Skocz do zawartości
dawmac

CARS na BR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj dostałem CARS na BR. Moja córka uwielbia bajki ( ja też :) ) Oceniająć obraz to 10/10 a dźwięk Dolby Digital True HD !! jest 10/10 !! Po raz pierwszy oglądam "film" z tak rewelacyjnymi efektami przestrzenymi tak dobrze zlokalizowanymi ! Naprawdę, mam prawie wszystkie nowe filmy z DTS HD MA itd z dźwiekiem 7.1 ale dźwięk dzisiaj w tej bajce to mnie rozwalił. Można bez problemu zlokalizowac odgłosy w każdej z 7 kolumn ! Np. scena gdzie "widzowie" wznosza brawa tak wypełniła pokój brawiami z wszystkich stron że sam prawie zatrzełem klaskać :) Efekty podczas wyścigu ( przejeżdżające auta z tyłu do przodu, z lewej strony na prawą itd są ekstra. Naprawde warto kupić ta bajkę bo wrażenia nie samowite. W porównaniu z wydaniem z DVD to jest to naprawde dźwięk HD i to nie o jedną klase lepszy ale o kilka klas. Co do obrazu, z DVD jest bardzo dobry obraz jak to przy bajkach puszczonych po przez XE1 + 905 :) ale z BR obraz jest super. Jest całkiem inny sposób animacji niż Shrek 3 z HD DVD i trudno porównywac te dwie bajki bo pomimo że to animacje to są odmienne. CARS oglądając na 60 calach z 3 metró ma sie wrażenie że obraz jest namalowany na ekranie a nie wyświetlany przez TV.
Polecam ta bajkę, dzieciaki będą was kochały a wy będziecie mieli naprawdę super obraz i dźwięk. Szczerze polecam HD maniakom od wizji i dźwięku :)
pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dawmac' post='91236' date='15.03.2008, 01:31 ']zatrzełem klaskać[/quote]

zacząłem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem. Powala : ) Zarówno dźwięk jak i obraz. To są filmy stworzone dla BD. R E W E L Ab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...