Skocz do zawartości
Gmeru

HD DVD pod choinkę? W US to tylko dodatek do głównego prezentu :-)

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://hdtvpolska.com/news/news-shadow.png[/img]W sieci sklepów Future Shop dokładnie wczoraj można było sobie sprawić nie lada prezent: Toshiba HD DVD Player (HD-D3) za $99! Ale i tak dla Amerykanów wydaje się to za dużo zatem do zestawu dorzucono dwa filmy na HD DVD. Pełne dane pod tym adresem: [url="http://www.futureshop.ca/catalog/proddetail.asp?sku_id=0665000FS10095712&langid=EN&CMP=ILC-FS_Flyer_Tracking#MoreInfo"]KLIK[/url]. Dla fanów HD DVD mieszkających w US to istny raj ;)


[center][img]http://img508.imageshack.us/img508/7301/122407hdd3dealaq8.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas to się ciśnie na usta słowo " K**** **ć" - kiedy tutaj takie prezenty będą. Ja chcę do raju........ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Jarojaw' post='75978' date='27.12.2007, 15:58 ']U nas to się ciśnie na usta słowo " K**** **ć" - kiedy tutaj takie prezenty będą. Ja chcę do raju........ ;)[/quote]

Wolę płacić drożej niż żyć w takim piekle jakim są policyjne stany zjednoczone ameryki. :) kasa to nie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mów,że tam jest aż tak źle....Mnóstwo rodaków wyjeżdża za chlebem do USA i napewno "nie mają" dozoru policyjnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tak sie jakos dziwnie sklada ze amerykanski sen chciałby przezyc kazdy a tam (jak rzadko gdzie) jest to możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='75993' date='27.12.2007, 16:54 ']Ale tak sie jakos dziwnie sklada ze amerykanski sen chciałby przezyc kazdy a tam (jak rzadko gdzie) jest to możliwe[/quote]

Jedź i przeżyj, większość Polaków jest tam nielegalnie jak prosiliśmy znajomych aby kupili nam kamerę w sklepie internetowym to się okazało, że oni nie mogą kupić bo nie mają ubezpieczenia. Znajomy był w tym roku chciał kupić iPhona i znów bez insurance lipa.

Ten amreican dream świetnie pokazuje polski film Szczęśliwego Nowego Yorku, ja nie będę obiektywny ale zapytaj kogoś kto stamtąd wrócił niech Ci opowie.

Reasumując wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='75993' date='27.12.2007, 15:54 ']Ale tak sie jakos dziwnie sklada ze amerykanski sen chciałby przezyc kazdy a tam (jak rzadko gdzie) jest to możliwe[/quote]
Tak się składa, że tam bywam regularnie i legalnie. Potwierdzam: American Dream to mit propagandowy, który wszyscy znamy z amerykańskich filmów.
Jak to się mówi, reklama, kluczem sukcesu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo w europie o ile jest wyzysk to i tak masz tyle, ze cie na duzo stac. unia jednak dba o siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...