Skocz do zawartości
mariusz1981r

problem z pilotem!!!! prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, nie znam sie bardzo na tym wszystkim wiec prosze o pomoc. od wczoraj jestem posiadaczem cyfry+ z dekoderem PHILIPS DSR 7201/91 HDTV a telewizor sony bravia kdl 40d3000. mam problem tego typu iz gdy wlacze dekoder a tv jest wylaczone moge przelaczac programy bez problemu kiedy jednak wlacze tv pilot od cyfry przestaje dzialac nie moge nic zrobic czasami po paru minutach da sie przelaczyc program ale normalnie to nie idzie jesli ktos mial podobne przypadki prosze pisac z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mariusz1981r' post='86627' date='18.02.2008, 22:32 ']witam wszystkich, nie znam sie bardzo na tym wszystkim wiec prosze o pomoc. od wczoraj jestem posiadaczem cyfry+ z dekoderem PHILIPS DSR 7201/91 HDTV a telewizor sony bravia kdl 40d3000. mam problem tego typu iz gdy wlacze dekoder a tv jest wylaczone moge przelaczac programy bez problemu kiedy jednak wlacze tv pilot od cyfry przestaje dzialac nie moge nic zrobic czasami po paru minutach da sie przelaczyc program ale normalnie to nie idzie jesli ktos mial podobne przypadki prosze pisac z gory dziekuje[/quote]
Witam, ja również mam problem z pilotem philipsa HD, który nie działa gdy włączę sony 46D3500.W serwisie poinformowano mnie, że należy wyłączyć czujnik światła w sony, ale w moim przypadku to nie pomaga.Na dzisiaj nie wiem co zrobić z tym fantem.Poza tym dekoder HD odbiera pięknie. Nagrywa też bardzo ładnie. Sony wyświetla idealnie. Natomiast po włączeniu zakłóca pracę pilota philipsa HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='luczak' post='87260' date='21.02.2008, 13:41 ']Witam, ja również mam problem z pilotem philipsa HD, który nie działa gdy włączę sony 46D3500.W serwisie poinformowano mnie, że należy wyłączyć czujnik światła w sony, ale w moim przypadku to nie pomaga.Na dzisiaj nie wiem co zrobić z tym fantem.Poza tym dekoder HD odbiera pięknie. Nagrywa też bardzo ładnie. Sony wyświetla idealnie. Natomiast po włączeniu zakłóca pracę pilota philipsa HD.[/quote]



Dzieki za info u mnie wyl czujnik swiatla i dziala narazie przynajmniej obraz jest spoko a nagrywania jeszcze nie testowalem pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci się dokładnie gryzie? Co z czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...