Skocz do zawartości
autorus

Zakupy w www.dvd.co.uk

Rekomendowane odpowiedzi

no to do mnie dotarly dzisiaj trzy plytki oczywiscie do skrzyneczki co mnie zdziwilo bo dzisiaj i w poniedzialek jest bank holiday i urzedy nie pracuja.
no coz ale do rzeczy pudelka elegancko zapakowane takze musialem je rozrywac,ale zamazana ostatnia cyfra na kodzie kreskowym,dalej przechodzimy do foli odcisk kciuka,okolo pol centymetra nie zgrzana folia,ogolnie zimna plyta :D


Panowie nie moglem sie powstrzymac.

zycze wesolych swiat pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalem dzisiaj.

17-tego w nocy zlozylem zamowienie.
18-tego informacja na maila iz przesylka jest gotowa do wyslania.
21-przesylka dotarla .

Zapakowana w gruba kartonowa koperte(nie naruszona,bez stempla)..w srodku dwa filmy w promocji 2 po 18 funtow.

Filmy zafoliowane w stanie idealnym(pudelka).

ps.zaznaczylem opcje gift.

Dobrze ze ktos byl w domu bo listonosz nie mogl wcisnac tego do skrzynki i chcial wrzucic poprostu na ogrodek :D

Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teray ja mam pytanie na temat ale z innej beczki zarejestrowalem sie na tej stronie z dvd i nasuwa mi sie pytanie moze ktos juz wie ... placac karta kredytowa ile pociagaja prowizji z banku czy ktos moze to liczyl i czy aby to w 100 % bezpieczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kruczek' post='92483' date='22.03.2008, 00:05 ']to teray ja mam pytanie na temat ale z innej beczki zarejestrowalem sie na tej stronie z dvd i nasuwa mi sie pytanie moze ktos juz wie ... placac karta kredytowa ile pociagaja prowizji z banku czy ktos moze to liczyl i czy aby to w 100 % bezpieczne ?[/quote]

1) Prowizji? Niby za co?

2) W 100% bezpieczne to nie jest nawet schowanie karty do sejfu i jej nieuzywanie :rolleyes:

Autorus

Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Kruczek' post='92483' date='22.03.2008, 00:05 ']to teray ja mam pytanie na temat ale z innej beczki zarejestrowalem sie na tej stronie z dvd i nasuwa mi sie pytanie moze ktos juz wie ... placac karta kredytowa ile pociagaja prowizji z banku czy ktos moze to liczyl i czy aby to w 100 % bezpieczne ?[/quote]

Tranzakcje bezgotówkowe nie maja prowizji, kurs po przeliczeniu wychodzi mniej wiecej sredni nbp, tak w funtach jak i w usd. Ewentualnie zajrzyj do tabeli oplat i prowizji swojej karty kredytowej.
Dla bezpieczenstwa mozesz wyrobic sobie karte do zakupow przez internet, przelewasz na nia tyle ile akurat wydajesz. Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko , jeśli ktoś ma karte visa to od kogo zależy przelicznik? Od organizacji visa czy od naszego banku? Mówimy o tranzakcjąch zagranicznych w naszym sklepie www.dvd.co.uk

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kupowałem w amazonie to przeliczyli mi 1 Ł = 4,67zł. Rozbili nawet rachunek na część podstawową i VAT. Wg mnie to wg mojego banku bo akurat taki kurs wtedy był.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam karte w Lukas Banku i oni najpierw funta przeliczaja na euro i potem na zlotowki takze film za 10.95f wyszedl mnie 52zl tyle pobrali z karty a za filmy z promocji zaplacilem 19.98f =94.39zl pozdrawaim



ps dla wszystkich BlueRay maniakow zyczenia zdrowych i wesolych swiat Edytowane przez tomek0306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestaje mi się podobać ten sklep, ostatnie dwie dostawy wpakowali w koperty bąbelkowe, płyty cd połamane pudełka, dvd na szczęście całe. Zamówiony kiedys Spiderman Trylogy, własnie dotarł, tez koperta bąbelkowa, na szczęście tylko rogi lekko zagniecione. Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Hmm, ciesz się, że dostałeś już zamówienie, ja od 15 jeszcze nie dostałem :rolleyes: W sobotę będzie 14 dni. Mam nadzieję, że to opóźnienie związane ze świętami.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='VAMET' post='92999' date='25.03.2008, 14:03 ']Witam uprzejmie

Hmm, ciesz się, że dostałeś już zamówienie, ja od 15 jeszcze nie dostałem :) W sobotę będzie 14 dni. Mam nadzieję, że to opóźnienie związane ze świętami.

