Skocz do zawartości
fyr

Comedy Central - EPG i emisja to dwa rozne swiaty!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Wyslalem email do n-ki w sprawie comedy Central. Oto tresc i ponizej odpowiedz:

Witam,

Czy ktos w redakcji zwrocil moze uwage na to, ze program Comedy
Central ktory jest wszedzie publikowany NIJAK sie nie ma
do tego co sama stacja emituje o okreslonej porze?
Wczoraj np (piatek wieczorem) nastawilem nagrywanie trzech nowych
odcinkow serialu Seks w wielkim miescie, nagraly mi sie tylko dwa w
tym jeden powtorkowy z poprzedniego tygodnia. Zwracam rowniez uwage ze
emisje poszczegolnych programow rozpoczynaja sie o okolo 15 minut
wczesniej niz jest to sygnowane w programie TV oraz w EPG. Czy moglby
ktos poprosic redakcje comedy Central aby spowaznieli?

z pozdrownieniami

odpowiedz:

Witam,

informujemy, iz informacje zawarte w EPG s dostarczane przez nadawcow danych kanalow.
Zgodnie z Rozdzialem V punkt 4 Regulaminu swiadczenia Uslug, ITI Neovision nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci i forme udostepnianych programow innych nadawcow.

Pozdrawiam

Lukasz Paka
Mlodszy Konsultant ds. Korespondencji i Reklamacji
Biuro Obslugi Klienta
ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Krakow
tel. 0 801 055 555
fax. (12) 291 55 50

Nie pofatygowali sie nawet zeby dokladnie przeczytac o co prosze. Napisalem tez maila do Cyfry+ ci nie odpowiedzieli wcale...

Co Wy o tym myslicie? no i jak odbieracie profesjonalizm Comedy Central? Prosze o uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa była już poruszana na forum n i też nic to nie dało. Generalnie Comedy Central, ale również ITI neovision traktuje klientów jak Chińscy producenci sprzętu - [i]kupiłeś towar, jest twój, to się o niego martw, my to mamy w d...[/i]. Kiedyś Bohdan Smoleń mówił: [i]"A Ci Amerykanie, oni nie są wcale tacy źli. Oni napadną, a potem przeproszą ..."[/i], teraz nas nawet nie przeproszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosuję następująca metodę: ślędzę dokładny program CC na www.cyfraplus.pl i ustawiam nagrywanie z ustawionym odpowiednio wyprzedzeniem czasowym jak i z opóznieniem (ustawienie terminala). Największą wadą tego sposobu jest niemożność nagrania dwóch programów pod rząd (dekoder pokazuje konflikt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacek1969r' post='90384' date='11.03.2008, 09:43 ']A do samego źródła, czyli CC ktoś pisał?

Sprawą powinien się zająć rzecznik praw konsumenta.[/quote]


[b]@ fyr[/b] wyraźnie napisał, że zwrócił się do centrali CC. Problem polega zawsze na tym, że nadawca pokazuje coś innego, niż deklarował w przesłanym operatorowi harmonogramie.

Pytanie: czy w EPG piszą coś innego niż np. w TeleTygodniu?
Odpowiedź: nie.

Wniosek jest taki, że kiedyś, gdy programowałem nagranie na magnetowid (ach, ten Panasonic, z czytnikiem kodów kreskowych wbudowanym w pilota:) ) to jak nadawca puścił coś poza ramówką, to też nie nagrałem.

A, jak pisał [b]Pampalini[/b], ten tema jest znany. Wyraźnie dla CC "śmiech to nie żarty" i lubią robić sobie jaja z widzów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hr.susel' post='90403' date='11.03.2008, 13:45 '][b]@ fyr[/b] wyraźnie napisał, że zwrócił się do centrali CC.[/quote]To podaj w którym miejscu jest informacja o centrali CC. Ja tam widzę tylko "n" i Cyfrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, masz rację - to z powodu "szybkiego czytania"

Post jest dość niedbały w standaryzowaniu nazewnictwa, bo jak w n-ce może być redakcja?

[quote]Czy ktos w redakcji...[/quote]

no i ta konkluzja:

[quote]no i jak odbieracie profesjonalizm Comedy Central?[/quote]

Więc przepraszam. Mam nadzieję, że nie chowasz urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec dobrze, za chwile naklepie maila rowniez do Comedy Central. Moze ktos mnie wesprze i zrobi to samo? Byloby mi milo bo w jednosci sila. Moze nie posluchaja jednego maila
ale kilkunastu juz tak.
Prosze, wejdzcie na:
[url="http://www.comedycentral.pl/kontakt.htm"]http://www.comedycentral.pl/kontakt.htm[/url]
i wyslijcie im maila ze swoja opinia. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisalem 2 razy + wyslalem posta na ich forum. Oczywiscie nie odpowiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałem w sprawie jakosci obrazu, też zero odzewu, ale oczywiście przyłączam się i wyślę. Może jak będą zalewani takimi wiadomościami to ktoś tam zmądrzeje o ile jakiś automat nie wrzuca wszystkich maili w próżnię. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak moj apel poskutkowal, program tv na stronie cyfry i emisja juz sie niemal zgadzaja! Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba oglądasz inne programy niz ja. Taki bałagan jak ostatnio to nigdy nie był- Scrubs zaczynają się raz wcześniej raz później a zapowiedzi nastepnych programów WCALE nie zgadzają się z rzeczywistością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='miecio4' post='94948' date='05.04.2008, 11:20 ']Chyba oglądasz inne programy niz ja. Taki bałagan jak ostatnio to nigdy nie był- Scrubs zaczynają się raz wcześniej raz później a zapowiedzi nastepnych programów WCALE nie zgadzają się z rzeczywistością.[/quote]
napisalem "niemal" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja do nich nie pisałem, za to zwyczajnie przestałem oglądać CC bo się nie da. Może (w co wątpię), za jakiś czas, jak ktoś z CC zacznie się zastanawiać czemu mają słabą oglądalność wpadnie na to że sami są sobie winni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...