Skocz do zawartości
lucius

HBO DIGITAL w Cyfrze+ - Pół roku za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest podobnie. Mam C+ i dodatkowo HBO VOD byłoby pewnie dla mnie interesujące ale jeśli będzie wymóg abonamentowania pakietu HBO to raczej w to nie wejdę.
A tak na marginesie to jak jest z obecną jakością obrazu w HBO? Jak swego czasu miałem C+ i HBO to jakość tego drugiego pakietu była wyraźnie gorsza. Miałem wrażenie, że nie kwestia bitrate'u była powodem tylko jakieś wyraźnie gorsze encodery (lub jakość używanych torów wizyjnych i emisyjnych). Obraz był taki "polsatowski" (jak w starym Polsacie) zaciągnięty lekkim g...m :)
Tak w ogóle to VOD we wszelkich opcjach - czy poprzez platformy sat czy poprzez sieć - będzie królować za góra 2-3 lata. No, w Polsce może za trochę dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='77051' date='03.01.2008, 10:29 ']Obraz był taki "polsatowski" (jak w starym Polsacie) zaciągnięty lekkim g...m :)[/quote]

lol się uśmiałem ; ; ) Zaciągnięty lekkim g.m ; ) No cóż ale nadal tak jest. C+ znacznie przewyższa jakością pakiet HBO. Oczywiście na czele z HD (taki lekkim ale jednak...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA KOMUNIKAT!!! Tylko proszę się nie śmiać :)

Nie podano przyczyny...ale usługa HBO DIGITAL, a tym samym jej start został odłożony w terminie. Wg działu technicznego Cyfry+ usługa zostanie "jeszcze" udostępniona w pierwszej połowie tego roku...
Tym samym zapewniono mnie, że informacja w wydrukowanym już Magazynie Plus+ jest na razie nieaktualna!!!

p.s. jak chcecie potwierdzenia, to możecie zadzwonić na nr CTA...

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kuriozum - tu chyba trwa rywalizacja miedzy platformami - ktora doprowadzi do najwiekszego absurdu i wpadki!

na dzien dzisiejszy CP i Cyfra prowadza czekamy na N!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmienic temat wątku na: CP:CP+ do przerwy 1:1
Jezeli chodzi o N to w zeszłym roku też miała kilka opóźnień, no ale to się do tegorocznej rywalizacji nie liczy :) Faktem jednak jest że teraz może się okazać że HBO Digital najpierw wystartuje w N. Ciekawe kiedy Polsat ruszy z VOD? Jak na zapowiadane kanały czeka się roka czasu to niezapowiadane to pewnie minimum dwa lata.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nowy prezes C+, stary odchodzi na emeryture :)

Przychodzi nowy bajkopisarz tez francuzko-jezyczny :)

[url="http://media2.pl/media/31677-personalne-zmiany-w-canal.html"]http://media2.pl/media/31677-personalne-zmiany-w-canal.html[/url]

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na takie stanowisko i jego karierę i wiek 40 lat to albo jest straaaasznie uzdolniony , ma plecy i znajomości albo jest dobrym bajkopisarzem :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz...
Prezes się nie zmienił... :) Tylko przewodniczący Rady Nadzorczej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto go tam wie co on będzie , Prezes , Przewodniczący , Przewowdnik czy inny. Jak młody to może trochę energii i nowej wizji wprowadzi ....ale coś mi się nie widzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem amerykanie maja w DirecTV już 59 kanałów HD a brytyjczycy z Sky 14 i planowane jest kolejne 8...
Za to nasze super platformy nie są w stanie poradzić sobie z najprostszymi rzeczami takimi jak 16:9, dd 5.1 czy VOD. W HD niby jest kilka kanałów, ale połowa z nich i tak serwuje upscale prawie cały czas.

