Skocz do zawartości
czuras

Nagrywarka DVD=Dobry odtwarzacz DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Zamierzam kupić Nagrywarkę DVD z HDD która byłaby jednocześnie dobrym odtwarzaczem dvd do kina domowego---co byscie polecili ?---z gory dziekuje za sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.pioneer.pl/pl/products/42/125/501/overview.html"]http://www.pioneer.pl/pl/products/42/125/501/overview.html[/url]
z naciskiem na model 555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam również Pionka ale model [b]DVR-LX70D [/b]
full wypas no i ta pojemność dysku :( no i możliwość skalowania obrazu do 1080p

Edytowane przez mariende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='czuras' post='82848' date='01.02.2008, 11:41 ']Witam!!! Zamierzam kupić Nagrywarkę DVD z HDD która byłaby jednocześnie dobrym odtwarzaczem dvd do kina domowego---co byscie polecili ?---z gory dziekuje za sugestie[/quote]
Chodzi mi po głowie Sony RDR-HX650. Ale w necie jest mało opinii o tyn sprzęcie. Nie wiem czy taki zły czy aż taki dobry. Więcej jest o modelu HX750. Ale cena i funkcje modelu 650 są dla mnie wystarczające. Pytanie jednak czy czegoś nie pominąłem przy ocenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup coś od 750 wzwyż (sony) - te modele SONY są produkowane przez...Pioneera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mobor' post='84765' date='10.02.2008, 11:12 ']Kup coś od 750 wzwyż (sony) - te modele SONY są produkowane przez...Pioneera :)[/quote]
a jak sie ma sprawa odtwarzania divx na pioneerze a jak na sonym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mariende' post='84385' date='08.02.2008, 10:14 ']Ja polecam również Pionka ale model [b]DVR-LX70D [/b]
full wypas no i ta pojemność dysku :hura: no i możliwość skalowania obrazu do 1080p[/quote]

ha
dziw bierze, że dopiero się teraz tego dopatrzyłem
wyżej wymieniony model jak i LX60D mają wbudowane terminale CI dzięki czemu można odbierać C+ lub PC -- z tym, że model LX60D dostępny jest z kolumnami jako zestaw kina domowego (w necie ok. 4000 PLN), model LX 60 nie posiada tego terminalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mariende' post='98810' date='26.04.2008, 11:22 ']ha
dziw bierze, że dopiero się teraz tego dopatrzyłem
wyżej wymieniony model jak i LX60D mają wbudowane terminale CI dzięki czemu można odbierać C+ lub PC -- z tym, że model LX60D dostępny jest z kolumnami jako zestaw kina domowego (w necie ok. 4000 PLN), model LX 60 nie posiada tego terminalu[/quote]
Coś Ci się popiepszyło - to nie satelita!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cobico' post='98822' date='26.04.2008, 12:25 ']Coś Ci się popiepszyło - to nie satelita![/quote]

nic nie popiepszyło tylko info zaczerpnąłem ze strony dystrybutora dsv.com.pl

oto mały skrót opisu

[b]System posiada zintegrowany cyfrowy tuner telewizyjny w standardzie DVB-T, który zapewnia dostęp do cyfrowo oraz analogowo transmitowanych programów TV i radiowych. Czytnik kart warunkowego dostępu CI umożliwia odbiór płatnych stacji; zaletą jest eliminacja konieczności stosowania dodatkowych zewnętrznych dekoderów.[/b]

Po za tym takie info otrzymałem od sprzedawcy w jednym ze sklepów, którego adres znalazłem na stronie dystrybutora Edytowane przez mariende

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Poczytaj co to jest DVB-T i co oferuje w Polsce.
Przepraszam, chciałem napisać "pomyliło" :hura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cobico' post='98827' date='26.04.2008, 13:34 ']No właśnie! Poczytaj co to jest DVB-T i co oferuje w Polsce.[/quote]

orientuję się ciutkę co to jest DVB-T i co oferuje w Polsce.
jednakże nie zmienia to postaci rzeczy, że sprzęt takowe gniazdo -- terminal posiada
co najwyżej można się czepiać braku kompetencji pracownika sklepu :hura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mariende' post='98828' date='26.04.2008, 14:45 ']orientuję się ciutkę co to jest DVB-T i co oferuje w Polsce.
jednakże nie zmienia to postaci rzeczy, że sprzęt takowe gniazdo -- terminal posiada
co najwyżej można się czepiać braku kompetencji pracownika sklepu :([/quote]

I potem ten biedny klient bedzie sie dziwowal dlaczego mu cyferka na module nie chodzi... swoaja droga szkoda ze producenci nie stosuja tutaj uniwersalnych tunerow z opcjonalnymi glowicami (DVB-S/C/T) ...mam pewna teorie na ten temat (PVR oprocz wygody to obecnie znaczace ograniczenia co do mozliwosci rejestracji, coraz wieksze zreszta niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to tak się zapaliłem, że ten sprzęt posiada gniazdo CI, że nie zwróciłem uwagi na to, że to tuner naziemny

mea culpa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...