Skocz do zawartości
Gmeru

Wyprzedaż przystawki HD DVD do X360 przez Microsoft

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Tego należało się spodziewać. Zewnętrzny napęd HD DVD do konsoli X360 został oficjalnie przeceniony przez M$. W tej chwili można go kupić w US za śmieszną cenę $49.99. Szczerze? Kupiłbym na pamiątkę ; )


[center][img]http://technabob.com/blog/wp-content/uploads/2006/11/xbox360_hd_dvd_2.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ze w kontekscie plyt HD-DVD za 10 dolcow sztuka, hurtem - prosze bardzo, to swietna szansa na absolutnie najtansze HD z plyty (oczywiscie Tosie z bonami sa wlasciwie "darmo" ale te 400-500zl trzeba miec by nabyc). KUPOWAC I CIESZYC SIE HADENCJA ZA GROSZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 50$ wkrótce bedą chodzić playerki BD "made in china" - szkoda kasy na trupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='88246' date='26.02.2008, 22:03 ']za 50$ wkrótce bedą chodzić playerki BD "made in china" - szkoda kasy na trupa[/quote]

A gdziez one beda "chodzic" - jakos nawet zapowiedzi takowych nie ma! "Wkrotce" czytaj za... ??? To raz, a dwa - szkoda kasy na BD kontent za 30-40 dolcow sztuka, gdy mozna kupic teraz za takie pieniadze zamiast jednego 3-4 filmy. Oczywiscie to oferta dla normalnych klientow, nie dla dziwacznych fanatykow...

Albo piszemy konkretnie (podajemy sprawdzone informacje) albo jw staramy sie -nie wiedziec po co- wprowadzac ludzi w blad. Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='88246' date='26.02.2008, 22:03 ']za 50$ wkrótce bedą chodzić playerki BD "made in china" - szkoda kasy na trupa[/quote]

A ja Koledze mobor radze nie jatrzyć bo to sie tylko banem może skończyć.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tak z innej beczki.
Zakladam ze bylo nawet tutaj cos moze na ten temat ale jakos mi umknelo wiec zapytuje.
A da sie to ustrojstwo podlaczyc (czyt. wykorzystac jako czytnik) do czegos innego niz klocek, np pc/ps3/ph?

pozdro

binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='binary' post='88269' date='27.02.2008, 01:00 ']A ja tak z innej beczki.
Zakladam ze bylo nawet tutaj cos moze na ten temat ale jakos mi umknelo wiec zapytuje.
A da sie to ustrojstwo podlaczyc (czyt. wykorzystac jako czytnik) do czegos innego niz klocek, np pc/ps3/ph?

pozdro

binary[/quote]

Widać że ma złącze USB, więc powinno się dać podpiąć pod PC i PS3. Podpięcie tego pod PS3 to by było coś - sprzęt Sony czytający płyty HD-DVD - hehehe.

PS. Rozejrzałem się trochę i widzę że może nie być tak dobrze, bo do tego napędu jest CD z oprogramowaniem. Jeśli bez tego oprogramowania nie działa, to podłączenie pod PS3 raczej odpada. No ale pod PC może się da. Edytowane przez viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='viewer' post='88274' date='27.02.2008, 03:10 ']Widać że ma złącze USB, więc powinno się dać podpiąć pod PC i PS3. Podpięcie tego pod PS3 to by było coś - sprzęt Sony czytający płyty HD-DVD - hehehe.

PS. Rozejrzałem się trochę i widzę że może nie być tak dobrze, bo do tego napędu jest CD z oprogramowaniem. Jeśli bez tego oprogramowania nie działa, to podłączenie pod PS3 raczej odpada. No ale pod PC może się da.[/quote]

Da sie pod PCta podpiac i hula. Z PS3 raczej nie wyda - ktos musialby napisac dla jakiejs dystrybucji drajwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"A ja Koledze mobor radze nie jatrzyć bo to sie tylko banem może skończyć.

Autorus "




Autorus - a co to, zająłeś się zastraszaniem osób mających inne zdanie ?

