Skocz do zawartości
Gregorius

Niekodowany Filmbox HD

Rekomendowane odpowiedzi

Nijak nie moge odebrac nic z tego transpondera 11,449 GHz, pol. H (SR 27500, FEC 2/3) w DVB-S2/8PSK.
Mam Topfielda HD, Filmboxy w SD odbieram.
Co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ciezko cos poradzic.
Ja wprowadzilem te dane i bylo ok.
Kilka pytan.
1-Czy po wprowadzeniu nowego TP do tunerka..i potem wyszukaniu kanalow , znajduje cos na tym pasmie?
2-Jesli tak to szukaj kanalu posród znalezionych o nazwie NK HD.

Upewnij sie iz napewno jest H. Edytowane przez Newren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mój Ferguson HD8800 też nie może tego odnaleźć, mimo że jest sygnał z transpondera po ręcznym wprowadzeniu parametrów :P
Ale nie rozpaczam :P

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='2man' post='90048' date='08.03.2008, 22:34 ']No to mój Ferguson HD8800 też nie może tego odnaleźć, mimo że jest sygnał z transpondera po ręcznym wprowadzeniu parametrów :(
Ale nie rozpaczam :(

pzdr[/quote]


Na Humaxie HD 2000 mam ten sam problem , też nie mogę go wyszukac

pozdr . LZ1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukaliście już alfabetycznie - na liście z Hotbirda - nazwa jest stara NK HD i go nie ma.

To jeżeli nie macie wprowadzonego transpodnera w pamięci, szukając zobaczcie jak ustwiona jest opcja PILOT- ma być wyłączona - wtedy szuka sam a nie po transpoderach z listy w pamięci.

Ale najpweniejsze to jest ręczne szukanie - wpisanie częstotliwości, polaryzacji, symbol rate i wybranie modulacji dvbs2 - 8PSK.
Musi być, coś robicie rutynowo, zacząłbym od ustwień PILOT i "szukanie wg sieci", po wpisaniu dokładnych parametrów macie 4 krótkie search'e - kombinacja z pilotem wł/wył, sieć wł/wył.
Trochę inicjatywy.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...