Skocz do zawartości
  • 0
andy1510

Połączenie SaT - Video

Pytanie

Witam!!
Mam N-box HD i stary magnetowid OTAKE VR-C1,chciałbym to połączyć żeby nagrać czasem coś.jak mam to zrobić..w magnetowidzie są tylko wejścia A/V IN oraz A/V OUT na tzw.czincze.Jestem zupełnie zielony w tym temacie.Za pomoc z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Andy, jeżeli na nboxie jest wyjście video - to chyba by było z proste - pewnie nie ma.

Na pewno jest scart (euro). Kup kabel z jednej strony scart z drugiej są chinche audio 2x, i video.
Taki kabel jest kierunkowy - uwaga.
Albo musi mieć przełącznik (suwak na wtyczce scart) albo sześć chinch'y audio-in i out (2x) i video-in i out.

Nie uzyskasz dobrej jakości - sygnał będzie zmiksowany do jakości kompozyt.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='TOmeKK' post='92523' date='22.03.2008, 09:12 ']Andy, jeżeli na nboxie jest wyjście video - to chyba by było z proste - pewnie nie ma.

Na pewno jest scart (euro). Kup kabel z jednej strony scart z drugiej są chinche audio 2x, i video.
Taki kabel jest kierunkowy - uwaga.
Albo musi mieć przełącznik (suwak na wtyczce scart) albo sześć chinch'y audio-in i out (2x) i video-in i out.

Nie uzyskasz dobrej jakości - sygnał będzie zmiksowany do jakości kompozyt.

Pozdr.[/quote]

Na N-box są następujące gniazda(za wyjątkiem zasilani i wejścia anteny sat):
SPDIF
Audio R,L
Euro
YPbPr
HDMI
ETHERNET ( to zapewne wejście internetowe)
oraz USB

Rozumiem że końcówki typu chinch w tym kablu mają wyglądac następujaco audio IN,OUT oraz Video IN,OUT lub musi być przełącznik kierunkowy na wtyczce Euro.Czy tak?..A czy nie wystarczy kabel Euro - Chinch po jednej na audio video,bo ja mam juz jeden taki podłączony z magnetowidu z gniazd A/V out do TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Aha,a co do jakości obrazu to nie musi być super.Ja po prostu idąc do pracy,chciałbym zarejstrować coś czego nie będę mógł zobaczyć i później to obejrzeć.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Wystarczy euro-chinch właśnie, ale to jest kabel działąjący w jedną stronę, są też kable scart - audio tylko, chodziło mi o to, że jak nie zadziała, to źle trafiłeś, na zły typ, kierunek.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='TOmeKK' post='92533' date='22.03.2008, 09:53 ']Wystarczy euro-chinch właśnie, ale to jest kabel działąjący w jedną stronę, są też kable scart - audio tylko, chodziło mi o to, że jak nie zadziała, to źle trafiłeś, na zły typ, kierunek.

Pozdr.[/quote]

Ok..paniał,kupię taki jak pisałeś,dzięki serdeczne za pomoc..
Zdrowych,wesołych i pogodnych Świąt.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...