drugą generację, która ma zapewnić jeszcze lepsze osiągi w treściach HDR. Już teraz, odkrywając jedną z kart, możemy zdradzić Wam, że to, co zobaczyliśmy, było niewiarygodne. Jednakże nie jest to jedyna zmiana, która zaszła od ubiegłego roku w telewizorach tego producenta. Odświeżeniu uległ autorski procesor obrazu XR, mający teraz zupełnie nową funkcję o nazwie XR Clear Image, która ma za zadanie zapobiegać zamazywaniu się obrazu, a także zmniejszać niedoskonałości niskiego bitrate w materiałach słabszej jakości. Niezwykle interesującą funkcją ukazującą się wraz z testowanym modelem okaże się również opcja MultiView, umożliwiająca jednoczesny podgląd dwóch różnych źródeł, takich jak na przykład gra oraz aplikacja. O funkcjach dedykowanych dla graczy pozwolimy sobie jedynie wspomnieć, gdyż nie to będzie najważniejsze w przypadku tego telewizora. Także udogodnienia, takie jak VRR, ALLM, 4K120Hz oraz G-Sync, z powodzeniem będzie można wykorzystać w rozgrywce. Już teraz wiemy, że tegoroczny flagowiec wygrał plebiscyt TV Shootout organizowany przez Value Electronics, będący odpowiednikiem imprezy organizowanej przez naszego przyjaciela pochodzącego z UK, Vincenta Teoha. Jednak nie przedłużajmy dalej! Światła, kamera, i zapraszamy do testu!   Przeczytaj całość
 2. 3 points
  Ile można bić pianę. Ten tv nie jest zły. Ma bolączki ale niektórzy potrafią z nimi żyć i się cieszyć fajnym obrazem.Także[mention=6681]Gregory[/mention]-86 szanuj też zdanie innych osób i nie narzucaj nam swojej narracji w co drugim poście.
 3. 3 points
  Raczej twoje komentarze są nic nie warte. Nie bez powodu ten telewizor został wybrany jednym z najlepszych tv zeszłego roku.
 4. 2 points
  Pobrałem i zainstalowałem. Zepsuli pobieranie napisów do filmów. Teraz wszystkie są bez dodatkowych informacji. Jest tylko tytuł filmu.
 5. 2 points
  Gregory miałeś rację. Po problemach z Samsungiem podchodziłem sceptycznie do czyszczenia Sony. Ale miałeś rację. Jednak matryca Lg. To jest to. Zero problemów. Można czyszcic nawet szmatą od podłogi. Nic nie schodzi. Pomimo tego że mnie stac. Nawet nie podchodzę do a95l bo to matryca od Samsunga więc na 100% będą problemy. Problem pojawił się dlatego że miałem remont i musiałem przenieść do drugiego pokoju. I wiadomo tam dotknę tam dotknę i odciski zostaną. zero problemów mikrofibrą i h20. Zwilżenie gdzie paluch i przetarcie na sucho. Ideał jak ze sklepu. Jednak matryca od lg. Żadnych Samsungów
 6. 2 points
  tak Samsung radzi czyścić qd-oled https://innovate.samsungdisplay.com/blog/how-to-clean-a-qd-oled-or-an-oled-screen/
 7. 2 points
  Młody nie wytrzymał ciśnienia i zakupił to cudo. A już ceny Oleda LG G3 czy Samsunga S95C do poziomu soniacza zaczęły spadać. Udało się wypakować i dochodzi do temperatury pokojowej. Jutro zawiśnie na ścianie. Zobaczymy czy jest taki dobry jak dwóch antysamsungowych kolegów tutaj chwali.
 8. 2 points
  @grundig Obecnie większość gier posiada HUD w stonowanych kolorach, możliwość ustawienia jego przeźroczystości oraz inne opcje dostosowania tych elementów. Wypalenie HUDu jest więc obecnie znacznie mniej prawdopodobne o ile oczywiście nie gramy w dany tytuł kilku/nastu setek godzin. Wystarczy korzystać z narzędzi oferowanych przez deweloperów którzy to również są świadomi ogromnego wzrostu graczy korzystających z paneli OLED. Dodatkowo obecnie część developerów stara się tak projektować HUD by był częścią gry a nie tylko geometryczną nakładką na grę. W tej kwestii nadal dużo większym problem są programy TV ich logo oznaczenia wiekowe paski informacyjne itd gdyż zarządcy tych biznesów najczęściej mają swojego widza w poważaniu bądź nie zdają sobie sprawy z problemu. @medzik1992 Co do wyboru TV od LG ja skupił bym się na serii C oraz G. Z tym że wg RTINGS G3 dość szybko się wypalał w ich testach. Jak ta kwestia wygląda przy normalnym użytkowaniu nie wiem. Zaś tegoroczny C3 niewiele różni się od C2. W tym wypadku to który jest bardziej opłacalny zależy tylko od ceny.
