Skocz do zawartości
Seba.W

HDMI a dzwiek 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Kupiłem sobie niedawno Xbox 360 HDMI i jestem super zadowolony. Niestety mam pewien problem z podłączeniem go do głośników 5.1 . Jeżeli używam zwykłego kabla komponent, to nie ma problemu bo jest tam wyjście optyczne. Inaczej wygląda sprawa z kablem HDMI który nie posiada wyjścia audio. Oba kable na raz tez odpadają, gdyż brakuje miejsca :).
Jak uporaliście sie z tym problemem ?
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Seba.W' post='77112' date='03.01.2008, 16:25 ']Witam :)
Kupiłem sobie niedawno Xbox 360 HDMI i jestem super zadowolony. Niestety mam pewien problem z podłączeniem go do głośników 5.1 . Jeżeli używam zwykłego kabla komponent, to nie ma problemu bo jest tam wyjście optyczne. Inaczej wygląda sprawa z kablem HDMI który nie posiada wyjścia audio. Oba kable na raz tez odpadają, gdyż brakuje miejsca :).
Jak uporaliście sie z tym problemem ?
Pozdrawiam[/quote]

amplituner z min, 2 x wejście HDMI i 1 x wyjście HDMI

myślę że jakość po opytku nie odstaje od jakości jaką ofeuje HDMI

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Seba.W' post='77112' date='03.01.2008, 15:25 ']Witam :)
Kupiłem sobie niedawno Xbox 360 HDMI i jestem super zadowolony. Niestety mam pewien problem z podłączeniem go do głośników 5.1 . Jeżeli używam zwykłego kabla komponent, to nie ma problemu bo jest tam wyjście optyczne. Inaczej wygląda sprawa z kablem HDMI który nie posiada wyjścia audio. Oba kable na raz tez odpadają, gdyż brakuje miejsca :).
Jak uporaliście sie z tym problemem ?
Pozdrawiam[/quote]


Trzy posty niżej masz odpowiedź: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8088"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8088[/url] Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...