Jump to content
Sign in to follow this  
Gmeru

X360 Core za 549zł? Tak i to w Tesco ; )

Recommended Posts

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]Sklep Tesco, lider rynku AGD i RTV w Polsce :) wprowadził nie lada promocję na konsolę Billa czyli X360. Od 2-9 stycznia będzie można kupić wersję CORE za... 549zł!! No to już jest niesamowicie niska cena jak za ten sprzęt. Prawie jak za PS2. Jednak po forach internetowych widać, że w Tesco nie jest tak pięknie. Warto przeczytać ten komentarz: [url="http://forum.polygamia.pl/index.php?PHPSESSID=2e0c865fb9ee6816391101b8dd568579&topic=198.15"]KLIK[/url]

[center][img]http://img245.imageshack.us/img245/9357/z4804064xgo3.jpg[/img][/center]

Też mi promocja, kilka sztuk na sklep, śmiech na sali.
Zresztą wersji Core i tak bym nie kupił :)

Też miałem ją kupić jak zobaczyłem tą gazetę z promocją [ 29 grudnia 07 :lol: ] ale jak sobie potem przeliczyłem że trzeba kupić dysk [ ok 400 zeta ] porządny kabel HD [ ok. 100 zeta ] jakieś dobre gry no i headset aby pograć "na poziomie" miesiąc za darmo na live'ie ;) to zrezygnowałem :)

Wyczaiłem lepszą promocję w MM x360 premium 2 x pad bez kabelka 4 gry [ Gears of War, Crackdown, Viva Pinata i Forza 2 ] za 1299 zeta :)
Należy wspomnieć że core ma niechromowaną tackę napędu i wygląda to jakoś takoś ... sami wiecie B)

Edited by lesiu_adi

a i dodac nalezy ze były to STARE wersje konsol - bez HDMI, ze starym chłodzeniem. Modele z 2006 roku

A czy ktoś z Was widział te konsole w jakimś Tesco, czy tylko na ulotce? Ja akurat byłem w Tesco i nie było śladu po konsolach za 549, jedynie była sama cena po konsoli za 1299, co dowodzi, że konsol za 549 tam raczej nie było...

[quote name='hdmi' post='77274' date='04.01.2008, 14:14 ']A czy ktoś z Was widział te konsole w jakimś Tesco, czy tylko na ulotce? Ja akurat byłem w Tesco i nie było śladu po konsolach za 549, jedynie była sama cena po konsoli za 1299, co dowodzi, że konsol za 549 tam raczej nie było...[/quote]

Osobiście nie widziałem ale sprzedawcy w Poznaniu twierdzili wczoraj, że były przedwczoraj. :-)

Kolejna zagrywka marketingowców z TESCO odpowiadająca poziomowi produktów przez nich oferowanych.

powiem krótko moja kumpela pracuje w tesco i mowila ze wyprzedaz dotyczy xboxow ktore byly wystawione na stoiskach znaczy uzywane przez klientow do przetsestowania. Wiec nie zdziwcie jak beda lekko zniszczone. Wiec kicha pozatym stary modeszkoda na niego kasy. Lepiej dolozyc i kupic premium niz go za miecha reklamowac. Edited by damiah