Rozumiem że na skutek nietrafionej decyzji masz w domu sprzet który technologicznie jest trupem- czy ci sie to podoba czy nie. Dziwi natomaist postawa w której próbujesz zastraszać innych uzytkownikó banem za posiadanie własnego zdania (wg Autorusa jest to "jątrzenie").
Jeżeli masz zastrzezenie - przywołaj punkt regulaminu który naruszyłem a który zagrożony jest banem - ja takiego [b]nie znalazłem [/b] !!
Nikogo personalnie - nie atakuję !!

Natomiast Ty Arurus- korzystając z "nadmiaru władzy" - starasz się mnie zastraszyć - a przypominam że:


CYTATY z REGULAMINU:

- Poniższy regulamin jest bezwzględnie obowiązujący dla wszystkich ogólnie dostępnych działów forum HDTVPolska. Jego przepisy dotyczą [b]wszystkich użytkowników bez wyjątku, niezależnie od stażu, zasług oraz koneksji. [/b]

- Za co można dostać BANa (czyli wyrzucenie z forum) bez ostrzeżenia:
[b]Osobiste ataki skierowane przeciwko innym użytkownikom forum[/b] oraz moderatorom


I kończac - jeszcze jeden cytat

Prawa użytkowników
1) [b]Każdy użytkownik ma prawo do własnych opinii i poglądów[/b] oraz do tego, żeby traktowano go z szacunkiem
2) Każdy użytkownik ma prawo wypowiadać się swobodnie na forum, zakładać tematy i pisać posty o ile jego wypowiedzi nie łamią regulaminu

Ja uważam HD-DVD za trupa (co zostało już zresztą publicznie odtrąbione), to jest moje prawo, będę wiec tak pisał ....
Jeśli chcesz wlepiać bany na prawo i lewo za to że ktoś ma inne zdanie niż Ty - nienajlepiej wrózy to każdemu forum na którym załapiesz się na moda

Nastepnym razem, zanim zaczniesz straszyc banami - przeczytaj dobrze REGULAMIN
tyle mam do napisania Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='88282' date='27.02.2008, 07:51 ']Autorus - cały się boję.[/quote]

Jak ja "kocham" akie "wypowiedzi"! Co to ma być? Nabijanie se licznika postów? Czy tylko zwykła ignorancja?

BTW wracając do tematu rozmowy, nie wiecie może przypadkiem co na to Microsoft Polska? Czy ceny w MM i Empik dalej na poziomie 600PLN? Bo jeśli tak to warto by to nagłośnić, bo to już byłby prawdziwy skandal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maro' post='88283' date='27.02.2008, 08:02 ']Czy ceny w MM i Empik dalej na poziomie 600PLN?[/quote]

Tego nie wiem , ale wiem , że wewnętrzny napęd jest taki jak w stacjonarkach (802) i gdyby ktoś chciał być
zapobiegliwy na przyszłość , to na Allegro bywa tego trochę w cenach 250-300 pln. a mając PC można szybko
i tanio zbudować player HD. Do tego [url="http://www.allegro.pl/46189_plyty_hd_dvd.html?id=46189&view=gtext&order=p&change_view=1"]TANIE PŁYTKI[/url] i jest fajnie ... :(


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='88282' date='27.02.2008, 07:51 ']Autorus - a co to, zająłeś się zastraszaniem osób mających inne zdanie ?[/quote]
Nie, ale do każdego wątku wciskasz jakiś głupawy tekst na temat HD-DVD i to się robi nudne i zaczyna zakrawać o trollowanie. Chyba napiszę do Gmera żebyś dostał tytuł "Official Blu-ray and Denon fanboy" żeby nikt nowy nie brał Cie na poważnie...

