Skocz do zawartości
hawk70

Tuner cyfrowy z dyskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Zacznę swój byt na forum od jednego być może bzdurnego pytania (ale kiedyś muszę się dowiedzieć, że idę złym tropem - a może właśnie dobrym?). Ponieważ chciałbym zminimalizować ilość podłączanych urządzeń co TV najprostszym wydaje się nie podłączenie komputera (jast to u mnie kłopotliwe bo nie ma go gdzie postawić). Mam już nowe DVD z łączem HDMI więc wypada kupienie czegoś w rodzaju Snazio. Zacząłem się ostatnio interesować tunerami satelitarnymi (mam Cyfrę+ ze standardowym tunerem i chce go im zwrócić a w to miejsce kupić nowy - jak najtańszy gdyż za rok będzie zupełnie inna rozmowa na ten temat). Zobaczyłem tunery np. Ferguson DF-9000VPR i inne z twardym dyskiem i wyjściem scary-component czy nawet component-component. Czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi na temat:
Czy mogę wgrać na taki twardy dysk film z komputera w przyzwoitym standardzie i odtworzyć go z tego tunera. Tak więc czy moje kombinowanie to ślepa uliczka czy może jednak ma jakiś sens.
pozdrawiam
Jarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Wedlug mnie to slepa uliczka.
Po pierwsze tuner taki musialby miec component, DVI lub HDMI wiec wszystko inne odpada. Czyli np ten Ferguson odpada bo z tego co widze nieposiada go.
Po drugie trzeba by jakos te pliki z tunera do komputera przeslac a zazwyczaj te tunery nie mają takiego wyjscia zeby podlaczyc tuner z komputerem
Po trzecie jakie to sa formaty przyzwoite? Napewno nie poszlo by nic WMVHD. Wogle nie ma szans na cos takiego. Bylo by glosno o czyms takim i raczej byloby wiadomo. Nie da rady. Tak prosto to niema :)
SnaZio i dysk twardy daje rade. Poczekaj jednak na test DP-600 KISSA zobaczymy co on potrafi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...