 9. 2 points
  Mnie bardziej interesuje jak czyścić ekran, bo na razie niebieskie plamy po wilgotnej mikrofibrze wyglądają na wadę ukrytą i sprawę dla ukoik Zobaczymy co mi Sony odpowie
 10. 2 points
  Ani słowa o fatalnej do czyszczenia powłoce ekranu. Rtings pokazał zupełnie inne, prawie idealne wyniki pomiarów przed kalibracją.
 11. 2 points
  Wydaje mi się że to kwestia światła. Gry świateł. Po prostu prawdopodobnie masz tak ustawiony telewizor, że nie pada nań bezpośrednio światło słoneczne i tego nie widzisz. Co nie znaczy, że problem nie istnieje. Ja miałem 2 matryce. Na każdej występował ten sam problem. Przypadek. Nie sadzę. Czyściłem w ten sam sposób. 2 mikrofibry. Jedna zwilżona w wodzie demineralizowanej. Druga na sucho. Pojawiał się zafarb. Oczywiście nie był widoczny. Zawsze. Jedynie pod kątem. W zależności od kąta padania światła. Z czasem z kolejnym czyszczeniem problem pogłębiał się. Nawet czyszczenie przy użyciu pary wodnej z czajnika elektrycznego powodowało powstanie plamy. Normalna parodia. W żadnym innym sprzęcie tego nie miałem. Zarówno w telewizorach LG, Sony, Philips, Panasonic, które widziałem u znajomych i posiadałem w swojej kolekcji. A uwierz mi czyszczone były nie na zasadzie chuchaj i dmuchaj. Tylko normalnie. Przy użyciu zwykłej wody. Żadnej tam demineralizowanej. Jedynie przy samsungu miałem problemy. I problem występuje nie tylko na modelu s95b. Jest to problem szerszy. Występuje na kilku modelach od Samsunga. Wystarczy przejrzeć internet. Coś po prostu z tą matrycą jest nie tak. Pewnie brakuje jakiegoś wykończenia. Ostatniej warstwy. Nie wnikam.
 12. 2 points
  Ty miałeś problem z wyczyszczeniem, ja tego problemu nie mam i bez problemu czyszczę. panel już od ponad roku. Ja wiem że trafiały się egzemplarze gdzie był problem z czyszczeniem i tego nie neguję natomiast ty przez pryzmat swojego doświadczenia z tym tv, sądzisz że każdy panel ma z tym problem co jest nieprawdą. Widzisz różnicę stanowisk?
 13. 2 points
  Dla mnie telewizor którego nie można doczyścić, bez powstania zafarbu nie spełnia swojej roli. Dlatego uważam że nic nie warty i tyle. O innych bolączkach nawet nie wspomnę. Bo już pierwsza eliminuje dla mnie go z rynku. Tak samo jak uważam, że nic nie byłoby warte sportowe auto z najlepszym silnikiem na rynku, w którym po pierwszej myjni schodziła by farba. Takie jest moje zdanie i tyle. Każdy ma prawo do swojego zdania. I nie jest to żadne bicie piany. A to, że ludzie twierdzą, że to najlepszy panel na rynku nie ma żadnego znaczenia. Nie sposób go wyczyścić i dlatego uważam że najgorszy. Bo dla mnie ważny jest zarówno efekt wizualny matrycy włączanej jak i wyłączonej. A wyłączonej jest straszny. Zwłaszcza kiedy ktoś kupił do nasłonecznionego pomieszczenia i wszystko widać. Na szczęście polskie prawo chroni konsumenta i daje mu uprawnienie do odstąpienia od umowy i kupno czegoś innego. I oczywiście nie dotyczy to tylko s95b w wszystkich mordeli Samsunga, ktore nie spełniają tej podstawowej roli.
 14. 2 points
  2023 seria C3 C31 - kolor z budowy czarny i brak NFC C32 - kolor obudowy biały oraz posiada NFC i jeszcze są oznaczenia na końcu PUA i AUA C3PUA - WiFi 5 C3AUA WiFi 6E
 15. 2 points
  Szkoda czasu. Najlepiej odstąpić i oddać. Nic nie warty ten panel.
