Skocz do zawartości
Gmeru

Odwróceni w HD na TVN HD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauważyliście ale na TVN HD pojawiła się powtórka serialu Odwróceni i co ciekawe mimo, że powtórka to nawet nieźle się to ogląda bo serial jeden z lepszych jaki popełnili Polacy.

Pisząc tego posta piję oczywiście do jakości. Wczoraj miałem dosyć dziwną minę jak odwiedzając rodziców obejrzałem u nich ten odcinek i doszedłem do wniosku, że jakość jest rewela i niczym się nie różni od tego co było na VODzie,... no właśnie. Tam było 1080i? A tu 720p? Hm coś mi się nie wydaje. Jeżeli tak może wyglądać 720p na TVN HD to ja nie mam pytań. Obraz wygląda jak w 1080!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmy HD na X360 Marketplace też są w 720p i ludziom to pasi. Kwestia tylko czy fachowo taką wersję przygotują. Wtedy jest o.k. No i miejsca mniej zajmuje dlatego np. CANALSAT na swoim VOD, CanalPlay się zwącym, też ma filmy tylko w 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz jakość rewela...a mi osobiście średnio sie podobało, ale nie mam porównania do wersji z Vod-a.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi sie albo wydawalo albo jakosc swiadka koronnego byla lepsza? nie wiem czy zmniejszyli bitrate czy co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na czym wy to oglądacie ale ja uważam, że ostatnio odcinek był bardzo dobrej jakości. No nic każdy ma swoje oczy, gusta ; ) Na pewno nie wyglądało to jak 720p. Nie takie jak chociażby pamiętamy z C+ ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='74455' date='18.12.2007, 14:58 ']Nie wiem na czym wy to oglądacie[/quote]

to nie ma nic do rzeczy:) bo porownalem ze swiadkiem koronnym ktory wydawal sie lepszej jakosci.... no ale te wydawal... moze to moje przewidzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='deenbe' post='74457' date='18.12.2007, 15:12 ']to nie ma nic do rzeczy:) bo porownalem ze swiadkiem koronnym ktory wydawal sie lepszej jakosci.... no ale te wydawal... moze to moje przewidzenia:)[/quote]


Ma. Jak puszczę Ci obraz np. z włączonym trybem 120Hz to już jest inny odbiór przez oko.

Ogólnie Świadek i Odwróceni to to samo. Tylko tu chodzi o konkretne sceny, momenty, smaczki itd. Świadek to 2h filmu. Odwróceni to masa godzin. Momenty plenerów, przyrody itp to bardzo wysokiej jakości momenty :) Czyli widać, że na serial nie ma dużych ograniczeń bitratem a to, że czasem słabo widać to już kwestia nakręcenia filmu, który ma swoje słabe momenty. Ideałem jest np. Twarzą w twarz. Tam już wpadek nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...