Skocz do zawartości
videograf

cena popcorn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie gdzie i za ile można kupić PopCorn chodzi mi oczywiście o cenę najmniejszą.
I drugie pytanie co sądzicie o tym sprzęcie [url="http://www.humanmedia.pl/hmc39.html"]http://www.humanmedia.pl/hmc39.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej kupisz na www.popcornhour.com ...... czyli od producenta.
Niestety trzeba długo czekać na zakup .... na chwilę obecną możliwe że nawet miesiącami.

A co do tego hBox HMC-39 to z materiałów HD (tak przynajmniej opisują) odtwarza tylko DIVX'a 6, czyli o .mkv .ts i pokrewnych zapomnij.
Z drugiej strony jest recorder'em więc można sobie coś nagrać z TV. Cena też nie odstrasza.
Jeśli to ci wystarczy ...... dlaczego nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fantom dzięki za odpowiedź.Nurtuje mnie jeszcze Jakość nagrywania:
tryb HQ, wydajność: ok. 15 min/GB
tryb SP, wydajność: ok. 30 min/GB
tryb LP, wydajność: ok. 45 min/GB
tryb EP, wydajność: ok. 60 min/GB
tryb SLP, wydajność: ok. 90 min/GB
Jak to się ma do dobrej płyty dvd z wypożyczalni.
Rozmawiałem z gościem z HmanMedia i mówił że maja dodać odbiór strumienia video z internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='videograf' post='78187' date='09.01.2008, 11:56 ']Fantom dzięki za odpowiedź.Nurtuje mnie jeszcze Jakość nagrywania:
tryb HQ, wydajność: ok. 15 min/GB
tryb SP, wydajność: ok. 30 min/GB
tryb LP, wydajność: ok. 45 min/GB
tryb EP, wydajność: ok. 60 min/GB
tryb SLP, wydajność: ok. 90 min/GB
Jak to się ma do dobrej płyty dvd z wypożyczalni.
Rozmawiałem z gościem z HmanMedia i mówił że maja dodać odbiór strumienia video z internetu[/quote]

Co do jakości: musiał by się wypowiedzieć ktoś kto ma to "cudo" ....

Tak teoretycznie rzecz biorąc, nawet przy idealnej jakości źródła sygnału video, tryb nagrania HQ raczej nie ma szans zbliżyć się do dobrej płyty DVD.
Nie ma tak dobrych kości które w czasie rzeczywistym potrafiły by skompresować dobrej jakości sygnał i zmieścić go w 1MB/sek (to mniej więcej oznacza 15 min/GB).
Różnice będzie widać szczególnie na jakimś duży telwizorze LCD czy plaźmie.

Oczywiście to tylko moja opinia. Pewnie znajdzie się sporo osób którzy się ze mną nie zgodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hello and happy new year.You could some person who have the hBox HMC-39 to send me some link to download the CD with firmware because my cd is broken?My email is cpashalis@hotmail.com Please help me...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='78192' date='09.01.2008, 12:19 ']Oczywiście to tylko moja opinia. Pewnie znajdzie się sporo osób którzy się ze mną nie zgodzą :)[/quote]

Jesli dodasz "za ta cene" to sie zgodze z toba , jesli nie to oczywiscie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Fantom' post='78192' date='09.01.2008, 12:19 '][...]
Tak teoretycznie rzecz biorąc, nawet przy idealnej jakości źródła sygnału video, tryb nagrania HQ raczej nie ma szans zbliżyć się do dobrej płyty DVD.
Nie ma tak dobrych kości które w czasie rzeczywistym potrafiły by skompresować dobrej jakości sygnał i zmieścić go w 1MB/sek (to mniej więcej oznacza 15 min/GB).
Różnice będzie widać szczególnie na jakimś duży telwizorze LCD czy plaźmie.
[...][/quote]
Oto parametry pliku nagranego na HMC-39 w HQ:
Type: MPEG Movie
Image Size: 720 x 576
Pixel Depth: 720
Frame Rate: 25,00
Source Audio Format: 48000 Hz - compressed - Stereo
Project Audio Format: 48000 Hz - 32 bit floating point - Stereo
Average Data Rate: 956 KB / second
Pixel Aspect Ratio: 1,066

Procesor raczej wyrabia - w trakcie nagrywania można jeszcze odtwarzać muzykę lub film i sprzęt daje radę. Na pokładzie jest zdaje się procesor graficzny Realteka. Ale to prawda, że same parametry nie określają jednoznacznie ostatecznej jakości obrazu, a na dużej plaźmie/LCD z pewnością będzie można lepiej zobaczyć ewentualne różnice - gdyż na CRT ich nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...