 16. 2 points
  "007 droga do miliona" to nie jest żaden nowy Bond! Po co takie bzdury pisać?😝 To prawda jest na Amazon Prime seria Bonda do obejrzenia, ale nawet ten ostatni jest tylko w HD!
 17. 2 points
  Napewno zaleciłbym im zadzwonić do LG display i zapytać jak wykańczają matryce w swoich oledach bo to co wyczynia samsung to jest jakaś masakra. Znajomy co w elektronice siedział i robił u mnie oględziny stwierdził że czegoś brakuje. Produkt po prostu niedokończony. Na szczęście ja już tego problemu nie mam. Sony a80l i a80j to możecie sobie nawet nafta czyścić. Nic nie schodzi. Nic się nie odbarwia. Przejściowo powinni dorzucać jakieś szkło. I informować że trzymać za szybą. Produkt nie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Osób posiadających żonę która ma skłonności do pokazywania czegoś palcem oraz posiadających zwierzęta. Nie chciał bym widzieć jak wygląda ten oled kiedy wejdzie jakiś dog niemiecki po deszczu i otrzepie się przed matrycą.
 18. 2 points
  Bo to złom. Wcale się nie dziwię. Najlepszy oled na rynku. Pod względem usterek z pewnością.
 19. 2 points
  kupując Samsunga każdy połasił się na 2 tys i cenę. Niestety problemy pojawiły się po czasie. Kto wiedział że po usunięciu folii tv nie da się wyczyścić. Czy pojawia się kolejne problemy. jak to mówią mądry Polak po szkodzie. Nie jestem jakimś dużym specjalistą w zakresie tv. Ale czy ktoś inny stosuje folię na panelach. W Sony się z tym nie spotkałem.
 20. 2 points
  Tak. Ale ja tv nie oglądam. Ja oglądam tylko vod więc zagrożenie paski - nierównomierne zużycie pixeli i napisy w filmach. Jakbym oglądał telewizję śniadaniową lub info albo coś z Logo to pewnie zainteresował bym się qledem. Z uwagi na ryzyko wypaleń.
 21. 2 points
  Sony a8j ia80l na YouTube oglądam historię realna. Ustawiłem na max. nic nie ogranicza. To ściema. Placebo. Żeby klient czuł się lepiej. Niestety prawda jest taka że jak nie zrezygnuje się z śniadaniowej i info to oled padnie. Pytanie czy taki s95b wytrzyma tyle co mój LG 65b7v czy padnie szybciej. Z uwagi na swoją jasność. co do plasmy ja miałem swego czasu nic nie wypalone. Znajomy ma Panasonica. Pytałem wczoraj. Mówił że nic nie wypalone. Także tamta technologia była pod tym względem lepsza. jeśli natomiast chodzi o oledy to pala się niestety jest to powszechne zjawisko. Kilku znajomym padły LG i tam nie było problemów. Albo wymiana matrycy albo wypłata odszkodowania. Jak zachowa się Samsung. Czy przyjmie problem na klatę. Ciężko stwierdzić. Najlepej nie oglądać info i tyle. Ja bym nie ryzykował. Zwłaszcza mając na względzie jakie miałem z nimi problemy, żeby ske zwrócić do sklepu.
 22. 2 points
  W każdym oledzie będą widoczne ślady wypalenia. W jednych szybciej, w innych później. Taka to już technologia. Te wszystkie oczyszczania mają tylko opóźnić ten efekt. Piszesz że u znajomych jeszcze nic się nie wypaliło. Ile lat mają oleda i czy sprawdzają na planszach testowych? Bo przy normalnym oglądaniu ślady wypalenia nie będą widoczne.
 23. 1 point
  Niestety MY POLACY wolimy reklamować sprzęt.Po 2 latach od zakupu 65A90J pojawił się u mnie powidok belki TVN24 na szarym tle.Na kolorowych planszach nic nie było widać,czekałem z 2 tygodnie i nie znikneło.Dopiero godzinna kompensacja zlikwidowała trwały powidok.Nie oglądam teraz wcale informacyjnych kanałów,wcześniej 1 do 3 godzin max dziennie.Dużo gram na XSX,PS5 i żadna gra w HDR nie zrobiła krzywdy panelowi.Tylko się dziwię ,temat znany od kilku lat ,a DWÓCH PANÓW R..... w tym temacie nic nie zrobiło..Znajomości,kontakty mają???Może tak ma być.nieświadomy użytkownik i zmiana sprzętu co chwila.Samsungi,i inni zacierają rączki.