Wstyd i jeszcze raz wstyd. No ale dopóki w tych wszystkich platformach będą na stanowiskach kierowniczych siedzieć ludzie którzy uważają, że nie można wprowadzić np. 16:9 na TVN bo dziesięciu kablówek osiedlowych nie będzie stać na zakup tunera za 300 zł, albo "specjaliści z Cyfra+", którzy wmawiali nam że na HD jeszcze w Polsce nie czas (oczywiście dopóki n-ka ich nie zaskoczyła) to dalej tak będzie. Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba śnisz!!!!, ludzie dajcie spokój z tym HBO, to jest badziewie za30 zł ,kto to kupuje????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tesbor' post='77116' date='03.01.2008, 17:49 ']jest nowy prezes C+, stary odchodzi na emeryture :D
Przychodzi nowy bajkopisarz tez francuzko-jezyczny <_<
[url="http://media2.pl/media/31677-personalne-zmiany-w-canal.html"]http://media2.pl/media/31677-personalne-zmiany-w-canal.html[/url][/quote]


jak dla mnie to niczego nie zmieni.
nie znam nawet tych nazwisk i na polske nie maja pewnie wiekszego znaczenia.
pamietam ze jak mialem jeszcze c+ to do szewskiej pasji doprowadzal mnie gosc o nazwisku bliskim "rokefiut"... jest tam jeden taki, bezczelny gad :)

a co do hbo digital to jesli maja naprawde ten poslizg to ubaw po pachy :)
wprowadzaja jak dla mnie neipotrzebna usluge, pocac sie i osmieszajac.

nie rozumiem jaki bedzie sens tej uslugi jesli wymagany by byl pakiet hbo razem z vodem. przy powtarzajacych sie filmach to absurd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lucius' post='77098' date='03.01.2008, 16:21 ']UWAGA KOMUNIKAT!!! Tylko proszę się nie śmiać :blink:

Nie podano przyczyny...ale usługa HBO DIGITAL, a tym samym jej start został odłożony w terminie. Wg działu technicznego Cyfry+ usługa zostanie "jeszcze" udostępniona w pierwszej połowie tego roku...
Tym samym zapewniono mnie, że informacja w wydrukowanym już Magazynie Plus+ jest na razie nieaktualna!!![/quote]

Potwierdza to info z media2pl
cyt" Nas bardzo dziwi krok Cyfry Plus - wspiera ona bowiem we wprowadzaniu nowych usług konkurencyjną telewizyjną markę premium. Ciekawe i ryzykowne. Dziwi również fakt iż o nowej usłudze oba biura prasowe nie chciały z nami dziś rozmawiać. [b]Odnieśliśmy więc na początku wrażenie, że po prostu usługa nie będzie wprowadzona w terminie - tj. już w styczniu - lub nie będzie to "samo" HBO Digital[/b]. "
więcej na:
[url="http://media2.pl/media/31681-wideo-na-zadanie-w-cyfrze-plus-za-darmo-do-czerwca.html"]http://media2.pl/media/31681-wideo-na-zada...do-czerwca.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='77126' date='03.01.2008, 19:04 ']Wstyd i jeszcze raz wstyd. No ale dopóki w tych wszystkich platformach będą na stanowiskach kierowniczych siedzieć ludzie którzy uważają, że nie można wprowadzić np. 16:9 na TVN bo dziesięciu kablówek osiedlowych nie będzie stać na zakup tunera za 300 zł,[/quote]
To raczej kwestia kanałów nie platform, czego najlepszym przykładem jest format obrazu na HBO, w sumie to ta często stosowana szeroka panorama nie wygląda ani dobrze na CRT (nie można tego za pomocą dekodera nawet nieco powiększyć) ani na LCD czy plaźmie bo nie jest to anamorf. Więc dla kogo taki obraz nadają?

A jeżeli chodzi o HBO Digital, to cóż, przez pół roku za darmo będzie pusta pozycja HBO Digital na dekoderach. Pretensji mieć nie można, bo jest za darmo. Po N ludzie też jeździli jak dała darmowy PictureBox w wakacje, że słaba oferta :blink:

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do HBO Digital to podobno biuro prasowe C+ potwierdziło , że nie będzie opóźnień i usługa ta wejdzie w styczniu 2008. Na takich zasadach jak omawialiśmy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tesbor' post='76991' date='02.01.2008, 22:48 ']Zaczynam sie zastanawiac, czy HBO Digital jest potrzebne N!
Obecnie Cyfra kazdy VoD z lapanki lyknie - i do tego w fazie testowania (jak bylo z testowaniem C+HD kazdy wie) :blink:, a oferta VoD na poziomie 90% powtorek z HBO to jest wielce dyskusyjna sprawa!

