Skocz do zawartości
  • 0
BrinX

funkcje w LOGITECH HARMONY 555

Pytanie

Witam chce kupic pilota LOGITECH HARMONY 555 i mam odnosnie tego pytanie czy jest mozliwosc zrobic cos takiego

Naciskam na pilocie przycisk np. pod tytulem N-HDTV - odpala sie nbox recorder - odpala sie TV - odpalaja sie glosniki i teraz Haczyk jak juz to wszystko sie ladnie wlaczy to chce miec mozliwosc kontrolowania funkcji w taki sposob

glosnosc - zestaw logitech z-5500
programy i inne opcje - nbox recorder
zmiany np. kolorystyki - tv

ale to wszystko bez przelaczania sie na inne urzadzenia tzn. taki pilot mix w 1 - oczywiscie mowie tu o opcjach podstawowych a nei wszystkich

Moj sprzet to:

Logitech Z-5500 [ glosniki ] + SONY BRAVIA KDF - E42A11E [ TV ] + NBOX HDTV Recorder


z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

to genialnie :) bo wyweszylem za przystepna cene ten pilocik :D WIELKIE DZIEKI za odp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[quote name='BrinX' post='78028' date='08.01.2008, 13:56 ']Witam chce kupic pilota LOGITECH HARMONY 555 i mam odnosnie tego pytanie czy jest mozliwosc zrobic cos takiego

Naciskam na pilocie przycisk np. pod tytulem N-HDTV - odpala sie nbox recorder - odpala sie TV - odpalaja sie glosniki i teraz Haczyk jak juz to wszystko sie ladnie wlaczy to chce miec mozliwosc kontrolowania funkcji w taki sposob

glosnosc - zestaw logitech z-5500
programy i inne opcje - nbox recorder
zmiany np. kolorystyki - tv

ale to wszystko bez przelaczania sie na inne urzadzenia tzn. taki pilot mix w 1 - oczywiscie mowie tu o opcjach podstawowych a nei wszystkich

Moj sprzet to:

Logitech Z-5500 [ glosniki ] + SONY BRAVIA KDF - E42A11E [ TV ] + NBOX HDTV Recorder


z gory dziekuje za pomoc :)[/quote]W opcji konfigurowania program pyta się czy chcesz żeby żródłem głośności był amplituner czy np.TV.Jeśli będzie to ampltuner to kolejne pytanie będzie na którym żródle ma się załączyć czy Video1,Video2 itd. Jeśli dodatkowo chcesz wyłączyć jakieś inne urządzenie w momencie włączenia n recordera to również można to ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
JAk jestes cierpliwy to wiele rzeczy mozna ustawic nawet ustawienie ze n rec ma startowac zawsze z odpowiedniego kanału czy ze przy przelaczaniu na ogladanie dvd wybrane zostanei nie tylko odrebne wyjscie video, nie tylko ampli przelaczy sie na tryb DVD ale np telewizor ustawi sue na odpowiednie zaprogramowane nastawy.
Podstawowe ustawienia makroi z nowym softem logitecha dzialaja naprawde naprawde dobrze a baza urzadzen jest ogromna. Co ciekawe mnie po zaprogramowaniu urzadzenia ADB czyli naszego N recordera logitech automatycznie ustawil jeden z przyciskow na ekraniku wspomagajacym na "N" co mnie bardzo zaskoczylo bo chyba w oryginalnym sprzecie ten klawisz nie tak sie nazywa a zostal przygotowany specjalnie dla N telewizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...