Skocz do zawartości
Gmeru

SONY świętuje zwycięstwo formatu Blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Oto ciekawostka z UK. Centrum SONY na wyspach w Londynie jasno dało znać jak bardzo cieszą się ze zwycięstwa ich dziecka :( Gratulacje :)



[center][img]http://img90.imageshack.us/img90/5723/raheemsonycentresign022pn3.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie w tym wszystkim najbardziej dziwi to, ze mozna bedzie nawet wskazac dzien zwyciestwa.
Zawsze myslalem , ze sie to doskonale rozmyje i nawet miesiac nie bedzie mozliwy do dokladnego okreslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego coś tańszego nie może by na rynku (chodzi o HD-DVD) ?
W czym jest lepszy BLU-RAY, że tak wszyscy na niego przeszli ?
Szkoda , że tak szybko kończy się ta wojna.
Przyszłość pokaże czy to był dobry wybór. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='boo' post='88508' date='28.02.2008, 12:03 ']Dlaczego coś tańszego nie może by na rynku (chodzi o HD-DVD) ?
W czym jest lepszy BLU-RAY, że tak wszyscy na niego przeszli ?
...[/quote]
Może i mogło by być na rynku (to tańsze) ale LOBBY PRODUCENTÓW KINA zdecydowało inaczej.
W czym BluRay jest lepszy poza paroma gigabajtami? W BLOKADZIE REGIONALNEJ. Jej brak w HD DVD był gwoździem do trumny o ile nie był przyczyną kłopotów!


Dziwi mnie jedno, rozumiem ogłoszenie zwycięzcy itd... Ale dlaczego zaraz Toshiba wycofuje się z wsparcia HD DVD? (zakończenie produkcji itd...)? Przecież dotychczasowi użytkownicy pozostaliby wierni a i niezależni wydawcy i producenci chętniej wydawaliby na tańszym nośniku itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech zyje milosciwie nam panujacy Bluray!

Wchodze wczoraj do GameStopu (dla niewtajemniczonych to taka siec sklepow"na wyspach" z grami i przy okazji filmami) aby zabic czas, kiedy to moja lepsza polowa bedzie robic zakupy w sasiadujacym SAM-ie. Przy okazji zeby wziac 3 znalezione tam 2 dni wczesniej filmy BD, a ktorych nie kupilem z powodu braku portfela. A tu niespodzianka:
z 17.99 czy 21.99 E zrobilo sie 29.99 i 34.
I co Wy na to?!
Nagabywany przeze mnie sprzedawca nie chcial nic powiedziec czy to przejaw tej Wielkiej Wygranej BD i tendencji zwyzkujacych cen monopolisty, czy moze przygotowania do przedswiatecznej akcji "buy one get one free".

Heil to the King, baby! jak mawial Duke Nukem

bin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maro' post='88512' date='28.02.2008, 13:34 ']Może i mogło by być na rynku (to tańsze) ale LOBBY PRODUCENTÓW KINA zdecydowało inaczej.
W czym BluRay jest lepszy poza paroma gigabajtami? W BLOKADZIE REGIONALNEJ. Jej brak w HD DVD był gwoździem do trumny o ile nie był przyczyną kłopotów!


Dziwi mnie jedno, rozumiem ogłoszenie zwycięzcy itd... Ale dlaczego zaraz Toshiba wycofuje się z wsparcia HD DVD? (zakończenie produkcji itd...)? Przecież dotychczasowi użytkownicy pozostaliby wierni a i niezależni wydawcy i producenci chętniej wydawaliby na tańszym nośniku itd...[/quote]

cos czuje że wszystko rozbija się o układy i kase :) i cała ta wojna i jej koniec to tylko gra.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślę...Toshiba dostała produkcję Cell procesorów a Sony rynek nośników HD.
Mnie jednak ciekawi, czy HD DVD zacznie sobie żyć jakoś własnym życiem... Bez presji?
Tak jak już wcześniej pisałem... Gdyby tylko pojawił się FW otwierający porty USB, to z tych
maszynek będzie można rózne ciekawe rzeczy robić... Np. podpiąć zewnętrzny napęd BR :)

Edytowane przez sebik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...