Skocz do zawartości
pmcomp

Toshiba HD-E1 - nowa super cena w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

melduję posłusznie, że dzisiaj widziałem w MM Bielsko Biała Toszkę E1 w nowej cenie 799,- zł.
Jak na Polskę to cena jest znakomita. Dobry prezent pod choinkę?
Podobno w tej cenie mozna dostać 3 płyty gratis.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeden kolega pisał do mnie ze można już wyciągnąć za 790zł. Oczywiście poradziłem mu żeby brał.

AUtorus Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe.
Właśnie dzisiaj pomyślałem sobie, że po ostatnich cięciach cen Toshiby w US cena E1 w Polsce powinna zjechać do poziomu 700-800 PLN.
No i proszę :D
Znaczy się jest odgórny rozkaz c centrali Toshiby aby przed Świętami sprzedać na całym świecie tyle playerów ile się da.
I bardzo dobrze.
Zakup 2 klocków robi się coraz bardziej opłacalny. Za chwilę Samsung zetnie model 1400 o parę stów i będziemy mieli dwa odtwarzacze HD-DVD i BD za 2000 łącznie :D
Oczywiście mówimy o modelach dla mniej wymagających ale dla większości będzie to wystarczająca opcja.
W 2008 playery HD definitywnie wchodzą pod strzechy.
To już naprawdę niezły poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='benek07' post='74542' date='18.12.2007, 19:18 ']A to ciekawe.
Właśnie dzisiaj pomyślałem sobie, że po ostatnich cięciach cen Toshiby w US cena E1 w Polsce powinna zjechać do poziomu 700-800 PLN.
No i proszę :D
Znaczy się jest odgórny rozkaz c centrali Toshiby aby przed Świętami sprzedać na całym świecie tyle playerów ile się da.
I bardzo dobrze.
Zakup 2 klocków robi się coraz bardziej opłacalny. Za chwilę Samsung zetnie model 1400 o parę stów i będziemy mieli dwa odtwarzacze HD-DVD i BD za 2000 łącznie :D
Oczywiście mówimy o modelach dla mniej wymagających ale dla większości będzie to wystarczająca opcja.
W 2008 playery HD definitywnie wchodzą pod strzechy.
To już naprawdę niezły poziom.[/quote]

Stwierdzam jako posiadacz, że Samsung 1400 jest w tej chwili modelem, który "potrafi wszystko" (24p, Audio HD) za najrozsądniejsze pieniądze.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a hd-dvd do xboxa360 także kosztuje podobne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='74568' date='18.12.2007, 22:04 ']a hd-dvd do xboxa360 także kosztuje podobne pieniądze.[/quote]

A powinien zejsc do poziomu 300-400zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niskie ceny na odtwarzacze.....odbijemy sobie plytami, sprzedaz wzrosnie
moze oboz BD tez spusci ceny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej czekam :(
E1 nie jest dla mnie warta nawet tych 790zl (choć 3 dni temu w moim Media widziałem ją za 1099)
Jesli juz coś łyknę to Soniacza 500 w rozsądnych pieniądzach (do 1700zl) Mogę czekać, mam PS3

UPDATE włąsnie wrocilem z Media - przy okazji sprawdzilem cenę E1- nadal trzymają twardo 1099 (poznan)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Hoodzielec' post='76094' date='28.12.2007, 03:50 ']no i gdzie to 799zł ???[/quote]

W Warszawce kumpel kupił za 850,- zł z trzema filmami.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='74527' date='18.12.2007, 18:36 ']Witam,

melduję posłusznie, że dzisiaj widziałem w MM Bielsko Biała Toszkę E1 w nowej cenie 799,- zł.
Jak na Polskę to cena jest znakomita. Dobry prezent pod choinkę?
Podobno w tej cenie mozna dostać 3 płyty gratis.

Pozdro[/quote]
Witam,
Jak tak dalej będzie to będą dawać za darmo.

