Skocz do zawartości
Maro

Troche STUFF'u dla "Jablek"

Rekomendowane odpowiedzi

Dla uzytkownikow komputerow APPLE MACINTOSH od dzis troche stuff'u na serwerze [url="http://ftp-priva.sytes.net/"]FTP-HDTVPOLSKA[/url] W KATALOGU 4mac, dzieki pomocy Wycia.
pzdr maro

Ps
Postaram sie o to by tych przydatnych programow etc przybywalo do czego i Was namawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Maro' date='11.04.2006, 19:53 ']Dla uzytkownikow komputerow APPLE MACINTOSH od dzis troche stuff'u na serwerze [url="http://ftp-priva.sytes.net/"]FTP-HDTVPOLSKA[/url] W KATALOGU 4mac, dzieki pomocy Wycia.
pzdr maro

Ps
Postaram sie o to by tych przydatnych programow etc przybywalo do czego i Was namawiam.
[right][post="3624"][/post][/right][/quote]
:( link do bani
poprosze o wykaz softu bo pewnie wszystko lezy na www.versiontracker.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie działa bo chyba widzicie z którego dnia jest ten link? 11.04.2006

Maro podaj chociaż nazwy :( albo trzeba gdzieś to wrzucić bo niewiem ile to miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' date='28.06.2006, 14:43 ']Pewnie, że nie działa bo chyba widzicie z którego dnia jest ten link? 11.04.2006[/quote]
widziałem, ale nie wiedziałem, że to link tymczasowy.
[quote name='Gmeru']Maro podaj chociaż nazwy :( albo trzeba gdzieś to wrzucić bo niewiem ile to miało.
[right][post="6889"][/post][/right][/quote]
mnie najbardziej interesuje podstawienie/wymiana ścieżki dźwiękowej do TS.
Jak by się dało to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze [url="http://www.apple.com/downloads/macosx/video/mpegstreamclip.html"]STREAMCLIP[/url]? Przy jego pomocy mozemy TS'a zdemuxowac do np. m2v + AC3 czy aiff, ewentualnie przerobic na dowolny format np. Quicktime gdzie podmiana sciezki dzwiekowej nie stanowi juz problemu, chocby w samym QuickTime Playerze w wersji Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Adams32' date='28.06.2006, 18:04 ']A DTS tyż?
[right][post="6902"][/post][/right][/quote]
Nie wiem, najlepiej sprawdzić. AC3 bez najmniejszego problemu :(

[quote name='marcin07' date='28.06.2006, 21:50 ']Jejku zeby tylko cos potrafilo przerobic Matroska na jakis ludzki format...
[right][post="6923"][/post][/right][/quote]
Może prześlij mi małą próbkę na mejla a zobaczę czy jest z tym jakiś problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm tylko ta probka ma ... 4,3 GB i jest w 720p. to sa pliki z rozszerzeniem .mkv - strasznie zacinaja sie na Vlc na firmowym dualu G5 2ghz
daj mi jesli masz jakis namiar na ftp to wrzuce fragment (ok 100mb) jutro z pracy ... jesli jej nie wywalilem Edytowane przez marcin07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Poszukam czegoś mniejszego na własną rękę;) i sprawdzę. (teraz to jestem już po prostu ciekaw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...