Skocz do zawartości
autorus

Zakupy w www.dvd.co.uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

Takie pytanie z innej beczki... Jaka jest szansa zakupu oryginalnego pudełka Blu-Ray?
Są w ogóle w ofercie gdzieś dostępne?

EDIT

Tutaj sobie sam odpowiedziałem: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?s=&showtopic=9865&view=findpost&p=91827"]http://hdtvpolska.com/index.php?s=&sho...ost&p=91827[/url]

Z poważaniem Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przesyłkę wysłana w poniedziałek 17.03,
na 15 płyt zamówionych doszło dziś 13,
zapakowane w tekturki po dwa filmy,
3szt bez folii (click, perfect stranger, exorcism)

1szt w folii za to ze zmiażdzonym górnym narożnikiem ;) , film to swat, aha opakowanie tekturowe w idealnym stanie i sąsiedni film z paczki też. Ewidentna robota poczty, tylko której. Ciekawe czy tym razem coś odpiszą.

Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Weź mnie nie dołuj, do mnie jeszcze z 15 nie doszły.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja również czekam na dwie pozycje wysłane 15.03 i trzy pozycje wysłane 17.03.

Pierwsze wysyłki były bardzo sprawne, teraz coś się przeciąga.

Pozdr. Edytowane przez Basstech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie. z tego co wiem niektóre pocztu i listonosze zapowiadali strajk przed Świętami więc pewnie to jest powód opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='VAMET' post='91955' date='19.03.2008, 11:14 ']Witam uprzejmie

Weź mnie nie dołuj, do mnie jeszcze z 15 nie doszły.

Z poważaniem[/quote]

To co ja mam napisać? Ja czekam (choć powoli przestaję się oszukiwać) na zamówienie wysłane z dvd.co.uk 05.03.... właśnie dziś piszę do nich reklamację, ale biorąc pod uwagę, że wysyłają przesyłki nie poleconym a prosto do skrzynki czuję, że udowadnianie, że naprawdę nic do mnie nie doszło będzie długie i ciężkie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Współczuję i niestety kolejny dzień bez przesyłki z DVD.CO.UK, jedna z 15.03 i druga z 17.03 - może Wawa ma lepszych listonoszy, ech...
Może jutro... :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Zamawiałem w sobotę 15.03 - 10 szt. Dostałem maila że wysyłają w 5 paczkach - dziś przyszła 1 :) Czekam na następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

To jak wysłali wszystko 15.03 i dostałeś tylko 1? :) Reszty listonosz nie zdążył zobaczyć? :P:)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też jest głupota z ich strony gdyż jak ja np. składam zamówienie i wszystko jest "In Stock" to zamawiając 5 płyt mogliby spakować je w jedno opakowanie (jak to robi amazon.co.uk) a nie każda płyta osobno. Później dochodzi to tego, że płyty wysyłane tego samego dnia dochodzą razem albo osobno lub w ogóle. Mi listonosz przyniósł 4 spięte gumeczką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Wysłali wszystko 15 ale może w warszawie się pogubili z taką ilością paczek :angry: Zobaczymy dziś czy coś przyjdzie. Co do pakowania osobno to chodzi zapewne o koszty przesyłki, mała waga opłata 1F, niektórzy pisali że za Spidermana jest 5F to tylko 3 płytki. W tej cenie co mają filmy oraz wysyłkę to mogą mi wysyłać po 1 szt. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stare baby na targu. Zamysłem wątku było skondensowanie promocji w wyżej wymienionym sklepie. Tak zeby codziennie tam nie włazić. Raczje nie myślałem o czymś takim : " boze paczka nie przyszła, a moze przyjdzie jutro , jak nie przyjdzie to się potne, przyszłą ale tylko jedna , czemu nie wszystkie a wogóle to czemu tak tanio, moze to lewizna"

Wy na prawde nie macie większych problemów :blink::angry:;):)

Smacznego jajeczka :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

:) Przepraszam, ale czasami człowiek musi się wyżalić :angry: Poza tym, musisz też przyznać, że :) ...informacje typu, jeszcze nie doszła albo doszła i opis jej zawartości i wrażeń, to również bardzo istotna informacja :) Nie uważasz? :)

Nie możemy pisać o promocjach w tym sklepie, bo ten sklep i jego oferta, to jedna wielka promocja :blink:
A tak z innej beczki, czy ktoś wie, czy można u nich zamówić inny rodzaj transportu niż Royal Mail? Jakiś kurier?