Pozdrawiam,
Andrzej S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nie jest dobry zakup.. dobry tzn taki z którego bedę zadowolony dłuzej niż max kilka dni czy tygodni..
Na poczatku jest podniecenie i fascynacja (mam HD!!), potem otrzeżwienie (co tu oglądać?) a na koncu frustracja (wszystko to co na poczatku wydawało się jako małoznaczące niedostatki sprzętu raptem zaczyna doskwierać - np wykonanie, wolny start, brak dekoderów, 1080p itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Hoodzielec' post='76094' date='28.12.2007, 04:50 ']no i gdzie to 799zł ???[/quote]

W Szwecji (2000SEK) :mellow: plus 5 filmow: The Holiday, Miami Vice, Riddick, Hulken i Troja. Ale i tak sie nie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='76108' date='28.12.2007, 10:36 ']dla mnie to nie jest dobry zakup.. dobry tzn taki z którego bedę zadowolony dłuzej niż max kilka dni czy tygodni..
Na poczatku jest podniecenie i fascynacja (mam HD!!), potem otrzeżwienie (co tu oglądać?) a na koncu frustracja (wszystko to co na poczatku wydawało się jako małoznaczące niedostatki sprzętu raptem zaczyna doskwierać - np wykonanie, wolny start, brak dekoderów, 1080p itd)[/quote]

Jak najbardziej subiektywnie... widze to inaczej. Co do wykonania vel wygladu... coz o gustach (...) ale minimalistyczna forma plus brak jakis materialowo/ergonomicznych wpadek to chyba nie jest przy takim pozycjonowaniu cena wada tej Tosi. Dalej, wolny start - owszem szybkie to nie jest ale to samo moge powiedziec o kazdej nagrywarce DVD - uciazliwe? Ano troche ale bez przesady. Brak dekoderow - owszem, dla kogos kto ma odpowiednie klocki. Wiekszosc ludzi jednakowoz albo jedzie na stereo (ostatnie badania bogatego US rynku) albo ma systemy kina domowego 5.1 nazwijmy poprzedniej generacji - znowu w konfrontacji z posiadanym przez potencjalnych nabywcow sprzetem nie jest to wada, wreszcie 1080p a 1080i hmmm brak odczuwalnych roznic w odbiorze, tryb 24p to tez jak na razie domena najnowszych odbiornikow... Sumujac to kompromisowe rozwiazanie ktore niemal w 100% daje odczuc czym jest HD za smieszne pieniadze. Toshiba dzieki standardowemu usieciowieniu playerow, ciaglym aktualizacjom daje gwarancje nabywcy ze nawet ta budzetowa wersja HD playera bedzie korzystac z wiekszosci dobrodziejstw HD-DVD (dzwiek jest tu najwiekszym ograniczeniem, choc jak pisalem - dla wiekszosci nabywcow nie bedzie miec to wiekszego znaczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzy lata temu napisałem i opublikowałem tekst:
HDTV (SAT) dla każdego.

Miałem kartę SkyStar2 z możliwością rejestracji HDTV SAT na HDD ( EURO 1080).
W tamtych pionierskich czasach trwała walkoa o materiał w HD , którego było jak na lekarstwo.
Jakieś dema wmvhd od MS ( IMAX).

Wówczas ta karta SAT TV do kompa kosztowała 250 zł. I zapisywała HD TV.
Wystarczył monitor duży CRT od PC np. 19" i już było widać (dokupiłem za 25k LCD Full HD Samsunga).
Mam do tej pory kilka fajnych kaputowanych filmów z tamtego okresu:
- Sting w Lizbonie,
- TOTO w Amsterdamie (obecnie także w wersji HD DVD),
- koleje amerykańskie itd. itp.
Dziś nasze media to eldorado HD w skali światowej. W szczególości N-ka !!!

Piszę to by przywołać wątek:
[b]Czy już kupować HD czy jeszcze czekać.[/b]
Pytanie beznadziejne od zawsze. Tak jak kiedy kupić tanio Pceta.
To oczywiste, że będze taniej i to bardzo.
Za mój pierwszy CD player zapłaciłem 800 USD gdy średnia pensja miesięczna wynosiła 25 USD.
O czym piszemy tu dziś ?
Zamknij oczy i .... kupuj.
Ciesz oko i ucho.

TO JEST 5-ty dzięń świąt.
Jutro-6-sty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...