Skocz do zawartości
cffan

Czy wszystko będzie dobrze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam zamiar w końcu poczuć 'smak' fullhd, ale nie wiem czy spełniam warunki, oto co mam zamiar zrobić :
- kupić film na blu-ray z allegro np. taki : [url="http://allegro.pl/item292473138_spider_man_3_blu_ray_lektor_pl_nowa.html"]to nie reklama![/url]
- pożyczyć PS3 od znajomego

a wszystko to będę oglądał na Sony KDL 40W2000.

różne teorie słyszałem, że telewizor nie wyświetli 1080p, że sony jest słabe do filmów. Więc, krótkie pytanie - będzie to jakoś wyglądać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cffan' post='77518' date='05.01.2008, 18:55 ']Witajcie,

mam zamiar w końcu poczuć 'smak' fullhd, ale nie wiem czy spełniam warunki, oto co mam zamiar zrobić :
- kupić film na blu-ray z allegro np. taki : [url="http://allegro.pl/item292473138_spider_man_3_blu_ray_lektor_pl_nowa.html"]to nie reklama![/url]
- pożyczyć PS3 od znajomego

a wszystko to będę oglądał na Sony KDL 40W2000.

różne teorie słyszałem, że telewizor nie wyświetli 1080p, że sony jest słabe do filmów. Więc, krótkie pytanie - będzie to jakoś wyglądać? :)[/quote]

Tak.
Miłego oglądania.
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='77530' date='05.01.2008, 19:34 ']Tak.
Miłego oglądania.[/quote]
To świetnie, dzięki :)

Jeszcze przy okazji, na jaki region zwracać uwagę, żeby PS3 (a w przyszłości jakaś stacjonarka np. Sony) sobie z tym poradziła? I gdzie kupujecie filmy blu-ray prócz allegro? Interesują mnie tylko z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cffan' post='77539' date='05.01.2008, 20:23 ']To świetnie, dzięki :)

Jeszcze przy okazji, na jaki region zwracać uwagę, żeby PS3 (a w przyszłości jakaś stacjonarka np. Sony) sobie z tym poradziła? I gdzie kupujecie filmy blu-ray prócz allegro? Interesują mnie tylko z polskimi napisami.[/quote]

Miszczu, poczytaj trochę to forum, masz tu wszystkie informacje. Ja sam na ten temat napisałem chyba już całą powieść :) .

Miłej lektury.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...