Skocz do zawartości
ALEX-77

LCD czy PLAZMA do PC (internetu)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!
jestem na etapie kupna jakiegoś LCD lub PLAZMY no i właśnie mam dylemat ,jestem jeszcze zielony jeżeli chodzi o HD :mellow: ale zdecydowałem że ma być 42'' chciałbym podłączyć pod niego PC w grafice ATI 9800PRO mam wyjście DVI, jaki rodzaj panelu będzie lepszy LCD czy PLZAMA?? dodam że chciałbym korzystać z internetu na nim ,jakie osiągnę rozdzielczości ?? acha budżet to tak do 4200zł proszę doradzcie coś ciekawego ,czytałem że SHARP,TOSHIBA są dobre ale jakie będą lepsze pod PC (głównie internet,filmy) z góry dziękuję za porady.
Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezwzględnie LCD, do internetu plazma się nie nadaje, groźba ciągłych powidoków i stałych wypaleń jest znaczna !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='76089' date='28.12.2007, 01:17 ']bezwzględnie LCD, do internetu plazma się nie nadaje, groźba ciągłych powidoków i stałych wypaleń jest znaczna !!![/quote]

OK czyli LCD a jak to wygląda w praktyce jak z rozdzielczością da sie surfowac po necie na LCD jaka jakość obrazu jest może macie jakies fotki jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ALEX-77' post='76081' date='28.12.2007, 00:39 ']Witam wszystkich !!!
jestem na etapie kupna jakiegoś LCD lub PLAZMY no i właśnie mam dylemat ,jestem jeszcze zielony jeżeli chodzi o HD :) ale zdecydowałem że ma być 42'' chciałbym podłączyć pod niego PC w grafice ATI 9800PRO mam wyjście DVI, jaki rodzaj panelu będzie lepszy LCD czy PLZAMA?? dodam że chciałbym korzystać z internetu na nim ,jakie osiągnę rozdzielczości ?? acha budżet to tak do 4200zł proszę doradzcie coś ciekawego ,czytałem że SHARP,TOSHIBA są dobre ale jakie będą lepsze pod PC (głównie internet,filmy) z góry dziękuję za porady.
Pozdr.[/quote]
....tylko LCD - w tej cenie wyższa roździelczość ,brak wypaleń od statycznych obrazów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ALEX-77' post='76111' date='28.12.2007, 10:27 ']OK czyli LCD a jak to wygląda w praktyce jak z rozdzielczością da sie surfowac po necie na LCD jaka jakość obrazu jest może macie jakies fotki jak to wygląda w praktyce.[/quote]

Już wiesz, że LCD : )

Najlepiej Full HD. Wtedy masz totalny wypas. Jak będziesz miał rozdzielczość 1366x768 też nie jest źle ale na dużych przekątnych to już nie to samo co 1920x1080. Jak to wygląda? No ja normalny ekran 19" tylko wielki ; ) Jakość jest taka sama jak na małym. Totalny odjazd :)

TYlko czy za 4200 kupisz coś z LCD full HD? Może być ciężko. A może coś mniejszego ale jakiś monitor Full HD?

ZObacz koniecznie to: [url="http://www.allegro.pl/item286526960_sharp_lc_32x20e_lc32x20e_lc_32x20_e_dostepny_24h.html"]http://www.allegro.pl/item286526960_sharp_...stepny_24h.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...