 24. 1 point
  Pod sam koniec 2024 roku na Netflix wyląduje bardzo głośna premiera. Będzie to serial "Berlin", który jest spin-offem legendarnego już "Domu z papieru"! Otrzymaliśmy właśnie oficjalny zwiastun historii o jednej z najbardziej charakterystycznych postaci głównej opowieści. Kiedy dokładnie będzie można obejrzeć?   Przeczytaj całość
 25. 1 point
  Firma Hisense poinformowała o debiucie swojego najnowszego produktu z kategorii kino domowe. To filigranowych rozmiarów projektor C1, który oferuje obraz 4K o przekątnej od 65 do nawet 300 cali! Czym cechuje się to nietypowe rozwiązanie? Może wprowadzić nową jakość na rynek RTV?   Przeczytaj całość
 26. 1 point
  Na wielu telewizorach w Polsce można dzięki jednej, konkretnej aplikacji oglądać przeszło 20 stacji zupełnie za darmo. Warunek jest tylko jeden: musimy posiadać model Smart TV marki Xiaomi. Jakie kanały oferuje usługa Xiaomi TV+?   Przeczytaj całość
 27. 1 point
  Dziękuję za poparcie. Nie próbowałem kontaktować się w tej sprawie z portalami technologicznymi ale ten problem poruszany był i jest na innych forach dyskusyjnych, czyli np forum Satkurier, SAT4ALL,DVHK, HDFORUM. Tak jak wcześniej napisałem na zagranicznych forach dyskusyjnych są podobne wątki.Tylko w taki sposób można coś zmienić czyli wysyłać skargi do nadawców. Informuje o tym KRRiT, cytat z wiadomości od KRRiT.... Wszelkie uwagi oraz propozycje dotyczące poruszonych zagadnień może Pan skierować bezpośrednio do konkretnych nadawców. Wysyłać, wysyłać e-mail do nadawców. Innej możliwości nie ma. Pisać posty i komentarze na ten temat,informować o tym więcej osób.Stacje telewizyjne utrudniają coraz bardziej kontakt z telewidzami. W przeszłości np kontakt do canal + polska był bardzo łatwy.Teraz jest bardzo utrudniony.Nawet jeśli uda uzyskać się kontakt to odpowiedz jest krótka... dziękuję za sugestię. Przekazałem ją do odpowiedniego działu. Dalej nic się nie dzieje. Wysyłać skargi w tej sprawie do KRRiT np w sprawie oznaczeń wiekowych. To moja treść listu e-mail do KRRiT. Witam Czy ograniczenia wiekowe mogą być mniej widoczne w czasie nadawania programu tzn czy ograniczenia wiekowe mogą pojawiać się na ekranach przez pierwsze trzy minuty trwania programu,taki system był stosowany w Polsce do 15 sierpnia 2005 roku. Podobne rozwiązanie jest stosowane na francuskich kanałach telewizyjnych tzn ograniczenia wiekowe są tylko na początku trwania programu. W listach od KRRiT dostałem informacje .. cytuje Ponadto informuję, że kwestie intensywności natężenia koloru logo stacji, kategorii wiekowej, jak i innych elementów oprawy graficznej programu, nie podlegają kompetencjom KRRiT. Oznaczenia wiekowe to rozwiązanie KRRiT czyli podlegają kompetencjom KRRiT. Przykład na zdjęciu.Wypalone ograniczenia wiekowe. Cytat z instrukcji telewizora OLED PHILIPS Ważna uwaga dotycząca ochrony telewizora OLED Technologia Organic LED (OLED) może zachowywać pozostałości obrazu na ekranie (ze względu na właściwości materiału) wtedy, gdy ten sam obraz jest stale wyświetlany przez dłuższy czas lub gdy wielokrotnie wyświetlany jest ten sam obraz. Dlatego zaleca się ścisłe przestrzeganie instrukcji obsługi telewizora OLED: • Nie należy wyświetlać żadnego statycznego obrazu w sposób ciągły ani nie wyświetlać tego samego obrazu przez ponad 10 minut. Należy unikać wyświetlania wideo w jasnych kolorach (łącznie z białym), wyświetlania tekstu, zegarów lub logo na wszystkich częściach ekranu. Do listu dołączyć zdjęcie z uszkodzonym ekranem OLED lub link do forum.