Wzajemnie Autorus :) Nie chcesz się do babulek przyłączyć i poplotkować, pożalić się? :);)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='VAMET' post='92122' date='20.03.2008, 10:47 ']Witam uprzejmie

:) Przepraszam, ale czasami człowiek musi się wyżalić :angry: Poza tym, musisz też przyznać, że :) ...informacje typu, jeszcze nie doszła albo doszła i opis jej zawartości i wrażeń, to również bardzo istotna informacja :) Nie uważasz? :)

Nie możemy pisać o promocjach w tym sklepie, bo ten sklep i jego oferta, to jedna wielka promocja :blink:
A tak z innej beczki, czy ktoś wie, czy można u nich zamówić inny rodzaj transportu niż Royal Mail? Jakiś kurier?

Wzajemnie Autorus :) Nie chcesz się do babulek przyłączyć i poplotkować, pożalić się? :);)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem[/quote]

Może i bym chciał sie pożalić ale mi nie wypada. Moderator musi byc twardy :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to moja Św. pamięci babcia mówiła: "trza być twardym nie miętkim a jak masz miętkie serce to miej twardą du...ę".

Pozdrawiam babeczki :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Może to się wydać jakieś dziwne i nie mam Wam tego za zła ;) ...ale przez Was odkąd zacząłem kupować w DVD.CO.UK, to jestem jakiś uzależniony :blink:
...codziennie wstaję z myślą: "Czy to ten dzień, kiedy przyjdzie do mnie paczka z DVD.CO.UK - byle zafoliowane filmy i bez uszkodzeń" :)
To przez Was :) ...ale jakoś muszę z tym żyć :)

Autorus nic bardziej mylnego, kto powiedział, że Admin i Mod musi być jakiś inny :) Nie dajcie się zwariować, przecież to człowieki :)
Bądź po prostu sobą, a nie udawaj kogoś, kim nie jesteś :)

EDIT 1

Proponuję zmianę tematu na: "Jak to Babeczki kupowały na DVD.CO.UK" - będzię miał większe wzięcie :angry:

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Dostałem przesyłkę wysłana w poniedziałek 17.03,
na 15 płyt zamówionych doszło dziś 13,
zapakowane w tekturki po dwa filmy,
3szt bez folii (click, perfect stranger, exorcism)[/quote]

Dziś dostałem pozostałe dwie, opakowanie kartonowe dziurawe, stempelek "przesyłka z zagranicy przyszła w stanie uszkodzonym", całośc w worku foliowym. Płyty całe i zafoliowane, uff

PS: Dziś wysłali mi Spidermena Trylogy za 17,99F

PS2: Kurs funta 4,49zł :blink:

Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Mam takie nietypowe pytanie, jak macie uzupełniony adres w zakładce:
My Account > Manage my addresses > Edit

I tutaj macie nazwę i adres, chodzi o adres, jak macie to uzupełnione (każde pole)
Address: [nazwa ulicy, nr domu/nr mieszkania], [kod pocztowy], [miasto]
Postcode: [jeszcze raz kod pocztowy]
Country: [kraj]

Co macie wpisane dokładnie w pole adres? ...gdzie macie podane miasto i czy dwa razy podaliście kod pocztowy (raz w polu adres, drugi raz w polu Postcode)?

EDIT

Dostałem info od DVD.CO.UK na zapytanie, czy mogą oklejać taśmą unikatową paczki, żeby je chronić przed otwarciem i czy można coś innego, jak na przykład kurier zamówić i...