[quote name='BoDeX' post='88367' date='27.02.2008, 17:39 ']Do tego [url="http://www.allegro.pl/46189_plyty_hd_dvd.html?id=46189&view=gtext&order=p&change_view=1"]TANIE PŁYTKI[/url] i jest fajnie ... :([/quote]
BoDeX, wyprzedajesz po cichu jakieś płytki na tym allegro czy jak? Bo już w trzecim wątku wklejasz ten link. Poza tym jak chcesz żeby te płytki dalej były tanie to wiesz... :)

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='88402' date='27.02.2008, 20:01 '].... jak chcesz żeby te płytki dalej były tanie to wiesz... :D[/quote]

Aha ... kurcze , nie skumałem od początku :) - czyli co teraz , nic młodzieży nie wspominać , że [url="http://www.allegro.pl/46189_plyty_hd_dvd.html?id=46189&view=gtext&order=p&change_view=1"]TUTAJ[/url] są tanie płytki ?
No dobra , już nie wspomnę , że [url="http://www.allegro.pl/46189_plyty_hd_dvd.html?id=46189&view=gtext&order=p&change_view=1"]TUTAJ[/url] one są - dzięki temu, że są tak tanie, to nakupimy ich całą masę i będzie super !!! :P

Jestem starym fanem obozu Hd-DVD ( co nie przeszkadza mi w oglądaniu z BR :) ) , co ma być na półce , to jest i basta - nawet MOBOR ich nie zmiecie :)


Serdecznie pozdrawiaaaam .... :(


BoDeX ?

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyprzedaz? To znaczy ze po jej zakonczeniu nie bedzie wiecej czytnikow HDDVD ? A beda inne ? MS oficjalnie oglosil przejscie na BR ? Oglosil ze ograniczy albo nie bedzie wydawal softu na HDDVD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='88478' date='28.02.2008, 08:58 ']Wyprzedaz? To znaczy ze po jej zakonczeniu nie bedzie wiecej czytnikow HDDVD ?[/quote]
MS ogłosił, że nie będzie już więcej produkował czytników HD DVD do X360.

[quote name='Tom0000' post='88478' date='28.02.2008, 08:58 ']Oglosil ze ograniczy albo nie bedzie wydawal softu na HDDVD ?[/quote]
MS wydał cokolwiek na HD DVD? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='DaN' post='88538' date='28.02.2008, 14:31 ']MS wydał cokolwiek na HD DVD? :)[/quote]

TAK - M$ wydał na HD-DVD miliony $ i wyrok śmierci ... ;)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Maro' post='88283' date='27.02.2008, 08:02 ']BTW wracając do tematu rozmowy, nie wiecie może przypadkiem co na to Microsoft Polska? Czy ceny w MM i Empik dalej na poziomie 600PLN? Bo jeśli tak to warto by to nagłośnić, bo to już byłby prawdziwy skandal![/quote]

Już niebawem cena spada na 199pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='snp' post='89871' date='07.03.2008, 17:14 ']Już niebawem cena spada na 199pln.[/quote]

Skąd tak informacja?
Czy to tylko pobożne życzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='snp' post='89871' date='07.03.2008, 17:14 ']Już niebawem cena spada na 199pln.[/quote]
z tego co widziałem przed paroma dniami w MM to 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie w Zegarkolandzie walają sie po sklepach po 79,90 CHF i nikt tego nie kupuje

na niemieckim Amazonie widziałem po 49,99 EUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='89872' date='07.03.2008, 16:16 ']Skąd tak informacja?
Czy to tylko pobożne życzenie?[/quote]

żródła wewnętrzne :). cena zmieni sie w ciągu 2 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='snp' post='89920' date='07.03.2008, 23:16 ']żródła wewnętrzne :). cena zmieni sie w ciągu 2 tygodni.[/quote]
W EMPIK-ach już przecanili na 199 PLN.
Ale za bardzo tłumów nie ma :)

Edytowane przez DrOzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja już sobie na pamiątkę załatwiłem ; ) Ale nie we wszystkich Empikach jest 199zł. Lol są miejsca gdzie jest za 699zł np. Galeria Mokotów WWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='93035' date='25.03.2008, 17:05 ']No ja już sobie na pamiątkę załatwiłem ; ) Ale nie we wszystkich Empikach jest 199zł. Lol są miejsca gdzie jest za 699zł np. Galeria Mokotów WWA.[/quote]
Nie wiecie jak w Empiku w Jankach? Chętnie bym kupił a tam mam najbliżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autorus: w jankach maja 2 sztuki :). a w legnicy to w ogole po 170pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...