Skocz do zawartości
akcent

LCD 37-40'', im więcej czytam, tym mniej wiem ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Powiem krótko. Jestem zdecydowany na LCD, 37-40'', pod Cyfrę (na razie SD, za chwile HD) - sport i informacje, DVD, DIVX. Nie będę wykorzystaywał go do konsol, ani blue-raya. Wiem, że w tej sytuacji logika nakazuje zakup HD ready, w wersji 100Hz.
Ostatnio doczytałem się, że warto zwrócić uwagę na wbudowany dekoder DVB-T, ale czy aby faktycznie jest sens sobie tym głowę zawracać?
(wazelinka mode on) Nie chcę bazować na opinii supermarketowych sprzedawców, stąd pytanie - jak sądzę - do specjalistów (wazelinka mode off).

Czy poniższa lista (abstrahując od faktu, że część w Full, część w Ready) powinna zostać w jakis sposób zmodyfikowana - coś usunąć, coś dodać?

1) Sharp 37xd1e
2) Toshiba 37X3000 (P/G) lub 37X3030 D
3) Toshiba 37 R3500
4) JVC 37 P 80
3) Samsung LE37S81B

Na co oprócz gniazd typu HDMi, RGB, optyk, itp., zwracać uwagę?
Czy odswiezanie 120Hz jest odczuwalne dla oka, czy jest to jedynie kolejny trik marketingowy?
Czy jest gdzieś zestawienie halasu jakie generuja poszczegolne modele?
Jaki jest w praktyce akcpetowalny poziom kontrastu, a jaki jasnosci?
I wreszcie, jaka jest realna szansa, ze w przeciagu 2-3 lat, bede wykorzystaywal Full HD korzystajac z tv cyfrowej? Moze "cos sie mowi" w branzy?
Powyzsze pytanie odnioslbym rowniez do zagadnienia zwiazanego z odbiorcem naziemnym kanalow cyfrowych. Termin wprowadzenia? Standard?

Duzo pytan, ale mam nadzieje, ze nieco pomozecie je rozwiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...