Z poważaniem[/quote]

Te dzisiejsze zamówienia były wysłane 20.03 do mnie. Sprawdzałeś na poczcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam uprzejmie

Na poczcie brak...

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='VAMET' post='93036' date='25.03.2008, 16:13 ']Witam uprzejmie

Na poczcie brak...

Z poważaniem[/quote]

Może to Cie pocieszy ale też czekam od 15 marca na przesyłkę z tego sklepu....

pozdr
EDGE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='VAMET' post='92149' date='20.03.2008, 11:07 ']Witam uprzejmie

Mam takie nietypowe pytanie, jak macie uzupełniony adres w zakładce:
My Account > Manage my addresses > Edit

I tutaj macie nazwę i adres, chodzi o adres, jak macie to uzupełnione (każde pole)
Address: [nazwa ulicy, nr domu/nr mieszkania], [kod pocztowy], [miasto]
Postcode: [jeszcze raz kod pocztowy]
Country: [kraj]

Co macie wpisane dokładnie w pole adres? ...gdzie macie podane miasto i czy dwa razy podaliście kod pocztowy (raz w polu adres, drugi raz w polu Postcode)?[/quote]

Może ktoś raczy odpowiedzieć, przecież każdy to wypełniał a chodzi o prawidłowe zaadresowanie przesyłek. Ja też podpisuję się pod pytaniem kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='adalo' post='93099' date='25.03.2008, 22:14 ']Może ktoś raczy odpowiedzieć, przecież każdy to wypełniał a chodzi o prawidłowe zaadresowanie przesyłek. Ja też podpisuję się pod pytaniem kolegi.[/quote]

U mnie w pierwszej linijce mam imie i nazwisko oraz nazwe firmy
W linijce adresu mam wpisana nazwe ulicy z nr
W kolejnej linijce miasto bez kodu
kolejna jest pusta
przy kodzie pocztowym wpisany mam kod
potem panstwo
na koncu telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w przypadku filmów:
Ghost Rider (Blu-Ray) oraz Hellboy (Blu-Ray)
jesteśmy skazani na krajowe ceny? Czy są z polskimi napisami w jakimś UK sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ghost Rider z polskimi napisami jest dostępny na dvd.co.uk a co do Hellboya to się nie wypowiem bo nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MMP' post='93347' date='27.03.2008, 18:51 ']Ghost Rider z polskimi napisami jest dostępny na dvd.co.uk a co do Hellboya to się nie wypowiem bo nie mam zielonego pojęcia.[/quote]

Na pewno? Bo właśnie nie kupiłem tego bo nie było PL. Na zavvi jste napisane ze pl nie ma :) No ale jak kolega kupił i jest to widocznie sie walnęli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ghost Rider nie ma Polskich Napisów w Anglii - więc i także na www.dvd.co.uk ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Lukasz436' post='93361' date='27.03.2008, 18:42 ']Ghost Rider nie ma Polskich Napisów w Anglii - więc i także na www.dvd.co.uk ich nie ma.[/quote]

Czyli jeżeli dobrze rozumuję to [b]jedyne[/b] źródło tych dwóch filmów z polskimi napisami to zakup w kraju? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a LOOKnij [url="http://www.ezydvd.com.au/mech/search.zml?ps=1&av_label=&id=AFBeP%3AiG2Xk&f=Title&q=&se=Blu-ray&ca=&di=&av=&ra=&au=&au2=&re=&pr=&pr2=&or=&la=&su=Polish&ob="]TUTAJ !!!![/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na ezydvd.com.au nie ma Hellboy i Ghost Rider z polskimi napisami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Dziś ponownie dotarły do mnie 3 szt. filmów zamówionych na dvd.co.uk. Czyli generalnie u mnie tako to wygląda, przy zamówieniu filmów ze statusem In Stock w piątek, w sobotę je wysyłają i w następny piątek filmy są u mnie. Powtórzyło się tak dwa razy. Dziś zrobiłem tak samo i powinny one byc na przyszły piątek.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zamówiłem brakujące mi do kompletu Bourne Ultimatum (HD-DVD), 10/12/2007, £6.95 + £1.00 shipping, pozostałe filmy z trylogii w tej sam cenie. Jest jeszcze kilkanaście filmów w tej cenie, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do promocji blu-ray 2 za 18F dodali dwa niezłe filmy animowane: Monster House i Paprika, oba z polskimi napisami i lektorem, powróciły też obie części Hostela. Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...