 28. 1 point
  Będzie co oglądać w ten weekend na VoD z nowych seriali! Dwie mocne premiery na Disney+, nowy polski serial Netflix na podstawie książki Żulczyka, finał "The Crown" oraz serial w uniwersum Godzilli i Konga. Co warto obejrzeć?   Przeczytaj całość
 29. 1 point
  Jakie filmy warto obejrzeć w ten weekend? Do kin wchodzi zupełnie nowa historia o Igrzyskach Śmierci, a na VoD trafia film z uniwersum DC, zupełnie nowa wersja Drakuli oraz wzruszający dokument. Jest także nowy film oryginalny Netflix dla fanów piłki nożnej.   Przeczytaj całość
 30. 1 point
  Na Netflix po latach powrócił bardzo wysoko oceniany serial! "Suburraeterna" to kontynuacja historii sprzed lat. Jaki serial warto teraz obejrzeć? Jakie tytuły znajdują się w rankingu TOP 10 w Polsce?   Przeczytaj całość
 31. 1 point
  W Afryce mają więcej wolnośći,zaraz będziemy potrzebować pisemnej zgody VON DER LEYEN aby się podetrzeć.Panowie ile lat jeszcze temat wypaleń będzie wałkowany?Jeśli coś niszczy mi przedmiot to po prostu z tego rezygnuję.Nie oglądam TVP,TVN-oled mi podziękuje oraz głowa.Prawdziwych informacji nie znajdziemy w wymienionych stacjach.
 32. 1 point
  Ten film został dosłownie wyjęty z kosza! Na studio Warner Bros. Discovery spadła ogromna fala krytyki po tym, jak zdecydowało się ono skasować tytuł "Coyote vs. Acme". Bunt jednak przyniósł efekty - jednak dojdzie do premiery tego filmu! Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć?   Przeczytaj całość
 33. 1 point
  Firma Sony rozpoczęła promocję "BRAVIA XR 2023 4K i zwrot na konto" na wybrane telewizory z procesorem XR z najnowszej linii na 2023 rok*. Dzięki tej akcji można otrzymać aż do 2000 zł zwrotu po zakupie jednego z tegorocznych modeli w rozmiarach od 55 cali aż do 98 cali. Gdzie je znaleźć i ile dokładnie oszczędzimy?   Przeczytaj całość
 34. 1 point
  Jaki film lub serial obejrzeć w tym tygodniu na platformie Disney+? Oto lista premier na najbliższe dni - czeka nas kilka naprawdę dużych i głośnych premier! Od nowego podejścia do "Spider-Mana" po intrygujący serial kryminalny - co dokładni się pojawi i kiedy?   Przeczytaj całość
 35. 1 point
  To z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych premier od HBO. Jak podaje twórca, trzeci sezon serialu "Biały Lotos" jest już w zaawansowanej fazie produkcji! Kiedy będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki tego hitu?   Przeczytaj całość
 36. 1 point
  Długo wyczekiwany film twórcy "Siedem" i "Zaginionej dziewczyny" trafia na Netflix. Jakie jeszcze filmy warto obejrzeć w ten weekend? Wśród innych nowości polska produkcja na podstawie książki Chmielarza oraz najnowsza odsłona nowej fazy uniwersum Marvela.   Przeczytaj całość
 37. 1 point
  Dla fanów mangi to jedna z najważniejszych pozycji w historii. Netflix to wie i od dłuższego czasu szykuje serial, który powstaje na bazie kultowego "Avatar: The Last Airbender"! Pojawił się właśnie oficjalny plakat, a już za moment będzie można obejrzeć zwiastun "Awatar: Legenda Aanga"! Kiedy pojawi się ta nowość od serwisu Netflix?   Przeczytaj całość
 38. 1 point
  To bardzo ważna zmiana dla posiadających subskrypcję niedostępnego aktualnie w Polsce planu z reklamami na platformie VoD Netflix! Serwis wprowadził ważną funkcję, której wcześniej zdecydowanie brakowało. Co to za usprawnienie?   Przeczytaj całość
 39. 1 point
  Mamy roszady w filmowym rankingu TOP 10 na platformie VoD Netflix! Do topki dołączyła niedawna nowość w ofercie - film "Sonic 2: Szybki jak błyskawica"! Jakie inne filmy warto tam teraz obejrzeć?   Przeczytaj całość
 40. 1 point
  Serwis VoD Disney+ szykuje swoich abonentów w Polsce na szereg zmian. Podwyżka to jedna sprawa, ale można spodziewać się jeszcze innych niemiłych niespodzianek. W rozsyłanej wiadomości mailowej czytamy o nowej subskrypcji z reklamami oraz zmianie zasad współdzielenia konta.   Przeczytaj całość
 41. 1 point
  Działający już na amerykańskim rynku serwis VoD Max zmienia swoje zasady dla długoletnich subskrybentów planu bez reklam, usuwając możliwość korzystania z funkcji takich jak 4K, HDR10, Dolby Vision, Dolby Atmos i jednoczesnego streamowania na trzech urządzeniach. Teraz będą musieli płacić wyższą cenę za dostęp do wszystkich możliwości.   Przeczytaj całość
 42. 1 point
  Najpierw kupiłem s95b który okazał się kompletnym niewypałem. Najgorszym zakupem w życiu jeśli chodzi o sprzęt RTV AGD. Więc odstąpiłem od umowy i wziąłem a80l od Sony. Z którego jestem bardzo zadowolony.
