Skocz do zawartości
Andros

Nowe Regzy

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się nowe TV Toshiby :lol:

REGZA XV Series
[url="http://www.home-entertainment.toshiba.co.uk/consumer/products.nsf/pages/lcdplasma-regzaxv?opendocument"]http://www.home-entertainment.toshiba.co.u...xv?opendocument[/url]

REGZA CV Series
[url="http://www.home-entertainment.toshiba.co.uk/consumer/products.nsf/pages/lcdplasma-regzacv?opendocument"]http://www.home-entertainment.toshiba.co.u...cv?opendocument[/url]

ciekawe kiedy trafią do polski bo seria XV może mieć niezłą cenę a parametry całkiem całkiem.
A może ktoś już coś wie i testuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do testu CV i coś nie mogę... w każdym bądź razie CV32" to naprawdę bardzo interesujący sprzęt. Głównie zaskakuje czernią, która na tej klasie TV jest wyjątkowo dobra. Może uda się go obadać za tydzień : ) Inne testy czekają w kolejce i mam nadzieję będą na weekend gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='89160' date='03.03.2008, 18:27 ']Inne testy czekają w kolejce i mam nadzieję będą na weekend gotowe.[/quote]



Zapytam nieśmiało - czy wśród tych testów jest porównanie Tosiek z serii ZF (np. 46ZF) i 52Z ?? Niby ten sam typ matrycy (SPVA) ale czekam niecierpliwie na Twoją opinię. Różnica w cenie między 46ZF a 52Z jest prawie żadna więc decydującym czynnikiem jest czy jakość czerni, kątów itd. jest na tym samym poziomie. Estetyka (grubość ramki) nie gra dla mnie roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='89160' date='03.03.2008, 18:27 ']... Inne testy czekają w kolejce i mam nadzieję będą na weekend gotowe.[/quote]

Ja osobiście czekam na test/porównanie XF i ZF czy warto dopłacać do 100Hz. Pojawienie się serii XV też nieco zamieszało w mojej decyzji :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grubość ramki Cię nie interesuje, to bierz 52Z3030 ... lepiej nie trafisz , no chyba , że plazmę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

52 cale to trochę za dużo bo odległość od TV to od 1,5 do 3 m wielkość to 40 max 42 cali
A serie ZF i XF dzięki cienkiej ramce wyglądają na mniejsze niż są (bardziej filigranowe) co mi bardzo pasuje do wystroju bo TV nie będzie przytłaczał rozmiarem w pokoju. Przez tydzień stał u mnie gościnnie Samsung N86 40 cali i to jest optymalny rozmiar dla mnie.
Tylko się waham czy warto dopłacić 1300 zł do 100Hz bo to jednak sporo szmalu który można na KD przeznaczyć.
A pojawienie się serii XV, która będzie pewnie około 1000 zł tańsza od XF znowu namieszało :) bo parametry wyglądają zachęcająco.
Ponieważ 40ZF355 jest teraz nie do kupienia to poczekam jeszcze te 3 tygodnie aż będą dostępne z Toshiba Polska a może w między czasie jakiś test XV się trafi :)

Edytowane przez Andros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już możne ktoś coś wie na temat serii XV, kiedy będzie dostępna w Polsce.
Szukałem jakiś testów lub porównań u pana googla ale milczy uparcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm Panowie a tak obiektywnym okiem co radzicie kupic Samsunga 46F86 czy Regze 47Z3030 ?? Szklo zupelnie mi nie przeszkadza. Nie wiem tylko jak to wyglada z wszechstronnoscia tych paneli . Wykorzystywac bede do PS3, PC, BlueRay, DVD i Tuner HD Ferguson 8900 Cyfra+. Hmm i na jakich matrycach one smigaja ?? Oczywiscie bardzo wazne jest ktory ma lepsza czern. Edytowane przez AvataR1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung ma lepsza czern, "bajkowe" kolory, obraz jest szklisty przez powloke na matrycy, strona kulejaca w samsungu jest jego elektronika oraz (nie widzialem na oczy, opinie w kilku sklepach) obraz jest piekny na demo samsunga po podpieciu innego zrodla podobno czar pryska. Toshiba elektronika i menu chyba najlepsze na rynku, obraz matowy (jakby kinowy) jednym sie to podoba innym nie, kwestia samego gustu i przekonania. Toshiba dla mnie ma obraz bardziej naturalny gdzie w samsungu wszystko robi wrazenie sztucznego lecz bardzo efektownego-pytanie jak to wychodzi w praktyce i czy Ty lubisz taki efekt, ja bym chyba nie dal rady:)

U mnie w MM stoja obok siebie samsung i toshiba wiec porownanie mialem jak na dloni. To sa dwa rozne swiaty jezeli chodzi o obraz, zalezy co sie lubi. Oba tv reprezentuja wyzsza polke lecz ja nadal wybralbym chyba toshibe. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Norbunio' post='91880' date='18.03.2008, 22:37 ']Samsung ma lepsza czern, "bajkowe" kolory, obraz jest szklisty przez powloke na matrycy, strona kulejaca w samsungu jest jego elektronika oraz (nie widzialem na oczy, opinie w kilku sklepach) obraz jest piekny na demo samsunga po podpieciu innego zrodla podobno czar pryska. Toshiba elektronika i menu chyba najlepsze na rynku, obraz matowy (jakby kinowy) jednym sie to podoba innym nie, kwestia samego gustu i przekonania. Toshiba dla mnie ma obraz bardziej naturalny gdzie w samsungu wszystko robi wrazenie sztucznego lecz bardzo efektownego-pytanie jak to wychodzi w praktyce i czy Ty lubisz taki efekt, ja bym chyba nie dal rady:)

U mnie w MM stoja obok siebie samsung i toshiba wiec porownanie mialem jak na dloni. To sa dwa rozne swiaty jezeli chodzi o obraz, zalezy co sie lubi. Oba tv reprezentuja wyzsza polke lecz ja nadal wybralbym chyba toshibe.[/quote]

Heh dzieki serdeczne :) Zanim kupie napewno porownam - ale raczej ogranicze sie wlasnie do tych dwoch firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seria XF i ZF ma matryce Samsunga i z tego co ja porównywałem w MM XF do serii Z to faktycznie Z ma takie przytłumione kolory natomiast XF bardziej mi się podobał miał głębszą paletę kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='89160' date='03.03.2008, 20:27 ']Zbieram się do testu CV i coś nie mogę... w każdym bądź razie CV32" to naprawdę bardzo interesujący sprzęt. Głównie zaskakuje czernią, która na tej klasie TV jest wyjątkowo dobra. Może uda się go obadać za tydzień : ) Inne testy czekają w kolejce i mam nadzieję będą na weekend gotowe.[/quote]

Gmeru, kiedy kolejne testy? :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='patrycjusz' post='92045' date='19.03.2008, 21:47 ']Gmeru, kiedy kolejne testy? :)

pzdr[/quote]
dołaczam sie do pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...