Skocz do zawartości
dedej

firmware update - Toshiba E1 EP30/35

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='skalmen' post='85742' date='14.02.2008, 17:34 ']nie martw się autorus ma ta wersje i nie wiem o czym ci goscie pisza , obraz i dzwiek jest prawie referencyjny, i komentarz sir R.Attenborough tez niczego sobie, oczywiscie na HD DVD, pozdr[/quote]
Troche mnie to zdziwiło ze są 2 wersje :) Ot . Oczywiście hd dvd bo regionalizacja blu ray jest dobijajaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]nie wiem o czym ci goscie pisza[/quote]
Po prostu:
Weż wersję Planeth Earth na SD DVD ( PAL 50Hz) i porównaj z wersją HD 60Hz [b]w zakresie płyności odtwarzania.[/b]
Wtedy dowiesz sie o czym ci goście piszą.
Np. Topowa scena nalotu na przełom rzeki i wodospoad w Ameryce Płd. Albo intro z ptaszkami.
Rozwiązaniem byłaby trzecia wersja na HD DVD w 50Hz. Ale na to już chyba za późno.
Merytoryczna i artystyczna wartość materiału jest niebagatelna. Szkoda.
Krytyka jakości PE to trochę taki temat tabu.
Nikt nie skrytykował tego materiału bo jest wart najwyższego szacunku.
Must Have.

Link do opisu 2,8 FW:
[url="http://www.toshibahddvd.co.uk/media/File/FW_2_8_UK.pdf"]http://www.toshibahddvd.co.uk/media/File/FW_2_8_UK.pdf[/url]

- Compliance with [b]50Hz format HD DVD disc[/b]
- Adds [b]auto detection mode of 1080/24p [/b]content disc (for HD-XE1 and HD-EP10 models)
- Compliance with playback of Advanced Video Contents ( Non-AACS ) for HD DVD-R
- Addresses certain disc playback and HDMI/DVI related issues identified by Toshiba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam że przy odtwarzaniu płyt dvd odtwarzacz hd-xe1 po ustawieniu frame rate : auto, automatycznie podaje obraz 1080x1920 50hz, w końcu :) europejskie produkcje tak jak trzeba bez zacinek i zmiany częstotliwosci
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='skalmen' post='85782' date='14.02.2008, 20:37 ']potwierdzam że przy odtwarzaniu płyt dvd odtwarzacz hd-xe1 po ustawieniu frame rate : auto, automatycznie podaje obraz 1080x1920 50hz, w końcu :) europejskie produkcje tak jak trzeba bez zacinek i zmiany częstotliwosci
pozdr[/quote]
tzn. nie trzeba przełączać ręcznie w setupie między 50Hz a 24Hz???...odwtwarzacz robi to automatycznie w zależności czy włożymy HD DVD czy SD DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]tzn. nie trzeba przełączać ręcznie w setupie między 50Hz a 24Hz???...[/quote]
W przypadku DVD nic nie musisz.
HD to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='skalmen' post='85742' date='14.02.2008, 16:34 ']nie martw się autorus ma ta wersje i nie wiem o czym ci goscie pisza , obraz i dzwiek jest prawie referencyjny, i komentarz sir R.Attenborough tez niczego sobie, oczywiscie na HD DVD, pozdr[/quote]
W USA są wydane dwie wersje: pierwsza jest kopią oryginału z komentarzem R. Attenborough'a (wydanie Warner/BBC) a druga z komentarzem Sigourney Weaver (wydanie Discovery Channel).
Tę drugą można kupić (chyba) tylko w sklepie internetowym Discovery Channel: [url="http://shopping.discovery.com/product-65763.html?jzid=40588073-2-0"]http://shopping.discovery.com/product-6576...id=40588073-2-0[/url]

Także jeśli zamawiałeś z amazon.com powinno być cacy (ja dostałem wersję cacy!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='85792' date='14.02.2008, 21:37 ']W przypadku DVD nic nie musisz.
HD to inna bajka.[/quote]
WOW!!...czyli jest to na co czekałem...zatem dla uściślenia player automatycznie wykryje i przełączy się pomiędzy sygnałem z HD DVD 1080p24Hz na sygnał DVD SD 50Hz i wyświetli go w 1080i????... Edytowane przez martin_ezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='martin_ezz' post='85835' date='15.02.2008, 09:50 ']WOW!!...czyli jest to na co czekałem...zatem dla uściślenia player automatycznie wykryje i przełączy się pomiędzy sygnałem z HD DVD 1080p24Hz na sygnał DVD SD 50Hz i wyświetli go w 1080i????...[/quote]
dokłdnie tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='skalmen' post='85840' date='15.02.2008, 09:50 ']dokłdnie tak :)[/quote]
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich , orientuje się może ktoś kiedy Toshiba wyda upgrade firmware lub czy wogóle wyda na EP30 żeby w końcu chodzily polskie tlocznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na E-1 w ogóle nie chodzi mi Discovery Atlas: Australia (nie rozpoznaje formatu)
zaś Świadek Koronny daje koszmarną kaszę

która wersja fw mogłaby załatwić sprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to która ? Najnowsza ! 2.8 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://tesc.toshiba.co.uk/Web/ModelLis.nsf/DynamicStatic/HD%20DVD%20Firmware?OpenDocument"]http://tesc.toshiba.co.uk/Web/ModelLis.nsf...re?OpenDocument[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainstalowałeś ? Pomogło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Hoodzielec' post='92038' date='19.03.2008, 19:51 ']dzięki, ale w linku jest 2.7 a nie 2.8 :)[/quote]


Szanowny Panie Hoodzielec , a kliknij no Pan [url="http://toshibahddvd.eu/firmware/download_latest_firmware.html"]TUTAJ ! ! ! ! ![/url] :)



Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt z nowym firmwarem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='92059' date='19.03.2008, 21:55 ']Zainstalowałeś ? Pomogło ?[/quote]
Wielkie DZIĘKI!!!
Wszystko teraz hula, gra i buczy!
(a najbardziej buczy/warczy płytka ze Świadkiem Koronnym, ale obraz jest już OK)
Discovery Atlas w ogóle nie był rozpoznawalny, a teraz gra i to piknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Broń Cie Panie Hoodzielec takie płyty odtwarzać ! ! ! ! ! ! !

To jest nienormalne - źle wyważona płyta i mechaniczne drgania to nie to, co servo lubi najbardziej - REKLAMUJ PŁYTĘ !!!!!!


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo wiem czy da się reklamować płytę, która była dana jako darmowy bonus razem z odtwarzaczem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DarekS Pytanko:
w jaki sposób udaje sie wam zgrac na płytki materiał z kamery HD (ja mam Panasonica hdc-sd9) i wypalic z jego nagrań w postaci AVCHD płytke mini hd w Nero 8(Vision 5) ,bo ja próbowałem juz pare razy i cos mi sie zawsze kaszani pod koniec procesu nagrywania
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...