Chyba lepszym rozwiazaniem bedzie HBO HD - to bedzie konkret o ktory chyba nam chodzi![/quote]
tesbor warto wspomnieć, ze VoD n-ki jest jeszcze większym badziewiem. Tak a'proos VoD wogóle/. A wcale nie jestem pewien czy HBODigital nie okaż esię właśnie tym "wymarzonym" HBO HD. Jako były abonent HBO przez chyba 10 kojenych lat, mogę powiedzieć, ze w ostatnich 2 latach canal+ bije HBO oferta filmowa na głowę. Ratunek HBO był tylko w rewelacyjnych serialach typu "Rome', "Sopranos" czy "6 stóp...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 stycznia na Cyfrze+ dostępna będzie usługa VOD HBO DIGITAL więcej na www.satkurier.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze jest to gratis (6 miesiecy) bo oferta jest mocno testowa!
Dla mnie wazniejsze jest wprowadzenie HBO HD!
HBO D - ok, ale bardziej jako bicz na nVoD - np wprowadzenie DD5.1 i wiecej HD oby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy nadal ma to być na takiej zasadzie jak wiadomo od dawna czyli trzeba mieć pakiet maxpack. HBO. Jeśli tak to dla mnie spalony temat. Jeśli to opcja dla wszystkich włascicieli Filka HD PVR to temat warty rozeznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krog' post='77353' date='04.01.2008, 23:20 ']Tak a'proos VoD wogóle/. A wcale nie jestem pewien czy HBODigital nie okaż esię właśnie tym "wymarzonym" HBO HD.[/quote]Nie żartuj, gdzie ma się zmieścić to HD? W kablówkach to rozumiem. Wg mnie szkoda miejsca na powielanie tego co będzie w HBO, od tego mamy PVR. Podobno HBO HD będzie kopią HBO1 i bez dodatkowych opłat więc płacenie jeszcze 15PLN za HBO Digital w którym puszczą to samo mija się z celem. Jeden film dwugodzinny = 7200s, załóżmy skromny bitrate HD na poziomie 10Mbps. Liczymy 10Mbps*7200s/1024/8= 8,8GB . Liczymy ile filmów HD wejdzie na dysk recordera, partycja VOD ma 160GB: 160GB/8,8GB=18 filmów. Niektóre filmy są krótsze ale nie wiem jakie jest rzeczywiste bitrate, w kazdym razie nalezy założyć 20 filmów HD, tymczasem SD to można przez 4 pomnożyć i będzie 80 filmów dwugodzinnych że o serialach nie wspomnę. Zapomnijcie o HD w VOD, poza okazyjnymi rodzynkami, a Cyfra to zdaje się partycję VOD ma jeszcze mniejszą.

Przy obecnym dysku najlepsze co można zrobić to dać same premiery i nScren w jak najlepszej się da jakości. Dopiero jak będą montowane dyski 1TB z 750 MB na VOD i 250 na PVR to będzie można poszaleć :rolleyes: albo w każdym domu łacze 12Mbps

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jacek1969r' post='79915' date='17.01.2008, 09:57 ']albo w każdym domu łacze 12Mbps[/quote]

Życzę sobie tego.
Jak takie łącza będą powszechne (tak jak teraz 512) to wszystkie platformy sat będą w grobie. No może przesadziłem ale będą na pewno w odwrocie. Ich domeną pozostaną rejony ze słabą dostępnością szybkiego netu.
Ale kiedy to będzię :)
Ja obstawiam przedział 2012-2015 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='80023' date='17.01.2008, 20:07 ']Ja obstawiam przedział 2012-2015 :)[/quote]
Optymista....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maxiuca' post='80024' date='17.01.2008, 22:09 ']Optymista....[/quote]

Ok. To są na razie (dla większości z nas) marzenia ale już teraz można zamówić w tepsie internet 15Mbps. Co prawda jest to w tej chwili usługa dla firm ale z technologicznego punktu widzenia jest to neostrada :lol: Podobno niebawem taka szybkość ma też znaleźć się w cenniku neostrady.
Tepsa niebawem zacznie też budować sieć światłowodową, która w zamyśle (kiedy to oczywiście nie wiadomo - mówią o EURO 2012) ma objąć zasięgiem sporą cześć abonentów i gdzie szybkość 20Mbps będzie standardem w cenie dzisiejszej usługi 1Mbps.
Oczywiście, że jak pożyjemy to zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...