[quote]Unfortunately the only service we use is Standard Royal Mail Airmail. Our boxes must be able to be opended for postal inspection which is why they are the designed in that way. If you do not receive an item for any reason please us know and we will try and provide a solution.[/quote]

Z poważaniem Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś dotarły:

Exorcism of Emily Rose i Closer, obydwa wyszły w ostatni piątek...trochę długo szły...

jako ciekawostkę muszę napisać, że za to pojawiły się pieczątki Urzędu Celnego na pudełkach... tylko po jaką cholerę?? Kto je tam skierował?

Zawartość obydwu zafoliowana i w idealnej kondycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie jak to jest z wypożyczaniem u nich płyt? Mają całkiem ciekawą opcję na [url="http://www.dvd.co.uk/landingpage_7.htm"]Rental[/url] Szukałem w "Terms & conditions" ale jakoś nie znalazłem nic o "zagranicy" choć teraz to już przecież nie jest "zagranica" :)
[url="http://www.lovefilm.com/browse/collections.html?node_id=6579"]Oferta[/url]
[url="http://www.lovefilm.com/learn/"]Ceny[/url]
Gdyby komuś nie podeszły ceny to zawsze jest opcja [url="https://www.lovefilm.com/visitor/sign_up_1.html"]Pierwszy miesiąc triala[/url] B)

Ps. Też czekam na przesyłkę :)

Edytowane przez Maro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa dużo się dziś wyjaśniło... znaczy zaświtało w głowie....

Cieszmy się, że nie pakują po kilka w paczce, bo przecież Szwajcaria nie jest w UE, a jak już wszyscy doskonale wiedzą większość (do mnie póki co wszystkie) przesyłek jest wysyłąnych właśnie z magazynu stamtąd...

Poczta Polska i jej opieszałość to jedno, ale wskakuje nam tu jeszcze jedna instytucja...Urząd Celny w Warszawie....


pozdrawiam wszystkich

pavka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmmazz' post='92331' date='21.03.2008, 08:51 ']aaaaaaa dużo się dziś wyjaśniło... znaczy zaświtało w głowie....

Cieszmy się, że nie pakują po kilka w paczce, bo przecież Szwajcaria nie jest w UE, a jak już wszyscy doskonale wiedzą większość (do mnie póki co wszystkie) przesyłek jest wysyłąnych właśnie z magazynu stamtąd...

Poczta Polska i jej opieszałość to jedno, ale wskakuje nam tu jeszcze jedna instytucja...Urząd Celny w Warszawie....


pozdrawiam wszystkich

pavka[/quote]

Dlatego pakuja do max 16F i na przesyłce jest napisane prezent. Dlatego pakuja po dwa filmy promo w cenie po 8F, reszte wrzucaja w transport. Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnością zawiadamiam, że dzisiaj dotarły do mnie zamawiane płyty, dokładnie 5 sztuk - 2 wysłane 15.03, 3 wysłane 17.03. Także Panowie, bez stresu bo osiwiejemy zbyt wcześnie. Mam nadzieję, że Wasze równie szybko (z małym poślizgiem było u mnie) dotrą do Was.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Straciłem nadzieję! :D ...ja jak zwykle na szarym końcu.
Trzymajcie kciuki, autorus nie denerwuj się :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie przyczyną opóźnienia jest Urząd Celny. Każda z płyt miała pieczątkę "Urząd Celny I w Warszawie - objęto procedurą dopuszczania do obrotu". Mam nadzieję, że jakiś konsekwencji z tego powodu nie będzie.

Drugie, nie wiem co oni robią z tymi przesyłkami. Rozpakowując Gothikę z folii (wszystkie tym razem były zafoliowane) pudełko po prostu rozpadło mi się w rękach. Aż bałem się zaglądać do środka ale na szczęście z płytą jest ok.

Tyle g'woli informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...