Skocz do zawartości
arsenal

King Kong(2005) w HD na PictureBox. Znowu stereo?!

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro pojawi się King Kong na PictureBox w HD. Ktoś zrobi porównanie jakości obrazu z wersją HDDVD?
Bo dźwięku oczywiście nie będzie najmniejszego sensu porównywać. Żałosne stereo zapewne.
Gdyby to ode mnie zależało to ITI dostałoby antynagrodę za brak Dolby na VOD. Mono trąbkę od gramofonu na przykład.

P.S. Czy ktoś z moderatorów mógłby zmienić te (2205) na (2005) w tytule tematu. :mellow:

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaalooo! Czy ktoś może mnie wyprowadzić z błędnego przekonania, że jakość obrazu na tym King Kongu to najlepsze HD jakie kiedykolwiek trafiło na dysk Recordera. Może telewizor mam zepsuty? :rolleyes:
Zgadza się. Dźwiękowo klapa na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='76749' date='01.01.2008, 16:51 ']Haaalooo! Czy ktoś może mnie wyprowadzić z błędnego przekonania, że jakość obrazu na tym King Kongu to najlepsze HD jakie kiedykolwiek trafiło na dysk Recordera. Może telewizor mam zepsuty? :lol:
Zgadza się. Dźwiękowo klapa na całego.[/quote]

halo, halo!!!
O rany! to byla jazda - wlasnie jestem po 3h seansie z PictureBox!

Obraz wymiata wszystko to co do tej pory bylo na dysku recordera! jakosc naprawde rewelacyjna!
Cala moja rodzinka ogladala to ze szczenami przy podlodze :-) Efekty i akcja pierwsza klasa!
Audio - no coz szkoda gadac zwykle stereo - ale wypasne jak na stereo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przyzwyczaiłem się, że to co serwuje Universal w HD na Picture Box jest zawsze klasa. Nie sprawdzałem tego filmu ale właśnie sobie przeleciałem no i jest jak z HD DVD. Rzeczywiście :lol: Eh widać, że drogą satelitarną ciężko o taki obraz. Co dysk to dysk. Na C+ nigdy chyba nie zobaczymy takiej jakości : / Taką jakość zobaczyłem jedynie na Nonstop Kino HD (w sumie na karuzeli - tej bajce ) Jedyna szansa na wysoką jakość to nośniki czyli albo dysk albo BD i HD DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie zawołałem bo myślałem, że temat przepadnie na przełomie roku.
Na C+ zobaczymy taką jakość ta Philipsie PVR. Albo taką jak we francuskim C+VOD. 720p tylko ale z DD5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='76749' date='01.01.2008, 16:51 ']Haaalooo! Czy ktoś może mnie wyprowadzić z błędnego przekonania, że jakość obrazu na tym King Kongu to najlepsze HD jakie kiedykolwiek trafiło na dysk Recordera. Może telewizor mam zepsuty? :lol:
Zgadza się. Dźwiękowo klapa na całego.[/quote]

Obraz rewelacja, a dźwięk słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą na VOD pojawił mi się i zniknął "testDD". Czyżby Dolby 5.1 wracało na VOD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...