Skocz do zawartości
Gmeru

X360 Core za 549zł? Tak i to w Tesco ; )

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Sklep Tesco, lider rynku AGD i RTV w Polsce :) wprowadził nie lada promocję na konsolę Billa czyli X360. Od 2-9 stycznia będzie można kupić wersję CORE za... 549zł!! No to już jest niesamowicie niska cena jak za ten sprzęt. Prawie jak za PS2. Jednak po forach internetowych widać, że w Tesco nie jest tak pięknie. Warto przeczytać ten komentarz: [url="http://forum.polygamia.pl/index.php?PHPSESSID=2e0c865fb9ee6816391101b8dd568579&topic=198.15"]KLIK[/url]


[center][img]http://img245.imageshack.us/img245/9357/z4804064xgo3.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi promocja, kilka sztuk na sklep, śmiech na sali.
Zresztą wersji Core i tak bym nie kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ją kupić jak zobaczyłem tą gazetę z promocją [ 29 grudnia 07 :lol: ] ale jak sobie potem przeliczyłem że trzeba kupić dysk [ ok 400 zeta ] porządny kabel HD [ ok. 100 zeta ] jakieś dobre gry no i headset aby pograć "na poziomie" miesiąc za darmo na live'ie ;) to zrezygnowałem :)

Wyczaiłem lepszą promocję w MM x360 premium 2 x pad bez kabelka 4 gry [ Gears of War, Crackdown, Viva Pinata i Forza 2 ] za 1299 zeta :)
Należy wspomnieć że core ma niechromowaną tackę napędu i wygląda to jakoś takoś ... sami wiecie B)

Edytowane przez lesiu_adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a i dodac nalezy ze były to STARE wersje konsol - bez HDMI, ze starym chłodzeniem. Modele z 2006 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z Was widział te konsole w jakimś Tesco, czy tylko na ulotce? Ja akurat byłem w Tesco i nie było śladu po konsolach za 549, jedynie była sama cena po konsoli za 1299, co dowodzi, że konsol za 549 tam raczej nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hdmi' post='77274' date='04.01.2008, 14:14 ']A czy ktoś z Was widział te konsole w jakimś Tesco, czy tylko na ulotce? Ja akurat byłem w Tesco i nie było śladu po konsolach za 549, jedynie była sama cena po konsoli za 1299, co dowodzi, że konsol za 549 tam raczej nie było...[/quote]

Osobiście nie widziałem ale sprzedawcy w Poznaniu twierdzili wczoraj, że były przedwczoraj. :-)

Kolejna zagrywka marketingowców z TESCO odpowiadająca poziomowi produktów przez nich oferowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem krótko moja kumpela pracuje w tesco i mowila ze wyprzedaz dotyczy xboxow ktore byly wystawione na stoiskach znaczy uzywane przez klientow do przetsestowania. Wiec nie zdziwcie jak beda lekko zniszczone. Wiec kicha pozatym stary modeszkoda na niego kasy. Lepiej dolozyc i kupic premium niz go za miecha reklamowac. Edytowane przez damiah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...