Skocz do zawartości
bln

sam już nie wiem...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chodzi mi o 32 cale.
Czy:
Panasonic LX70P, Philips 7862 czy Philips 7962??? ceny odpowiednio: 3100, 3700, 3500.
Sygnał: zwykła kablówka :(
Bardzo proszę o odp.
Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bln' post='89250' date='04.03.2008, 06:43 ']Sygnał: zwykła kablówka :([/quote]
Zdajesz sobię sprawę że możesz byc zawiedziony. LCD'ki to głównie pod HD.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Jest na tym forum test Panasonica i Philipsa autorstwa SławekR. Oba są dobre.
Natomiast ten 7962 nie ma 100Hz,wiec raczej go nie bierz pod uwage. Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupilem Philipsa 7962 i jestem bardzo zadowolony mialem tez mozliwość w podobnej cenie 7862 ale wybralem 7962 ze względu na Ambilight ,glośniki oraz wygląd :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega wcześniej wspomniał o pholipsie-popieram --- mam go w kuchni ze wzdlędu na małe wymiary ( 32 " ) pięknie odbiera , ale z cyfry plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='PIGMENT33' post='91474' date='16.03.2008, 20:58 ']kolega wcześniej wspomniał o pholipsie-popieram --- mam go w kuchni ze wzdlędu na małe wymiary ( 32 " ) pięknie odbiera , ale z cyfry plus[/quote]


Piszesz o 7962 ?? Zastanawiam się nad zakupem do niego Multipakietu C+ HD. Jak odbiera C+ HD??


Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='xavierpl' post='91483' date='16.03.2008, 21:38 ']Piszesz o 7962 ?? Zastanawiam się nad zakupem do niego Multipakietu C+ HD. Jak odbiera C+ HD??


Pozdrawiam![/quote]
przepraszam---ale w kuchni mam zwykłego fergusa 6600 bez hd---wystarczy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='PIGMENT33' post='91485' date='16.03.2008, 21:43 ']przepraszam---ale w kuchni mam zwykłego fergusa 6600 bez hd---wystarczy !![/quote]

Ale ogólnie jesteś zadowolonyz tego modelu tv?? Jestem ciekaw jak odbiera sygnal hd ale zapewne nie predko podlacze go do n-boxa lub philipsa c+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='xavierpl' post='91490' date='16.03.2008, 22:06 ']Ale ogólnie jesteś zadowolonyz tego modelu tv?? Jestem ciekaw jak odbiera sygnal hd ale zapewne nie predko podlacze go do n-boxa lub philipsa c+.[/quote]
JESTEM ZADOWOLONY---NIE KUPUJ PHILIPSA Z C+ --TO BADZIEWIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...