 43. 1 point
  100 procent racji. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 44. 1 point
  Duży kanał nadający między innymi filmy i programy rozrywkowe za miesiąc całkowicie zniknie z telewizji w Polsce! Mowa o dedykowanym kobietom Lifetime, który już wcześniej zniknął z przekazu satelitarnego. O jego rychłym usunięciu przypomina Polsat Box. Dlaczego ta stacja zostanie wyłączona? Co można w niej oglądać?   Przeczytaj całość
 45. 1 point
  Rozpoczęły się poszukiwania osób do 11. sezonu programu "Top Model"! Można się zgłosić wypełniając formularz na stronie programu - czas jest do 22 maja!   Przeczytaj całość
 46. 1 point
  W pierwszych regionach kraju dokonano właśnie wyłączenia sygnału DVB-T i przejścia na DVB-T2 / HEVC w naziemnej telewizji cyfrowej! Najpierw zmiany odczują widzowie z województw dolnośląskiego i lubuskiego. Jakie kanały są teraz dostępne w jakości HD? Gdzie i jak je odbierać? Potrzebny jest do tego zgodny telewizor lub dekoder.   Przeczytaj całość
 47. 1 point
  Jest kolejny rekord cenowy hitowego telewizora Hisense ULED! Model U8GQ z ekranem 65 cali w najniższej cenie od premiery: tylko 3 799 złotych! Ten model został wyróżniony przez EISA w kategorii „Najlepszy telewizor rodzinny 2021-2022”. Posiada matrycę 120Hz, porty HDMI 2.1, obsługę technologii Dolby Vision oraz szybki i rozbudowany system multimedialny VIDAA. Warto skorzystać? Gdzie kupić?   Przeczytaj całość
 48. 1 point
  Oferowana przez Polsat Box TV Mobilna, czyli płatny pakiet kanałów na MUX-4 naziemnej telewizji cyfrowej, za chwilę przestanie funkcjonować. Stanie się tak z powodu wdrożenia nowego standardu nadawania: DVB-T2 / HEVC. Nadawca już teraz planuje jednak nowości na tym multipleksie i wkrótce może tam udostępnić nowe kanały. W oficjalnym wniosku mowa o Eleven Sports i Eurosport!   Przeczytaj całość
 49. 1 point
  Gdzie oglądać seriale Polsatu przed premierą w telewizji! Nowa, wiosenna ramówka tego kanału zawiera wiele nowości i kontynuacji dużych hitów. Wszystkie nowe odcinki dostępne są online w serwisie Polsat Box Go, zanim zadebiutują w TV! Jak uzyskać dostęp?   Przeczytaj całość
 50. 1 point
  Jest koncesja dla kanału TVN7! KRRiT zdecydowała - na piątkowym posiedzeniu jednej z czołowych stacji TVN Grupy Discovery przyznano pozwolenie na dalsze nadawanie w telewizji naziemnej. O pomyślnej dla prywatnego nadawcy decyzji zadecydował jeden, brakujący dotychczas głos. Niewykluczone, że pomógł protest widzów, który nałożył na Radę dodatkową presję. Nowa koncesja TVN7 będzie obowiązywać przez kolejnych 10 lat.   Przeczytaj całość
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...