Skocz do zawartości
robaq

Prosze o pomoc loewe 42

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem lcd loewe 42 i telewizorek na wypasie tak jak tu pisza(tani tez nie byl:(),no i problem tkwi w tym ze mam cyfrowy polsat i jakos nie potrafie podlaczyc lub zainstalowac lcd z polsatem zeby mniec obraz bardzo ladny.Wczesniej mialem zwykly sony i powiem szczeze ,ze obraz byl duzo lepszy.Wczym tkwi problem ,czy moze mi ktos pomóc?p.s. podam troche szczegulów odnosnie telewizorka.Obraz poprostu jest jakis niewyrazny,a instalowalem go nawszystkie sposoby.Ogladaja filmy na polsacie czy innych kanalach mam wrazenie ze sa one krecone zwykla kamera vhs.naprawde nie jest to obraz o jakim mazylem.Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robaq' post='74681' date='19.12.2007, 00:25 ']Kupilem lcd loewe 42 i telewizorek na wypasie tak jak tu pisza(tani tez nie byl:(),no i problem tkwi w tym ze mam cyfrowy polsat i jakos nie potrafie podlaczyc lub zainstalowac lcd z polsatem zeby mniec obraz bardzo ladny.Wczesniej mialem zwykly sony i powiem szczeze ,ze obraz byl duzo lepszy.Wczym tkwi problem ,czy moze mi ktos pomóc?p.s. podam troche szczegulów odnosnie telewizorka.Obraz poprostu jest jakis niewyrazny,a instalowalem go nawszystkie sposoby.Ogladaja filmy na polsacie czy innych kanalach mam wrazenie ze sa one krecone zwykla kamera vhs.naprawde nie jest to obraz o jakim mazylem.Prosze o pomoc.[/quote]
Po raz milionowy: na tym etapie technologii obraz na lcd, w porównaniu do crt, będzie wyglądał jak piszesz.
Twoje marzenia pozostaną niespełnone na poziome zwykłej telewizji.
Za ile go sprzedasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cobico' post='74684' date='19.12.2007, 01:39 ']Po raz milionowy: na tym etapie technologii obraz na lcd, w porównaniu do crt, będzie wyglądał jak piszesz.
Twoje marzenia pozostaną niespełnone na poziome zwykłej telewizji.
Za ile go sprzedasz ?[/quote]

He, he brutalne (ale jw prawdziwe) Koledze rozczarowanemu radze czym predzej wyszukac najlepszej dla siebie oferty HD (jakis taniejacy player + tunek HD z multipakietem C+ HD i n-ka przykladowo) aby mogl znalezc uzasadnienie dla ceny swojego nowego nabytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robaq' post='74681' date='19.12.2007, 00:25 ']Kupilem lcd loewe 42 i telewizorek na wypasie tak jak tu pisza(tani tez nie byl:(),no i problem tkwi w tym ze mam cyfrowy polsat i jakos nie potrafie podlaczyc lub zainstalowac lcd z polsatem zeby mniec obraz bardzo ladny.Wczesniej mialem zwykly sony i powiem szczeze ,ze obraz byl duzo lepszy.Wczym tkwi problem ,czy moze mi ktos pomóc?p.s. podam troche szczegulów odnosnie telewizorka.Obraz poprostu jest jakis niewyrazny,a instalowalem go nawszystkie sposoby.Ogladaja filmy na polsacie czy innych kanalach mam wrazenie ze sa one krecone zwykla kamera vhs.naprawde nie jest to obraz o jakim mazylem.Prosze o pomoc.[/quote]


Drogi Kolego ja wlasnie jestem szczesliwym posiadaczem LOEWE 46 individual Compose. Piękny sprzęt i piękny obraz z przekazu HD ja korzystam z n-ki. Discovery HD oraz filmy w HD to jest obraz w takiej jakosci, ze z odległości 30 cm brak wad obrazu, (mowiac krotko jak przez szybe) a oczywiście z takiej odległości się nie ogląda. Także ze sprzetu mozesz byc zadowolony. Nie wiem jaki model posiadasz i czy flullHD ale napewno brakuje ci platwormy z kanalami w HD oczywiscie przez kabel HDMI, poniewaz roznica pomiedzy kablem SCART a HDMI to jak VHS i DVD i to jest niby tylko sam kabel a roznica olbrzymia. Nie wiem jeszcze czy widzisz w swoim TV efekt trojwymiaru (nawet na zwyklych kanalach nie w HD) bo u mnie jest taki efekt nawet na starych filmach ostatnio ogladalem Sami Swoi i tez mialem "trojwymiar" nie widac tego we wszystkich scenach ale np w scenie na cmentarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...